Şimdi Ara

GTA Online Rehberi ve Soru Cevap Konusu [ANA KONU] (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
801
Cevap
58
Favori
116.421
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
55 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben daha acemiyim de online da heist görevlerini Kötü de olsam bitirsem bu görevleri tekrar oynayıp para kazanabiliyor muyuz? Yoksa tek seferlik mi oynayabiliyoruz. Bir de level atlamanın kuvveti ve direnci arttırmanın en kolay yolu nedir?
  • stalker(1979) kullanıcısına yanıt
    Tekrar tekrar oynayabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sercan Ç.

Tekrar tekrar oynayabilirsiniz.

Teşekkürler. Bende ki sıkıntı aslında başka genelde gece yarısından sonra oyuna giriyorum ve zaten az olan arkadaşlarımdan kimse o saatte oyunda olmuyor
  • Merhabalar benim bi sorum olcaktı gta 5 te run vs car online nasıl girerim bir türlü bulamadım
  • Arkadaşlar gta online da bir türk hacker önüme araba uçak falan spawnladı bana dediki ekran görüntüsü aldım şikayet edicem banlanıcaksın falan baya bi sövdü eleman. Azönce mail geldi 30 gün ban yemişim . Rockstara selamlar burdan. Allahtan plati.ru dan 15 tl ye almıştım hesabı da içim yanmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fleeca Job'da Cargobob buglandı bende çözene kadar canım çıktı. Görevi kapatıp açınca düzeldi. Prison Break'te de jetler falan gelmedi yine kapatıp açmak gerekti.
    Bugstar Games.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canmacva

Arkadaşlar gta online da bir türk hacker önüme araba uçak falan spawnladı bana dediki ekran görüntüsü aldım şikayet edicem banlanıcaksın falan baya bi sövdü eleman. Azönce mail geldi 30 gün ban yemişim . Rockstara selamlar burdan. Allahtan plati.ru dan 15 tl ye almıştım hesabı da içim yanmadı.

Öyle bir ss ile ban atmaz rockstar. Aldığınız hesapla alakalı olabilir. Bir ssyle ban atsa yeni hesabımda çoktan ban yemem gerekirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celonfix -- 8 Ağustos 2017; 13:29:13 >
  • Arkadaşlar ben bir motor klubu kurdum ve metamfetamin laboratuvari satin aldim. Laboratuvarimda supplies kismi fulle yakin olmasina ragmen product yani uretim aşiri yavaş artiyor 2 gundur uretim sadece 20.000$ bu üretimin artişi neye gore oluyor acaba saatlik falan mi artiş oluyor birisi yardimci olursa cok sevinicem

• Arkadaşlar silah ile atış yeteneklerimizi nasıl geliştiririz. Arkadaş yardımı ile yap demeyin o iş hiç kolay değil :D
  • stalker(1979) kullanıcısına yanıt
    Ammu nation daki poligo na git hocam.( bitişik yazınca sansürleniyor kelime )
    Ama ilk başlarda beceremeyince pes etme. Bi zamandan sonra alışıyosun. Birde yıldızını arttırıp polisle çatış çatılara çıkıp arabayla giden yayaları falan vurmaya çalış. Çok zevkli oluyor hem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6EA805F4C -- 18 Ağustos 2017; 23:41:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canmacva

Ammu nation daki poligo na git hocam.( bitişik yazınca sansürleniyor kelime )
    Ama ilk başlarda beceremeyince pes etme. Bi zamandan sonra alışıyosun. Birde yıldızını arttırıp polisle çatış çatılara çıkıp arabayla giden yayaları falan vurmaya çalış. Çok zevkli oluyor hem.

youtube de bir glich mi diyorlar ne onu denedim oluyor köprü gibi bir şeyin altına suv çekip üzerinden köprünün altına tırmandığım zaman yolun altında kalıyorum ve polisler beni vuramaz iken ben onları vuruyorum. Kafalarından vurarak bayağı bir vuruş gücünü arttırdım. Yalnız kuvveti artırmanın hilesi artık çalışmıyor. Eski videolarda kamyonun kasasına çıkıp tekmeleyince doluyormuş şimdi olmuyor. Rockstar games önlemini almış demek ki. Yapacak bir şey yok milleti yumruklayacağız mecburen Keşke boks veya dövüş külubü de olsa imiş. Golf oynayınca da kuvvet artıyormuş ancak yalnız online da oynanmıyor demek ki

