Şimdi Ara

Gta IV Save Dosyaları Topluyoruz! Hayır Duasına :) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
254
Cevap
2
Favori
127.382
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

daha önceden xp kullanıyordum ve app datadan save dosyasını aldım. şu an pc ye vista yükledim ve save dosyalarını aynı yere yapıştırdım. ancak oyunda kayıtlı oyunu okuyamıyor. xlive dosyasını da yedeklemem mi gerekiyordu. bunun bir çaresi yok mu. elimde sadece save dosyası var yardımlarınızı bekliyorum. tşk
  • ellerine sağlık.Arkadaşlar FİLM-OYUN satışları başlamıştır.İlgilenenler e-mail adresimi ekleyebilirler.(darkness_hypnotise@hotmail.co.uk) 1 DVD 1.25 TL,, 2 CD 1.25 TL
  • Allah rızası için bana birisi yardım etsin artık pcyi parçalıyacağım yapıorm olmuor msnde verebilirim Allah rızası için yardım edin lütfen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!herşeyi yaptım ama olmuo işte bnde anlamadım
  • bnde xlive die bişi yok ki yaa bi yardım edin lütfen yaa
  • Savegames ve XLive dosyaları ile beraber kendi save'im.

Link :http://rapid-share.com/files/266935471/GTA_IV__.26.rar.html

aradaki (-) işaretini silin :D

Oyunun tamamlanan kısmı : %13.26
    Tamamlanan görev sayısı : 19
    Hesapda bulunan para : 3776$

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymph()maniac -- 13 Ağustos 2009; 16:51:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErTuRuL_

arkadaslar lütfen escuela of streets görevi geçilmiş bi save atın yada varsa link atın deliricem 1 aydır gta4 oynamıorum

Kardeş o görevi bitirmiştim.Çok kolay ama eski save dosyamda kaldı.Format atınca gitti.Yeniden başladım ve yine o görevdeyim şuan.İstersen geçince atarım save ve XLive klasörünü.
  • Link :http://rapidshare.com/files/267064063/GTA_IV_Escuela_of_Streets_Missions.rar.html

Oyunun tamamlanan kısmı : %18.14
    Yapılan son görev : Escuela of Streets
    Yapılan görev sayısı : 26
    Hesapda bulunan para : 9562$

Not : XLive klasörünü C:\Documents and Settings\DaqqeR\Local Settings\Application Data\Microsoft dizininden aldım.Bir problem çıkacağını sanmıyorum.Yinede sorun olursa yazarsınız.

Bir daha ki konuyu %25 de açmayı düşünüyorum.Ama onun dışında isteyen varsa yazsın.
  • Yorum yapan yok herhalde :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nymph()maniac -- 14 Ağustos 2009; 1:06:13 >
  • bu son dosya tam bana göre oldu bende %17 de formatlamıştım bilgisayarı..sağol..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkay2611

bu son dosya tam bana göre oldu bende %17 de formatlamıştım bilgisayarı..sağol..

Teşekkürler yorum için :)
  • Link :http://rapid_____share.com/files/267807579/GTA_IV_Game_of_Netherlands.rar.html

Oyunun tamamlanan kısmı : %33.49
    Yapılan son görev : Game of Netherlands...[Hollanda Oyunu]
    Yapılan görev sayısı : 51
    Hesapda bulunan para : $302.927

Not : XLive klasörüde dosyanın içindedir.Playboy X öldürülerek ev alınmıştır.[Mantıklısı]
  • allah razı olsun darkdevilgs :)
    Bende %27'deydim format çakmıştım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: asbektas

allah razı olsun darkdevilgs :)
    Bende %27'deydim format çakmıştım :D

Sağol kardeş ne demek lafı bile olmaz :)
  • Arkadaşlar merhaba. Oyunu bitirip savelerimi almıştım ama tekrar yükledim görmüyor savelerimi :(
    Elimdeki dosyalar: Belgelerimdeki saveleri aldım, C:\Documents and Settings\Burak\Local Settings\Application Data içindeki saveleri aldım bir de C:\Documents and Settings\Burak\Local Settings\Application Data\Microsoft içinden Xlive klasörü kopyalamışım. Bunları yerlerine attım fakat olmadı. 1.4 yaması kurulu. Varmıdır bir yolu yormadı arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak08

Arkadaşlar merhaba. Oyunu bitirip savelerimi almıştım ama tekrar yükledim görmüyor savelerimi :(
    Elimdeki dosyalar: Belgelerimdeki saveleri aldım, C:\Documents and Settings\Burak\Local Settings\Application Data içindeki saveleri aldım bir de C:\Documents and Settings\Burak\Local Settings\Application Data\Microsoft içinden Xlive klasörü kopyalamışım. Bunları yerlerine attım fakat olmadı. 1.4 yaması kurulu. Varmıdır bir yolu yormadı arkadaşlar?

Bende sonradan 1.4 patch kurdum save 'lerimi görmedi.Geri sildim patch 'i gördü.patch 'den olabilir.
  • bin başım emeğinize sağlık oyunu buraya kadar getirmişiniz ama live dosyası olmadığı için bir işe yaramıyor onuda koyarsanız sevinirim
  • Beyler Bu Save Dosyaları Windows Live ID i bozmuyor dimi ?
  • ya arkadaşlar bana çok acil senaryo bittikten sonraki save lazım olan varsa bana msj atsın msn veririm oradan atar çok ama çok aceleee
  • Benim senaryo dün bitti verebilirim..Pm at
  • .::Save Özellikleri::.

Oyunda kaydedilen aşama : 46.74%
    Tamamlanan görev sayısı : 70
    Hesapda bulunan para : $432.833
    Yapılan son görev adı : Çevre

İsteyen arkadaşlar olursa burdan yazsınlar.Her zamanki gibi XLive klasörü ile upload edebilirim.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.