Şimdi Ara

GTA IV Hata Çözüm Rehberi [ANA KONU] (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.224
Cevap
3
Favori
349.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dün orjinal olarak steamdan aldık oyunu ama oyun çalıştırmayı durdurdu hatası veriyor sürekli neden acaba ?
  • bozcaadalı kullanıcısına yanıt
    Bendede aynı sorun var cıldırcam artık adam gıbı bı crackte bulamadım
  • Mertcan. kullanıcısına yanıt
    Mertcan Kardes forumda Crack lınkı vermek yasak mı ?
  • Dun steamden gta 4 u aldim kurdum windows game live şeyinide kurdum aciliyor start diyom bu kişilerin oldugu ekran varya karakterler surekli degisiyor orda takili kaldi hep ayni sey surekli o **** herifi goruyom yardim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • steamdan aldım gta serisini liberty city i kurdum oynuyorum oynarken donuyor 3 5 dk sonra
    sitem GTX860 m i7 8gb ram cok rahat oynatıyor ama oyuunda sorun var
  • xbox live sitesinde herhangi bir yere tıklayınca bu hatayı alıyorum nasıl çözebilirim?

Uh oh... that shouldn't have happened.

It appears you've found a glitch in the system.

date: 1/19/2015 4:53:14 AM
    code: 6C
    s: NFt04Kl0e6UOmaXMC+MJsQ==
    id: 58a44576-43f2-4523-a802-819c3d0b053a
    req: 593d6b07-4ed5-41d3-8f3f-f029d2e69a1b
  • Her zaman ki yüklediğim gta IV, bu sefer sorun çıkardı. İnternetten her şeyi denedim ama olmadı, oyun açılıyor arka fon müziği geliyor ama oyun başlamıyor öylece siyah ekranla kalıyor. En son tekrar ilaçladım DD3D30- D3D Error hatası aldım, yeniden başlatığım halde DD3D30- D3D Error hatası çıktı. Silip tekrar yüklemekte uzun sürüyor var mı başka çözümleri?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Natt

quote:

Orjinalden alıntı: cigabyte2

Arkadaşlar ben aşağıda yazan herşeyi yaptım yalnız oyunu çalıştıramadım LÜTFEN BANA OYUNU YÜKLEMİŞ ve BAŞARILI ŞEKİLDE OYNAYAN BİR KİŞİ YARDIM ETSİN.
    Önce dosyaları klasörün içine ( C:\GTA 4) attım.
    Sonra autorun.exe dosyasını çalıştırıp oyunu kurdum (rockstar social club and xlive dahil).
    Crack işlemi yaptım.
    "Rock Star Social Club" bağlantı penceresi geldiğinde skip logging düğmesini tıkladım.
    Oyun yükleme sırasında "the xlive update"i internetten indirdim ve kurdum.
    Yeni bir xlive offline hesabı açtım.
    sonrada play tuşuna bastım şu yazı geldi;
    -----------------------------------------------------------------------------

Application Failed to Launch.

The application you are attemping to launch no longer exists. Please reinstall the application, or contract support at:
    http://www.rockstargames.com/suppport

Lütfen Yardım Edermisiniz Şimdiden Teşekürler...

Aynı sorun bendede var dostlar bir yardım edermisiniz?

BENDEDE ACTİVATİON FAİLURE HATASI ÇIKIYOR VE BEN RAZOR 1911 DEN YÜKLEMEDİM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

• Beyler Bendede Bu lanet olası yazılarda kalıyor eskiden olmuyordu...

Help Meee

GTA IV Hata Çözüm Rehberi [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: hhoops

steamdan aldım gta serisini liberty city i kurdum oynuyorum oynarken donuyor 3 5 dk sonra
    sitem GTX860 m i7 8gb ram cok rahat oynatıyor ama oyuunda sorun var

Bende de Steam sürümü var. Oyunda çok ciddi bir optimizasyon sorunu var. I7 işlemci ve Gtx 460 ile oyunun 60 fps fix oynatması lazımken Cpu kullanımı çok az düzeyde kaldığından gölgeleri komple kapatarak 40 fps'yi anca görebiliyorum. Tam bir facia port.

• beyler dnr dan gta 4 aldım kurdum. serial key girme ekranı çıkıyor. ama serial key'i bulamıyorum. kitapçıkta her yere baktım cd üstünde veya ayrı bit minik kağıtta hiç bir yerde yok. on liberty diye kitapçığın arka tarafında beyaz bir font var sanırım burda serial key yazması gerekiyordu . ama yok işte. ne yapmam lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ornapsen -- 5 Temmuz 2015; 23:56:01 >
  • gta 4 zaten felaket dehşet manyak anormal şekilde sıkıntılı ne yapsanız fazla fayda etmez
  • GTA 4 başlangıç videosu bitmiyor şu play dedikten sonraki karakterlerin geçtiği yer 3 4 aydır çözemedim crack falan denedim herşeyi olmadı!!!!YARDIM

• Bende ilk bölüm geçtikten sonra Windows çalışmayı durdurdu hatası alıyorum.
    Regedit muhabbetini yaptım olmadı uyumluluklardan hepsini tek tek denedim oda olmadı en son dep e ekledim oda çözmedi yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar oyunum orjinal
  • Tıklıyorum Razor çıkıyor müzik çalıyor. Razordan sonra hiçbir tepki yok? ne yapmam gerek
  • Benim de aynı görevde donup kalıyor. Tekrar tekrar gidip alıyorum görevi aldıktan sonra yine donuyor. Öyle bir donuyor ki oturumu kapat demekten başka bir çare kalmıyor. Böyle sinir bozucu bir şey.
  • social club hatalı parola filan diyo girerken dogru olmasına ragmen ?
  • arkadaşlar bende çalışmayı durdurdu hatası veriyo oyundan atıyo nasıl çözebilirim.
  • internetten gta 4 complete edition (razor) indirdim fakat starta basıyorum oyundaki arakterler çıkıyor ve masaüstüne atıyor oyun sekmelerde gözüküyor fakat açılmıyor crack denedim işe yaramadı ne yapmam gerek?
  • GTA 5 ERR_GEN INVALID Hatası ve Çözümü

• 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.