Şimdi Ara

GTA 6'nın yapımcısı Take-Two'nun raporuna göre oyun 2024'te çıkacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GTA 6'nın yapımcısı Take-Two'nun raporuna göre oyun 2024'te çıkacak

Take-Two Interactive, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'na şirketin mali kayıtlarını sundu. Veriler, GTA 6'nın 2024 veya 2025'te piyasaya sürüleceğine işaret ediyor.

Ayrıca Bkz.Optik illüzyonlarla dolu mobil bulmaca oyunu Monument Valley bu yıl PC'ye geliyor

GTA 6 ne zaman çıkacak?

Belgelerde Take-Two, şirketin önümüzdeki birkaç yıl için beklenen gelirleriyle ilgili verileri yayınladı. 2024–2025 segmenti ilginç görünüyor. Grafikte de gördüğünüz üzere şirket 2025'te gelirini neredeyse bir buçuk milyar dolar artırmayı bekliyor. Analistler, gelirde bu kadar keskin bir artış sağlayabilecek tek bir oyun olduğundan eminler ve o da GTA 6.

GTA 6'nın yapımcısı Take-Two'nun raporuna göre oyun 2024'te çıkacak

Analistlerin ve sızıntı kaynaklarının 2024'ü GTA 6 için beklenen çıkış yılı olarak adlandırmalarının ilk kez olmadığını belirtelim. Buna paralel olarak ortaya çıkan Take-Two raporu, teorileri ve varsayımları dolaylı olarak doğruluyor diyebiliriz. GTA 6'nın modern Vice City'de geçeceği ve oyunculara bir kez daha, birkaç karakterle oynama fırsatı verileceği bildiriliyor.

Kaynak:https://www.axios.com/newsletters/axios-gaming-fb1f85df-feaf-434a-8d33-54f4c7ef5195.html

• ya bu çok fazla karakterle oynama olayına çok olumlu eleştiriler geldi de benim mi haberim yok? kim sevdi abi bunu?

ne güzel tek bir karaktere bağlanıp olayları sadece onun gözünden izlemek varken?

• Kendine_Antagonist kullanıcısına yanıt
    +1

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Söylentiler doğruysa, önceki tüm şehirleri tek bir haritayla birleştirecekler. Vice City i yeni nesil grafiklerle görmek güzel olacak. Umarım...

• Yeni güzel oyunlar çıksın, oyunsuz kaldım. Ben çok gerçekçi grafikler görmek istiyorum ve oyunun içine girmek istiyorum. Arada monitör ile olmuyor öyle. Keşke sanal gerçeklik gözlükleri çok daha ucuz olsa ve sanal gerçeklik teknolojisi çok daha iyi olsa.

• 2034 e kadar da onun ekmegini yersiniz artık

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Take two mobil oyun şirketini satın aldı onla alakalı olabilir

Bence harika bişey. Hatta bunu ilk defa Black Ops'ta deneyimlemiştim ve orada son görevde bir karakter esir diğeri onu kurtarmaya giden kişiydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2025de çıkacaksa hiç çıkmasın half life 3 gibi oldu iyicene

GTA 5’in hikayesinde favorim Trevor’dı. Ana karakter değil diye hiç yapmamış olsalar oyundan bu kadar keyif almazdım.

• Bence pc için 2030

Valla ben beğendimGTA 6'nın yapımcısı Take-Two'nun raporuna göre oyun 2024'te çıkacak 

• O zamana kadar benim msi laptop bile kaldırmaz herhalde

• Emekli olunca pc'de oynarız artık

• Tek karakter olmalı. Birden fazla karakterde hikayeye ve karaktere yoğunlaşmak pek mümkün olmuyor.

• Gelse de oynasak artık... GTA5 oynamaktan yorulduk..

• 100-150€ yaparlarsa şaşırmam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Demekki neymiş bir firmanın bir oyundan çok fazla para kazanması sonraki oyunlar için çokta iyi değilmiş

• Sistem gereksinimleri belli olsa da ekran kartını ona göre alsam. Sistemi de erken topladık sanki.

• Eveeet artık 2025 e kadar bı RTX 4050 çıkmazsa bu oyunu oynuyamayiz

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.