Şimdi Ara

GTA Online Rehberi ve Soru Cevap Konusu [ANA KONU] (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
800
Cevap
58
Favori
116.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar gta 5 onlinede görünmeyen insanlar oluyor bilgisi olan varmı yanımızda adamlar bizi vuruyor göremiyoruz

Yeni gelen eklentimi bu

Bilgisi olan yardımcı olabilirmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: everest@6363

Merhaba arkadaşlar gta 5 onlinede görünmeyen insanlar oluyor bilgisi olan varmı yanımızda adamlar bizi vuruyor göremiyoruz

Yeni gelen eklentimi bu

Bilgisi olan yardımcı olabilirmi

Radarda görünmez oluyorlar belli bir süre. Lester'ı arayarak sende yapabilirsin yada gizlenenleri göster diyebilirsin.
  • Acaba kendi hesabım için yaptığım bir heisti tekrar yapma şansım var mı? Az önce var dendi bana fakat bildiğim kadarıyla yoktu

• gkhngykc G kullanıcısına yanıt
    Evet garaj doluyken o garaja herhangi bir araç sipariş ettiğinizde, üzerine sipariş ettiğiniz araç yok olur.
    Araç sipariş verirken hep boş garaja sipariş vermek gerekir. Sonradan yerini değiştirirsiniz.
  • Evlerden açılan eski heist'lardan bahsediyorsanız, tüm heist'ları bitirdikten sonra 5 heist'tan istediğinizi tekrar açabilirsiniz.
  • everest@6363 E kullanıcısına yanıt
    Lester'ı arayıp off the radar yapıp 1 dakikalığına radardan yok olmuş olabilirler,
    Veya CEO açıp interaction menüden Ceo abilities'tan Ghost Organization açıp ceo gurubundaki herkes (maksimum 4 kişi) 3 dakikalığına radardan yok olmuş olabilirler.
  • everest@6363 E kullanıcısına yanıt
    Eğer konsoldaki silahların otomatik kilitlenmesinden bahsediyorsanız veya hangi platformda olursanız olun füzeli araçlarla arkadaşlara kilitlenmemeyi istiyorsanız, Interaction menüyü açın, aşağılarda player targeting var, onu strangers yapın, arkadaşlarınıza kilitlenmez.

Ancak arkadaşa sıkamama, arkadaşı öldürememeden bahsediyorsanız, bu ancak CEO veya MC açıp, CEO veya MC'ye öldürmek/sıkmak istemediğiniz kişiyi davet edip, CEO veya MC menüden arkadaşa sıkmayı kapatırsanız olur (sanırım default olarak kapalı zaten CEO ve MC'de friendly fire)
  • Chosen312 kullanıcısına yanıt
    Platformlar arası transfer zaten yoktu bildiğim kadarıyla (bu konuda bir deneyimim olmadığı için bilemiyor da olabilirim), ancak ps3'ten 4'e (xbox için de aynı), yani eski konsoldan yeni konsola hesap transferi 6 mart 2017 tarihinde sona erdi. Bu tarihten sonra hesap taşıma kalmadı.
  • Onur__ kullanıcısına yanıt
    Aynı şekilde para kazanabiliyor muyuz yapınca tekrar

• Evet, ekranda yazan normal paraları aynı şekilde kazanabilirsiniz.

Ayrıca heist'larda bazı bonuslar var, onları da yazayım, bilgi olsun;

İlk yapma: her heist finalini ilk defa yapma, bonus para verir,
    Sıralı yapma: setuplar da dahil tüm heistları sıralı yaparsanız 1.000.000 $ verir,
    Bağlılık: setuplar da dahil tüm heistları aynı takımla yaparsanız 1.000.000 $ verir,
    Criminal Mastermind: setuplar da dahil tüm heistları, sıralı şekilde, aynı takımla, hard zorlukta, ve hiç ölmeden yaparsanız 10.000.000 $ verir
  • Onur__ kullanıcısına yanıt
    Çok çok teşekkür ederim.Umarım bi gün beraber oynayabiliriz.Kendime yeni arkadaşlar arıyorumda oyunda

• Chosen312 kullanıcısına yanıt
    Maalesef çoktan bitti transfer.
  • Setup ve finale heist farkları nedir?

• Finale ulaşmak için yaptığınız görevler setup'tır, setuplar bitince final gelir.

Hepsi görev yani.
  • Garajımda parayla aldığım ve oyunun verdiği araba kayıp. Mors Mutual'i defalarca aradım geri gelmedi. Garajda Araçları yerlerine dizme listesinde adları var ama kendileri yok.

Editör: Oyunu kapatıp yeniden açınca düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-82AD9505E -- 10 Şubat 2018; 11:39:50 >
  • bu 700 1000 li levellerin alayı hile sanırım neden Rockstar bir şey yapmıyor hile dolu oyun.
  • PSS-PS4-PC Hesapları satılır para karşılığı hesap güçlendirilir lvl ve $ olarak.İlgilenenler PM atsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

Eğer konsoldaki silahların otomatik kilitlenmesinden bahsediyorsanız veya hangi platformda olursanız olun füzeli araçlarla arkadaşlara kilitlenmemeyi istiyorsanız, Interaction menüyü açın, aşağılarda player targeting var, onu strangers yapın, arkadaşlarınıza kilitlenmez.

Ancak arkadaşa sıkamama, arkadaşı öldürememeden bahsediyorsanız, bu ancak CEO veya MC açıp, CEO veya MC'ye öldürmek/sıkmak istemediğiniz kişiyi davet edip, CEO veya MC menüden arkadaşa sıkmayı kapatırsanız olur (sanırım default olarak kapalı zaten CEO ve MC'de friendly fire)

Cevaplarınız için teşukurler hocam

Son olarak gta 5 te oyun içi mesajlaşmayı kapatabiliyormuyuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi everest@6363 -- 27 Şubat 2018; 8:26:30 >
  • Bunkerdan silah ticareti daha zahmetli oldugundan bunkeri kapatip MC'den coke businessa yoneldim. Supply glitchi de sorunsuz hallettim, gece yatmadan gorev baslatip elemani TV basina koyuyorum, sabah kalkinca coke stogu fullenmis oluyor, satip 525k'yi cebe atiyorum, buraya kadar hicbir sikinti yok.

Dun kazanci artirayim diye ilaveten Meth lab da aldim, coke ile ayni sekilde supply glitch yapmaya calistim fakat bir turlu olmadi, glitchi birebir ayni uyguluyorum fakat LJT'den mesaj gelip businessa girdigimde supply full gozukmesi gerekirken bombos oluyor. Acaba bu supply glitch birden fazla business oldugunda hepsinde calismiyor mu? Bu konuda bilgisi olan var mi?

Not: PS4'te oynuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zepharoth -- 27 Şubat 2018; 10:2:20 >
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    Bunker Coke Lockuptan daha efektif, satın aldığınızı varsayarsak coke lockuptan en az 84 000 geliyor (yani 9000 kâr en az) bunkerde ise 140.000 civarı geliyordu sanırım. Yani 70.000 civarı kâr.

Ayrıca bunkerde satış fiyatı 2 kat yükseldi, tam dolu bunkerde 2m e satabiliyorsunuz

• 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.