Şimdi Ara

Gta IV Save Dosyaları Topluyoruz! Hayır Duasına :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
255
Cevap
2
Favori
127.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar uzun süredir giremiyordum bugün araştırabilme fırsatım oldu dosyanın çalışması için bir live dosyasını almamız gerekiyormuş birde save game dosyasını

gta save i = C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adı\Local Settings\Application Data\Rockstar Games

windows live = C:\Documents and Settings\Kullanıcı Adı\Local Settings\Application Data\Microsoft\XLive

dosyalar burada yer almaktadır.

Bize lazım olan dosyalar 1. Xlive klasörü birde rockstar games klasörü komple lazım. Gönderilen saveler düzenlenip yayınlanıcaktır.

Desteği olan herkese teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hacmatrix -- 23 Aralık 2008; 18:08:33 >

• Tam %30'daydım

http://www.mediafire.com/?emngkywamyl

C:\Documents and Settings\Kullanıcı-Adı\Local Settings\Application Data\Rockstar Games\GTA IV

Rar'daki klasörü buradan aldım tam olarak
  • eyw dostum birde sana zahmet live dosyası var aynı klasör altında yani rockstar gamesi komple rar lamak lazım denedim açmadı çünkü sana zahmet bana eziyet :)
  • C:\Documents and Settings\Kullanıcı-Adı\Local Settings\Application Data\Rockstar Games\GTA IV

klasörünün içine savegames attım ama yine benim kaydettim yerde ?? küçük bir ayrıntımı unuttum acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: Hacmatrix

eyw dostum birde sana zahmet live dosyası var aynı klasör altında yani rockstar gamesi komple rar lamak lazım denedim açmadı çünkü sana zahmet bana eziyet :)

evet dostum live dosyasız işe yaramaz bende rica ediyorum
  • bir %15-20 lik te bana lazım dostlar, şu uzun akşamda hayır duası alın
  • hatta bu konuyu gta iv save bankasına çevirsek iyi olur. %10-%20-..70-80 lik save'leri forumda ki arkadaşlardan toplayıp, anakonuya gönderebiliriz. amme hizmeti bir yerde, bu gün bizim yarın onların ihtiyacı. hacmatrix aklına yatarsa konunun ismini "gta iv save dosyalarınızı topluyoruz" olarak değiştirebilirsin
  • oyunun hangi %'lik kısmında olduğumuzu nerden anlıyoz?
  • ok değiştirdim game kısmında bi yer var stats dı galiba orada yazıyor.
  • Komple koydum ozaman

Ama şuan %35'deyim , 35'in save'i bu ona göre

http://www.mediafire.com/?dzonvoni25z
  • Sadece senaryo kısmını bitirdim %63'de falan..

http://rapid-share.com/files/175599553/Rockstar_Games.rar (rapid ile share arasındaki - işaretini kaldırıyoruz.)
  • ya aslında bende %61 save dosyası vardı yalnışlık la sildimkusura bakmayın olsa paylaşırdım
  • quote:

Orjinalden alıntı: yamitarukannochi

ya aslında bende **** save dosyası vardı yalnışlık la sildimkusura bakmayın olsa paylaşırdım
  • yazım bi türlü çıkmadı o yıldız lı yer % 6 0 olcaktı
    quote:

Orjinalden alıntı: yamitarukannochi

ya aslında bende **** save dosyası vardı yalnışlık la sildimkusura bakmayın olsa paylaşırdım
  • Save klasörünü verecek arkadaşlar xlive klasörünüde verirlerse çok makbul olur çünkü o klasör olmadan işe yaramaz.
  • bi save de %78 diğerinde &40 da falanım.%100 bitirince o save i atarım.%40 olanı atamam livedan onunla oynuyorum
  • ben daha %10 dayım :D akşam onu atarım size
  • murderer_utku Binbaşım çok rica etsem %78 olan save klasörünü xlive klasörü ile birlikte alabilirmiyim.Bende biraz uğraşıp %100 yapayım normal olarak donanımım kaldırmadığı için görev yapamıyorum anca saveler alıp şehirde dolaşıp ufak tefek işlerle uğraşıyorum.
  • Arkadaşlar hani oyunda bir seçim yapmamız gerekiyor ya, (ya dimitriyle çalışma, ya da kate'in dediğini yapıp çalışmama) ben o kısmın save dosyasını arıyorum bir de kate'nin dediğini yapıp öyle devam etmek istiyorum eğer elinde dediğim save dosyası olan varsa verebilir mi?
  • bu xlive klasörü nerede arkadaşlar :)
    C:\Documents and Settings\Kullanıcı-Adı\Local Settings\Application Data\Rockstar Games
    bu klasörü komple koysak olmaz mı :)

http://rapid+share.com/files/175861907/Rockstar_Games.rar (rapid + share deki + yı kaldır)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kckfrk -- 22 Aralık 2008; 21:39:24 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.