• Arkadaşlar online den artık golf oynayamıyor muyuz? Golf sahasına gittim ne yaptıysam gol oynama yeri aktif olmuyor bir türlü?
  • Hakan00133 kullanıcısına yanıt
    -Dolu göreve sol altta haritanın üstünde size invite geldiğinde invite'a girerseniz dahil olabilirsiniz,

-Veya hazır kurulu olan görevlere cep telefonundan quick job'tan bağlanabilirsiniz, quick job kısmına girip istediğiniz türü seçip beklerseniz sağ altta görev adını ve lobide kaç kişi olduğunu yazar, görevi kuran kişi başlattığı anda sizi direk oyuna alır.

-Siz görev kurmak isterseniz; birinci sıradaki matchmaking açık olsun, ikinci sıradaki auto invite açık olsun (bunu yaparsanız all from current session'a basmanıza gerek kalmaz, otomatik olarak onlara da davet gider), son sıradaki client invite açık olsun.

-Sağ alttaki süre azaldığı anda matchmaking'i kapatıp açarsanız süre yine 1 dakika olarak işlemeye devam eder. Lobide istediğiniz doluluğa ulaşana kadar 10 saniyelere geldiğinde matchmaking kapatıp açın istediğiniz kadar süre lobide kalırsınız oyun başlamamış olur.

-Kalabalık doldurmak istiyorsanız oyunu bir şekilde yeterli kişi sayısına gelecek şekilde açın (mümkünse 1 round gibi kısa yapın az kişiyken), sonra o maç bitince görev seçme ekranında tekrar oynamak için Replay'e basın, replayli lobiler çok çok daha hızlı dolar ve çok kişi gelir.

(Bunun sebebi replayli lobinin yukarıda yazdığım ikinci seçenekteki cep telefonundan quick job'tan görev arayanları da lobiye almasıdır. Replaysiz ilk açtığınız lobiye az kişi girerken o maçın bitiminde replay diyip yeniden lobiye bağlandığınızda çok kişinin geldiğini göreceksiniz, tabi hemen gelmeyebilirler, biraz beklemek gerekebilir, süre 5-10 saniyeye düştüğünde matchmaking kapat aç yapmayı unutmayın yeter)

• Candance kullanıcısına yanıt
    Ceo veya mc president olmalısınız, yani evet ofis veya motorsiklet kulübü almalısınız.

• Cosa.Nostra kullanıcısına yanıt
    Zamana dayalı artış oluyor. Online'da olduğunuz süreye göre hesaplanıyor.

Oyunu oynayarak süre geçirebilirsiniz veya oynamadan süre geçsin diyorsanız karakterinizi evde tv karşısına oturtup watch tv diyebilirsiniz, bu sayede session'dan left olmadan afk kalabilirsiniz, eğer supply varsa product artar.

Ekleme: dükkan içindeki upgradeleri yaparsanız daha çabuk dolar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onur__ -- 20 Ağustos 2017; 16:16:11 >
  • Yeni başlayanlar veya biraz daha taktiksel oynamak isteyenler konunun ilk mesajının altındaki beğenilen yorumlarda bulunan iki mesajıma bakabilirler. 1 senede 400+ level + tüm araçlar, binalar, iş yerleri + 130 milyon para kolay değil. Detaylı sorularınız olursa cevaplayabilirim.
  • KokceliMehmet kullanıcısına yanıt
    Kendi on garajlık evinizden kendi heist'ınızı açmanız gerekiyor.

• EmrecanCamas E kullanıcısına yanıt
    Göreve girdiğinizde bookmark job yazar görevin sonunda (ps4'te L1 tuşu), görevi bookmarka alırsanız options online jobs play job bookmarked last team standing'in içerisinden bundan sonra kendiniz de kurabilirsiniz.

Görevi bulamıyorsanız socialclub internet sitesinden isimden aratarak da bookmarka ekleyebilirsiniz.

Ya da cep telefonundan quick job kısmından LTS seçip şansa last team standing görevleri arasından o görevin gelmesini umabilirsiniz.

• Onur__ kullanıcısına yanıt
    hocam bu tv işi yatmış galiba. artık tv başında da onlinedan atıyo.
  • Arkadaslar, playlistteki yarislar, etkinlikler vs. bunları nasil kuruyoruz. Yani ben host olup sadece arkadaslarimi davet etmek istiyorum nasil yapabilirim ?

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.