Şimdi Ara

Gta IV Save Dosyaları Topluyoruz! Hayır Duasına :) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
255
Cevap
2
Favori
127.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar ben yeni üyeyim gta 4 1.3 patch yaptim ve crack oyunu bitirdim story mode yi ama bi hata oldu oyun cöktü ama save leri silmedim ama simdi tekrar ppatch yaptim ama saveleri atinca tam girerken hata raporu dio cıkıo 2 yere de xlive+gta4 savelerine diosunuz tmm ama 1.3 patch de sadece gta4 ikonuna tıklayınca girio yani rscg siz ee simdi saveleri nere atcem anladiniz umarim beni ins..? simdi verdiginiz saveleri alacam ama gine ayni x live ve normal gta4 save mi atacam.. anlatirsaniz cok minnettar kalacagim ...lütfen...+god mode trainer ii yapamayan varsa yardimci olaiblirm ... 1.3 patch ve orjinal crack i bulunmakta ve trainer i...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fire elemental

arkadaslar ben yeni üyeyim gta 4 1.3 patch yaptim ve crack oyunu bitirdim story mode yi ama bi hata oldu oyun cöktü ama save leri silmedim ama simdi tekrar ppatch yaptim ama saveleri atinca tam girerken hata raporu dio cıkıo 2 yere de xlive+gta4 savelerine diosunuz tmm ama 1.3 patch de sadece gta4 ikonuna tıklayınca girio yani rscg siz ee simdi saveleri nere atcem anladiniz umarim beni ins..? simdi verdiginiz saveleri alacam ama gine ayni x live ve normal gta4 save mi atacam.. anlatirsaniz cok minnettar kalacagim ...lütfen...+god mode trainer ii yapamayan varsa yardimci olaiblirm ... 1.3 patch ve orjinal crack i bulunmakta ve trainer i...

Öncelikle forumumuza hoşgeldiniz , iyi bayramlar.

quote:

Orijinalden alıntı: Hacmatrix

Arkadaşlar uzun süredir giremiyordum bugün araştırabilme fırsatım oldu dosyanın çalışması için bir live dosyasını almamız gerekiyormuş birde save game dosyasını

gta save i = C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adı\Local Settings\Application Data\Rockstar Games

windows live = C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adı\Local Settings\Application Data\Microsoft\XLive

dosyalar burada yer almaktadır.

Bize lazım olan dosyalar 1. Xlive klasörü birde rockstar games klasörü komple lazım. Gönderilen saveler düzenlenip yayınlanıcaktır.

Desteği olan herkese teşekkürler.

Bakın burada anlatılanları uygulayarak save yapabilirsiniz mesela bu konuda paylaşılan xlive'lı save dosyalarını indirerek bu yöntemleri uygulayıp save kullanabilirsiniz.

• %60 gibi bana save dosyaları lazım, var mı kimsede acaba_?%60 gibi bana save dosyaları lazım, var mı kimsede acaba_?%60 gibi bana save dosyaları lazım, var mı kimsede acaba_?
  • Windows 7 kullananlar gerekli yerlere kopyaladıktan sonra
    C:\Users\kullanıcı adı\Documents\Rockstar Games\GTA IV\savegames içine user_e00000 klasöründeki SGTA400 ve SGTA412 dosylarını da atarlarsa kalınan yerden başlar.
  • Bana da senaryodan bi sonraki görevde olan save lazım varsa bi zahmet
  • tık yok kimsede...
  • 21 aralık 2008 de açmışım konuyu gta çoğu pcden bitirilip silindi bile tık olmaması normal
  • oyunu senaryoyu geçemediğim için silmiştim .şimdi yeniden oynuyorum oynadığım yerleri tekrar oynamak canımı sıkıyo. senaryodan sonraki save varsa paylaşınız lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ACND

Buyrun buda benim %40.

esktradan 2 kız ayarlı.

http://rapidşhare.com/files/178592696/ACND.Saves._40

çok saol ben %46 daydım windows 7 yi kurunca gitti xlive ın yedeğini almamıştım
    %40 çok iyi oldu teşekkürler
  • Arkadaşlar. Ben format atmadan save dosyalarını yedekledim ama bu live muhabbetini bilmiyordum onları yedeklemedim. Şimdi eski save dosyalarım ile nasıl açıcam bir türlü bulamadım bunun yolunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: FatalERROR!

Arkadaşlar. Ben format atmadan save dosyalarını yedekledim ama bu live muhabbetini bilmiyordum onları yedeklemedim. Şimdi eski save dosyalarım ile nasıl açıcam bir türlü bulamadım bunun yolunu

Xlive dosyanızı açmadıysanız çalıştıramazsınız ama xlivewrapper isimli bir program gibi bir şey var onu biraz araştırın belki işe yarayabilir.
  • Yanıt için teşekkür ederim. O dediğiniz davayı araştırdım ama tam anlayamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: FatalERROR!

Yanıt için teşekkür ederim. O dediğiniz davayı araştırdım ama tam anlayamadım

O dosyayı bulunca xlive dosyasına gerek kalmıyor filan deniliyordu da.
  • Hiç kimsede yok mu %65 üzeri save arkadaşlar.
  • Oyunun Bitmiş Hali %100 Save..Kendi Uploadımdır..

http://rapid-share.com/files/328582306/Gta_4_Full_Save_By_Calippo.rar.html

aradaki tireyi kaldırın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lolipopi -- 1 Ocak 2010; 1:21:22 >
  • herkese merabalar bana %63 save dosyası lazım.oyunun %63 une kadar geldım ama sonradan bır sorun oldu ve save dosyası sılındı.yardımcı olursanız sevınırım
  • beyler bana %40-45 arası save dosyası olan varsa gönderir mi?
  • millet XLive dosyasını da bu dizine mi atıyoruz ?

C:\Users\acer\Documents\Rockstar Games
  • quote:

Orijinalden alıntı: gkayaalp

millet XLive dosyasını da bu dizine mi atıyoruz ?

C:\Users\acer\Documents\Rockstar Games

C - documents&settings - kullanıcı adınız - local settings - application data - microsoft - xlive klasörünün içine atmanız lazım.
  • ben dosyaları gerekli yerlere çıkartıyorum ama oyuna girdiğimde hiç profil filan görmüyor. Klasörleri açıyorum benim attığım dosyalar silinmiş nasıl çözebiliriz? Sorun ne acaba? Başka bir profil varken attım olmadı. Sonra o profili sildim yine olmadı.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.