Şimdi Ara

GTA IV seculaungcher: failed to start application [2000]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
3.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar oyunu anlatılan şekilde kurduktan sonra (service pack 3 kurulu.microsoftfarmework 3,5 kurulu,uptade yapıldı) kısayoldan açtığımda "seculaungcher: failed to start application [2000] " uyarısı alıyprum oyun açılmıyor.Bu problemin çözümünü bilen veya başına gelen varsa yardım etsin lütfen.bu sorun neden kaynaklanabilir.BİR şeyi yanlışmı yapıyorum.

E6750 2,66 ghz core 2 duo işlemci
    512 Mb geforce N8600GT ekran kartı
    2 gb kinston 667 mhz ram

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waterspider -- 15 Aralık 2008; 13:53:22 >

• Merhabalar arkadaşım aynı sorun bendede vardı, failed to start application [2000] bu mesajı alıyordum, sana diğer sitelerde bulunan RAZOR1911 crakini kurmanı tavsiye ediyorum, sorun benim craki yapınca halloldu, ve birde XP SP3 ü kurman gerek www.microsoft.com.tr den TR olarak kur. 300MB.lık bir güncelleme...Direk kur. sonra yeniden başlat...Ozaman oyuna girersin sorunsuz... Bir sorun olursa özel mesaj at...

• Oyunu yükledikten sonraki aktivasyon bölümünde hata yapmışsın( retry yapılan bölümde ) denilene uyarak tekrar silip kurarsan sorunun çözülür
  • ah dediğiniz gibi basit değil işte.herşeyi harfiyen uyguladım.yaklaşık 15 oldu silip kuruyorum oyunu ama çözümü yok bunun galiba.razor crack fedor crack nebiliyim ne crack varsa hepsini uyguladım ama maalesef sonucu yok bunun.ama bir kez daha denemekten zarar gelmez

water biz galiba bu oyunu oynayamıcaz.sen pcde sp3 yüklü diyon millet sana sp3 yükle diyo aynı şekilde bende her türlü şeyi indirip kurdum ama olmuyor olmuyor olmuyor.ayrıca launchere girip windows 2000 ile çalıştır filan da dedim ama olmadı.yapabilirsen bana da öm at lütfen.ben yaparsam bende atarım tabii

oyunun yüklenişini tam olarak anlatırsa biri biraz daha rahat yükleriz heralde.lütfen bekliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adalet -- 15 Aralık 2008; 23:05:42 >

• teşekkürler cemal1982 ve dorhug.razor 1911 in crackini yaptım çalıştı oyun.herhalde crackde sorun varmış.oyunu silip tekrar yüklemedim dirak crack yaptım.bencmarkingde fps 18 gözüküyo bu normalmi peki?
  • ewde net yok benm net olmadan activate etmenın bir yolu yokmu
  • Arkadaşlar RAZOR1911 crackini yaparsanız birde sisteminiz iyiyse ve internettiniz varsa oyunu sorunsuz oynarsınız, birde son çıkan patchi kurun, yoksa olmuyor ben tam 3 defa silip yeniden yükleyince yapabildim...Kolay gelsin tekrar...
  • quote:

Orjinalden alıntı: cemal1982

Arkadaşlar RAZOR1911 crackini yaparsanız birde sisteminiz iyiyse ve internettiniz varsa oyunu sorunsuz oynarsınız, birde son çıkan patchi kurun, yoksa olmuyor ben tam 3 defa silip yeniden yükleyince yapabildim...Kolay gelsin tekrar...

arkadaslar son patchi razor1911 crackini yaptiktan sonra mi kurucaz yoksa yapmadan once mi..
    biliyosunuz bu patchler cracki bozuyor...bir de hangi patch versiyonu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.