Şimdi Ara

Gta IV KuzeNiko %100 Türkçe Yaması (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
367
Cevap
0
Favori
95.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hatta dialogların geçtiği dosyayı link olarak verirseniz çok güzel olur...
  • link kırık
  • Arkadaşlar ne durumda türkçe altyazı yaması ?

Bu yamayı bir editörle mi yapıyorsunuz ? oyunun kendi içinde bi düzenleme aracı felan mı var ?
  • editör programı ile yapılıyor. oyunun içinde bir program yok. Ama hangi editörle yapılıyor bilmiyorum
  • Merhabalar, bu yamayı yapanların eline sağlık fakat eksik ve hatalı yerler var Packie'nin gorevleri 1-2 cümle hariç full ingilizce aynı şekilde Francais di sanırım onun gorevleride 1-2 cümle dışında ingilizce .gerry nini ilk görevi türkçe fakat konuşmalar başladıktan 4-5 saniye sonra oyundan atıyor oyundan cıkıp girsekte hep aynı yerde atıyor aynısı michelenin patron u.p nin ilk görevindede konusmanın bir yerinde atıyor.Bunların düzeltilip doğru düzgün bir full yama yapmanız dileğiyle...Birde bu yamayı başlatan kişiye ulaşıp biraz bilgi alsanız iyi olur başta 0.5 ile oynamıştım full türkçeydi ve hiç hata alıp oyundan atmıyordu.
  • "Ewet"
    Süper bir türkçe. Bir işi yapıyorsanız adam gibi yapın.
  • yahu aylardır beklioruz hala ses seda yok çevriliormu çevrilmiormu kimse bilgi vermior bu kadar insanı beklektemeye hakkınız yok yapmıorsanız iptal oldu deyin...yada devam edioruz şuradayız falan die bilgi verin yeter
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cagatayh

"Ewet"
    Süper bir türkçe. Bir işi yapıyorsanız adam gibi yapın.

ücretsiz olarak daha iyisini sen yap bizde alalım.
    bu kadar nankör olmayın beyler !!!!

büyük bi emek ve sabır isteyen bişi bu.
    bulunanla yetinmek zorundayız...
  • Ewet gerçektende hiç hoş değil v harfine basmak bu kadar da zor olmamalı
  • Hala bi yetkilinin yamanın gidişatı konusunda bilgi vermemesi sinir bozucu
  • Sırf evet yerine ewet yazıldığı için indirmiyorum.

Birde diyorlar ya "kolaysa sen yap" falan, ne yani şimdi "ewet" yazmak "evet" yazmaktan daha mı kolay ? Bunu mu demek istiyorsunuz ?

Ayrıca şuna bakın:http://i43.tinypic.com/igvv48.jpg
    "Hiç kimse ailemle s***şemez" nedir yahu ?
    Kesin orada "fuck" geçen bir cümle vardır, bunlarda böyle çevirmiştir.
    İngilizce bilmeden çeviri yapmaya kalkıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xmRipper -- 12 Temmuz 2009; 3:16:42 >
  • Ordaki çeviri normal forumda verildiği için sansürlü koymuş o kadar oyunda açık.
  • Neyin tartışmasını yapıyorsunuz yahu adamlar çevirmiyor artık herhalde. Hiç birinden ses seda yok
  • http://forum.donanimhaber.com/m_32849605/tm.htm

Şimdide buraya atıladı yama hadi hayırlısı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: 17dare

Ordaki çeviri normal forumda verildiği için sansürlü koymuş o kadar oyunda açık.

ulan ne adamsınız ya. arkadaş onun neden sansürlü olduğunumu eleştirmiş sanki. nasıl bir anlayış var anlamadım doğrusu sizi.
  • hani bi söz vardır.. buldunda ????? arıyorusun diye.
    adamlar uşrağmış bi emek vermiş yama olsun dye.
    millet sağını solunu çekiştiriyor..
    isteyen english altyazı ile oynar isteyen konuya azcık sürtmüş dili türkçe ile oynar.

mafia yı tr yama ile oyayın bakalım nasıl fark oluyoo.
  • Legolas adamım ya
  • başka konu altında ise bu konu kapatılsın artık boşu boşuna kirlilik yapmasın...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ibraxi

hani bi söz vardır.. buldunda ????? arıyorusun diye.
    adamlar uşrağmış bi emek vermiş yama olsun dye.
    millet sağını solunu çekiştiriyor..
    isteyen english altyazı ile oynar isteyen konuya azcık sürtmüş dili türkçe ile oynar.

mafia yı tr yama ile oyayın bakalım nasıl fark oluyoo.

Bir v harfine basmak zor mu ?
    Bir işi yapacaksan tam yapacaksın yoksa ne anlamı kalır...
  • e noldu yama çıkmıyo mu hala kaç aydır bu yamayı bekliyorum ve bir türlü beceremediniz şu işi.ta 2008 sonunda çıkacak olan yama hala ortalıkta yok. kaç aydır emeğe saygı diyerek büyük bir umutla bekledim ters bişey söylemeden. ama artık bıktırdınız insanı kardeşim. bi o forumda bi bu forumda bi başka başlıkta falan die die saçmalayıp durdunuz. eğer emeğe saygılı olunması gerekiyosa yaptıınız emeği çiğnetmeden verdiğiniz sözleri tutarak yapacaksınız ki biz de çiğnemeyelim. sanki oyunu baştan yapıyosunuz sorumsuz insanlarsınız.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.