Şimdi Ara

Gta IV KuzeNiko %100 Türkçe Yaması (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
366
Cevap
0
Favori
95.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben de yeni bir konu açtım.Kendi Türkçe yamamı yapıyorum.Destek vermek isterseniz buyrun.Yarıyolda bırakacaklar yardım etmeye gelmesinler.Şunu söyleyeyim yazılar oldukça fazla o yüzden yapması bir o kadar da uzun.Yardım edip etmemek sizin elinizde.Ama şunu bilin bu yamayı elinde sonunda bitireceğim ben.

Buyrun bu da link;
    http://forum.donanimhaber.com/m_32102161/tm.htm

Teşekkürler.

Bu arada yamaya dün başladım.Saatlerdir uğraşıyorum ama arpa boyu kadar yol kat edebildim ancak.Ayrıca küfürler de sansürsüz hatta bazı zamanlar abarttım bile.

• ben beta srümü yüklemk istedim kurulmadı bende 1.0.3 yaması kurulu nasıl kurcaz yardım edersenz sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mr.kiLLerMan

Arkadaşlar ben de yeni bir konu açtım.Kendi Türkçe yamamı yapıyorum.Destek vermek isterseniz buyrun.Yarıyolda bırakacaklar yardım etmeye gelmesinler.Şunu söyleyeyim yazılar oldukça fazla o yüzden yapması bir o kadar da uzun.Yardım edip etmemek sizin elinizde.Ama şunu bilin bu yamayı elinde sonunda bitireceğim ben.

Buyrun bu da link;

Teşekkürler.

Bu arada yamaya dün başladım.Saatlerdir uğraşıyorum ama arpa boyu kadar yol kat edebildim ancak.Ayrıca küfürler de sansürsüz hatta bazı zamanlar abarttım bile.

evt arkadaşlar ben ve bu arkadaşımız yama çalışmalarına başlamış bulunmaktayız katılmak isteyenler bizimle irtibata geçsinler bi elin nesi var iki elğin sesi var hesabından yola çıktık...o el ne kadar artarsa o kadar kısa sürede biticek bu iş...

• quote:

Orjinalden alıntı: n96zede

quote:

Orjinalden alıntı: Mr.kiLLerMan

Arkadaşlar ben de yeni bir konu açtım.Kendi Türkçe yamamı yapıyorum.Destek vermek isterseniz buyrun.Yarıyolda bırakacaklar yardım etmeye gelmesinler.Şunu söyleyeyim yazılar oldukça fazla o yüzden yapması bir o kadar da uzun.Yardım edip etmemek sizin elinizde.Ama şunu bilin bu yamayı elinde sonunda bitireceğim ben.

Buyrun bu da link;

Teşekkürler.

evt arkadaşlar ben ve bu arkadaşımız yama çalışmalarına başlamış bulunmaktayız katılmak isteyenler bizimle irtibata geçsinler bi elin nesi var iki elğin sesi var hesabından yola çıktık...o el ne kadar artarsa o kadar kısa sürede biticek bu iş...

İngilizcem olsaydı emin ol yardım ederim.
    Size kolay gelsin demekten başka elimden bişey gelmez galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErranT34 -- 4 Haziran 2009; 23:01:35 >

• uzun sürcek gibi
  • Sayın yapımcı arkadaşlar :D bir açıklama yaparmısınız sizce %100 nezaman olur yada %90
  • Buraya Kimse Bakmıyormu?? türkçe altyazı yokmu hiç bir yerde
  • arkadaşlar burda tr yama yok
  • daha adam dün girmiş forma ve msj yazmıyor yapmıyosanız yappmıyoruz diyin bu akdar adam beklemek zorundamı sizi.
  • yani yapmıyoruz deseler bizde ona qöre oynarız valla zevki kaçıcak oyunun diye oynamıyorum ...
  • Oyun Çıktığından beri yapılcak ohooo
  • beklemeyin çıkmaz Türkçe falan.
  • Bence yaparlar. Uzun veya kısa bilmem onu ama yapacaklar. Bende bekleyeceğim
  • oyun çıkalı 6 ay oldu kimseden ses seda yok. böyle bir oyunun tr yamasının hala olmaması çok garip.
  • Arkadaşlar yama ne halde? Şuan ki halini tekrar yayınlar mısınız???
  • Çıkmaz bu yama yapmak zorunda değiller ama yapmıyacaklarsa da adamı böyle meraklandırmasınlar.
  • Ne oldu bu yamanın akıbeti?
  • GTA'ya yamayan arkadaşalar, yamanın ne halde, bir cevap yazsanız, son halini yayınlasanız?????
  • rocker_onur arkadaşımız artık başka sitelerde takılıyor arkadaşlar yazmaz pek buraya
  • hangi sitede söylermisin
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.