Şimdi Ara

Gta IV KuzeNiko %100 Türkçe Yaması (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
366
Cevap
0
Favori
95.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşım yaparsınız yapmassızın orası ayrı mesele. Zaten yapma gibi bir zorunluluğunuz da yok. Ama bilgi verin. Yapmıyorsanız yapmıyoruz deyin milleti de boşuna bekletmeyin.

Belki bu yamayı başka birileri yapacak. Ama siz yapıyorsunuz diye onlar da zaten yapılıyor diye ayrı bir yama yapmaya yeltenmiyorlardır. Olamaz mı?

Sonuç olarak yapıyorsanız bir bilgi verin. Milleti mal gibi bekletmeyin. Yamayı illa ki yapmaya gibi bir yükümlülüğünüz yok. Ama milleti de boş boş bekletmeye hiç hakkınız yok.

Yapıyorsanız yapıyoruz deyin ve % verin. % kaç?

Yok yapmıyorsanız konuyu kilitleyin ve gidin daha fazla rezil olmamanız için...
  • Üzerlerine gitmeyin o kadar. Hiç yama yapılmıyormuş gibi davranın yama çıkınca sürpriz olmuş gibi indirirsiniz.
    Madem o kadar anlamak istiyorsun oyunu git ingilizce öğren. Adamları niye baskıya alıyorsun.

Sözüm üzerine alınana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YaRaNoZ -- 22 Mayıs 2009; 1:07:07 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: igneli

12 hazirandan önce çıkmasın mümkünse finaller var o tarihe kadar

Finaller bitiyomu başlıyo mu?Başlıyo olması lazım,ki o zmn çıkması daha da kötü olur!
  • Lan ne beyinsiz adamlar var yaw. Cehennemde biz türklere zebani gerekmez şerefsizim. kendi kendimize yeteriz biz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: QbLaY!!!

quote:

Orjinalden alıntı: igneli

12 hazirandan önce çıkmasın mümkünse finaller var o tarihe kadar

Finaller bitiyomu başlıyo mu?Başlıyo olması lazım,ki o zmn çıkması daha da kötü olur!

bitiyo bitiyo sıkıntı yok o konuda

• quote:

Orjinalden alıntı: YaRaNoZ

Üzerlerine gitmeyin o kadar. Hiç yama yapılmıyormuş gibi davranın yama çıkınca sürpriz olmuş gibi indirirsiniz.
    Madem o kadar anlamak istiyorsun oyunu git ingilizce öğren. Adamları niye baskıya alıyorsun.

Sözüm üzerine alınana.

Anlamamışsın anlaşılan yazdıklarımı. Baskı altına almıyorum. Yapmıyorlarsa yapmıyoruz desinler o kadar.

Ozan o lafın bana ise o dediğinin senden alası yok merak etme...
  • quote:

Orjinalden alıntı: captainfb

quote:

Orjinalden alıntı: YaRaNoZ

Üzerlerine gitmeyin o kadar. Hiç yama yapılmıyormuş gibi davranın yama çıkınca sürpriz olmuş gibi indirirsiniz.

Sözüm üzerine alınana.

Anlamamışsın anlaşılan yazdıklarımı. Baskı altına almıyorum. Yapmıyorlarsa yapmıyoruz desinler o kadar.

Ozan o lafın bana ise o dediğinin senden alası yok merak etme...

Ben sana söylemedim. Senin mesajının altında olduğu için öyle düşünmüş olabilirsin. Ama şunu düşünün bu adamlar hiç başlamadı yamaya.

Zaten şu Gta serisi gelmeden önce oyunları ingilizce oynar ara sahneleri geçerdik. Oyundaki mantığı kendi kendine çözerdik. Oyunu oynayın siz yama bitince film tadında dublajlı oynarsınız. Zaten uzun soluklu ve çok zevkli bir oyun. Başka da çeviri yapacak adam tanımıyorum. Adam babasının hayrına mı yapacak öyle herkes yapmaz. Sakin olup bekleyelim yaparlarsa başımızın üstünde yeri var yapmazlarsa yaptıkları kadarından Allah razı olsun.

• quote:

Orjinalden alıntı: ozankardes

Lan ne beyinsiz adamlar var yaw. Cehennemde biz türklere zebani gerekmez şerefsizim. kendi kendimize yeteriz biz.

senin bu lafından sonra zebani değilde azrailin olabilirim... Yorum yapamıyacakmıyız....

İnsanlar bir iş yapıyorsa ve babasının hayrına yapıyorsa gerçekten güzel bir iştir sorun burada yok...ama babasının hayrına yapıyorsa gelip burada reklam yapmayacak ben bu işi yapıyorum diye... eğer reklamını yapıyorsada insanları bilgilendirecek... oğuzgürsel en azından bilgi veriyordu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erhandeep -- 22 Mayıs 2009; 18:21:06 >
  • dediğim gibi aralarında bir sözcü seçsinler o bize bilgi versinn
  • siz konuşuyorsunuz ama adamların hiç umrunda değilmiş gibi gelmeye başladı bu yama bu arkadaşlarla bitmez boşuna beklemeyin diyesim geliyor... neyse demiyorum birşey... başka bir sitede çalışma yapıyorlardı, onlar bu arkadaşlardan çok çok çok daha önce bitirecek gibi... hadi bakalım
  • siteyi verebilir misin linke ----- ler koy öle yap bunalrdan hayır yok çünkü !!!

ha bu arada hemen yasak yasak yasak demeyin bilgi için istiyorum adam paylaşım için koymuyor

bizde biliyoruz yasak olduğunu sırf yapıldı mı görmek için

ve hiçbir siteye üye olmam tek bu siteye üye oldum eğer arkadaşın dediği gibi apıyorlarsa sırf bu yama içi kayıt olcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mzkaplan -- 23 Mayıs 2009; 21:22:00 >
  • Yeni kasa topluyorum inşallah ben kasa topladığımda tam bitmiş olur , Allah kolaylık versin :)
  • dre sen pc ni toplarsın hatta gta 4 ü tüm yarlar açık full detayda oynarsın dev ekran 50 inç te ama bu arakdaşlar yetiştitirimi bilmem
  • Yama yapımı durdu mu? Devam mı ediyor?
  • quote:

Orjinalden alıntı: swouly

siz konuşuyorsunuz ama adamların hiç umrunda değilmiş gibi gelmeye başladı bu yama bu arkadaşlarla bitmez boşuna beklemeyin diyesim geliyor... neyse demiyorum birşey... başka bir sitede çalışma yapıyorlardı, onlar bu arkadaşlardan çok çok çok daha önce bitirecek gibi... hadi bakalım

Şu siteyi bi ziyaret edelim bakalım ne aşamada.

• Yama yapımı durdu herhalde yada bize bir sürpriz hadi hayırlısı :)
  • gtaturk mu o site ?
  • Çok teşekkürler yama için çok işime yaradı ve süper çeviri ve biraz espirili :D
    İnş.%100 yaparsınız hatta sesli konuşmalarıda Türkçe yaparsınız.
    Tekrardan teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: House MD

Yama yapımı durdu herhalde yada bize bir sürpriz hadi hayırlısı :)

durdu bence baksana hiçkimse çıkıp açıklama yapmıyo ben de artık ingilizce oynamaya başlasam iyi olur çıkmaz bu yama
  • Haydi yama haydi yama haydiiii.Tam zamanı tam zamanı şimdiii, ŞİMDİ, ŞİMDİ...
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.