Şimdi Ara

GTA IV final bölümü helikopter sahnesinde takıldım. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
51
Cevap
2
Favori
40.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: FreeMaNMeliH

quote:

Orijinalden alıntı: JAX

Çok çekirdekli işlemcisi olanlar için çözüm şu :

Helikoptere atladıktan sonra masa üstüne dönün oyunu pause edip. Task manager i çalıştırın. GTA 4.exe dosyasına sağ klick yapıp çalışan 4 çekirdeği 1 e idirin. Sonra oyuna geri donup gonul rahatlıgıyla kendinizi hic kasmadan helikoptere tırmanabilirsiniz.

Konu hortlarsa hortlasın senin sayende orjinal oyunumu bitirdim space tuşunu sol mouse tuşu işe yaramadı ama senin tavsiyen çuk oturdu saol bilgi paylaşımı için

2010 da atmışım mesajı :) Siz alıntı yapmasanız çoktan unutmuştum. Çok sinir bozucu bir olaydı helikoptere atlamak. Ama çözümüde bir o kadar basitti.

• https://www.youtube.com/watch?v=lq_5izT0-jY

Videodakini yapınca çözülüyor... Çözümü çok basitmiş ama bir sürü uğraştım bunu bulana kadar...

"Gta 4 oyununda herkesin en fazla takıldığı bölüm helikopetere tırmanmadır. Helikoptere tırmanmak için; rampadan atladığınız an optionsa girip zıplamayı başka bi tuşa alın mesela numpad'ten 1'e, helikopterde sürekli 1 e basın böylece helikoptere çıkabilirsiniz.

Ayrıca atlarken sürekli space tuşuna basarak deneyin, bu şekilde de kolaylıkla atlayabilirsiniz."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andariel54 -- 14 Mart 2014; 19:37:19 >
  • Ben fraps ile 15 fps ye düşürdüm sora space tuşunu 1 e aktardım 1 e tempolu bi şekilde hızlı hızlı değil aralıklı bi şekilde bastım helikopterdeyim
  • ben diğer yolu seçtim son görevde
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakhan29

ben diğer yolu seçtim son görevde

Roman öldü değil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limon-

quote:

Orijinalden alıntı: burakhan29

ben diğer yolu seçtim son görevde

Roman öldü değil mi?

evet düğünde roman öldü botla denizden helikoptere atladık gerisi aynı

• Arkadaslar yardım etcek varmı bende şuan son bölümdeyim niko helikoptere zıplıyor tutunuyo fakat çıkarken space tuşuna bastığımda sureklı kamera böyle degısıyo bug oluyo space bastığımda kamere saga sola git gel yapıyo ve niko bi türlü heliye cıkamıyo varmı önerisi olan yoksa kırcam bi yerleri
  • arkadaşlar ben gta 4 geçemiyorum yani son göreviheliye nasıl bincem her önerileri yaptım yardımcı olun lütfen
  • Yuzde yuz cozum ben denedım oldu kesın cozum .https://www.youtube.com/watch?v=vnw1SAMlUrU
  • quote:

Orijinalden alıntı: cenova

o siteye bakmıştım, helikoptere tırmanmak için sürekli A tuşuna basın diyor, bu çözüm xbox360 muhtemelen, pc versiyonun da A tuşu yerine tırmanma tuşuna sürekli basıyorum ama niko helikoptere çıkamıyor, bahsettiğim tuşa sürekli hızlıca bastığımda, görüntü açısı değişiyor.
    Sizde böylemi oldu, atadığım tuş takımlarında mı sorun var anlıyamıyorum. Neyi yanlış yapıyorum acaba.

Beyler bana da sürekli SPACE tuşuna bas diyor. Basıyorum ama bir anlık kamera açısı değişiyor ama Nico kardeş helikoptere tırmanmıyor. Bu kadar ilerleyip son noktada Rockstar'ın bug'una denk geldiğim için rezalet bir durum. Yardım lütfen.

EDIT: Sorunu çözdüm beyler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 24 Mart 2017; 1:28:49 >
  • Gamepadle aynı anda tırmanma tuşlarına basarsanız olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.