Şimdi Ara

>> GTA San Andreas Paylaşım Topic'i << (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
490
Cevap
2
Favori
206.779
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Surround

quote:

Orjinalden alıntı: Blanix

Arkadaşlar o uçakta bir tur atıp sonra gösterien yere inmeyi yaptım.Şimdi helikopterde 5tane araba patlatacağız uçuş okulunda.. onda takıldım.size save game yi veriom..
    http://****.de/files/28598290/GTASAsf2.b.html

Arkadaşım iyi de bu dosyayı nasıl açabilirim yani **** yerine ne yazacağımızı söylememişsin ki

r apidshare genelde bu yazılır r den sonraki boşluğu kaldır

• Arkadaşım bunu iyi bir bilgisayar kullanıcısı isen bilmen lazım.Herkez bunun rapidshare olduğunu bilebilir..
  • Ama bazen değişik şeyler de olabiliyo.Mesala hemenindir felan olabiliyo.Ben hangisi olduğunu nereden bileyim ki?
  • Hemenindir olamaz biliyosun..
    Neyse konu halledildi..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Blanix

Hemenindir olamaz biliyosun..
    Neyse konu halledildi..

Hemen paylas oluyo bazı seyler
  • Çoğu zor bölümü geçtim fakat bi bölüm beni oyuna 6-7 ay ara wermeme neden oldu.Yardımcı olan olursa çok sewinirim.İçinde asker olan bir gemiye girip tüm askerleri öldürüyorsun.SOnra geminin içinde bulunan F16 yı kaçırıyorsun.Havalandıktan sonra Haritada blirtilen yatları wurmak gerek ama vurulmuyor.Yardımlarınızı bekliyorum...
  • F16 dayken aşağı ya bomba bırakmak için normal ateş etme tuşuna bas.Düz ateş etmek içinde bir tuş vardı tam hatırlamıyorum 0 dı galiba olmassa da yanındaki tuşlardan biri
  • ucus halindeyken bomba bırakılıyorsa eğer ok.Ama öteki türlü dikine ates edince olmuyor cakılıyor ve hedef vurulmuyor.O tuşun hangisi olduğunu bi bulsan çok iyi olur(bomba bırakma tusu)
    saygılar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Yakuza34

ucus halindeyken bomba bırakılıyorsa eğer ok.Ama öteki türlü dikine ates edince olmuyor cakılıyor ve hedef vurulmuyor.O tuşun hangisi olduğunu bi bulsan çok iyi olur(bomba bırakma tusu)
    saygılar.

Sol kilik (ateş ettiğin tuş) onla bomba bırakıyorsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: Surround

quote:

Orjinalden alıntı: Yakuza34

ucus halindeyken bomba bırakılıyorsa eğer ok.Ama öteki türlü dikine ates edince olmuyor cakılıyor ve hedef vurulmuyor.O tuşun hangisi olduğunu bi bulsan çok iyi olur(bomba bırakma tusu)
    saygılar.

Sol kilik (ateş ettiğin tuş) onla bomba bırakıyorsun

Thanks

• Ya ben şu uçak okulunda takıldım bir türlü uçağı kaldıramıyorum ya
  • Bu görevi geçebilen yok mu ?....

şimdiden teşekkürler......
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kene 97

Bu görevi geçebilen yok mu ?....

şimdiden teşekkürler......

Arkadaşım kalkıştan sonra uçağın tekerini kapıycan
  • ya şimdide bi yerde takıldım cok uyuz ya.mafyadan alıyosu görevi.las venturastaki havaalanına gidiyosun.ordan bi uçak çalıyosun.sonra haritanın dısına doğru gidiyosun.ordanda bi ucak geliyor ve onun üstünde halka var o halkada gecmen lazım heralde ama hem ucak bizden hızlı hemde tam tutturmak zor.nasıl yapcaz?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Frank Castle

ya şimdide bi yerde takıldım cok uyuz ya.mafyadan alıyosu görevi.las venturastaki havaalanına gidiyosun.ordan bi uçak çalıyosun.sonra haritanın dısına doğru gidiyosun.ordanda bi ucak geliyor ve onun üstünde halka var o halkada gecmen lazım heralde ama hem ucak bizden hızlı hemde tam tutturmak zor.nasıl yapcaz?

halkadan geçmek gerekmiyor. yakınlaşmak yetiyor. yüksekten uç . uçağı ilk gördüğünde hemen takibe başla kaçırmazsan ve yeterince yaklaşırsan CJ o uçağa kendi atlıyor. sonra içerdekileri öldürüp uçağı ele geçiriyosun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kene 97

Ya ben şu uçak okulunda takıldım bir türlü uçağı kaldıramıyorum ya

2 İniş Takımlarını açar kapatır. Num Lock taki 7 ve 1 uçağı kaldırır indirir.
    Uçuş okulu zordur uğraştırır biraz kolay gelsin.
  • ya ben gta sanandresi indiremiyorum ne olur yardım edin
  • quote:

Orjinalden alıntı: eliffff

ya ben gta sanandresi indiremiyorum ne olur yardım edin

link vermek yasak anam.ama sana bi iyilik yapıyım dosya paylasım programlarını dene.bearshare limeware filan
  • Adam bile bile ceza alıyo
  • ya kardeşler ben cesar vialpandonun san fierro da araba arıyoya onu bulamadm bütün arabaları buldm brtek PATRİOT u bulamadm nerde bulurm ben onu ya???
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.