Şimdi Ara

gta 5 yardım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar gta 5 var bende sımdı fraklın ıle galerı aldım sorularıma gecım
    -başka alabılecegım galerı varmı fazla araba alcamda :D
    -aldıgım araba garaja gelıyor onla goreve gıdınce baska araba ıle gorev olunca aldıgım araba kayboldu nere gıdıyor
    -bıde sımdı fraklının bı arabası var yesıl gozukuyor harıtada onu nasıl aldgım araba yapabılırım yanı buggatı yesıl gozukcek mesela
    -aldıgımız arabaya modıfıye yapabılıyormuyuz
    bu arada bunlar oflıne oyundur sımdıden tesekkur ederım :)

• yardım edecek yokmu arkadaslar
  • 1- kendi evinin garajına koyabiliyorsun ekstra , ayrıca havalimanından hangar alırsan büyük araçları orada saklayabiliyorsun.
    2- arabayı oraya park ettikten sonra çıkarıp geri getirmezsen kayboluyor diye biliyorum ( emin değilim )
    3- böyle bir değişim mümkün değil her karakterin kendi aracı var bu aracı değiştiremiyorsun sadece modifiye edebilirsin.
    4- yapabiliyorsun haritada spray işareti ile gözüken yerlerde modifiye yapabilirsin
  • muratcangm kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederım cevapların ıcın bırde aldıgım arabayı satabılıyormuyum
    ha bı de oyunda spor salonu varmı acaba kas yapmak ıcın sanandres da vardıda
  • quote:

Orijinalden alıntı: muso4232

teşekkür ederım cevapların ıcın bırde aldıgım arabayı satabılıyormuyum
    ha bı de oyunda spor salonu varmı acaba kas yapmak ıcın sanandres da vardıda

rica ederim , arabaları offline modda yani single playerda iken satamıyorsun maalesef keşke olsaydı. Online versiyonda ise custom dükkanlarında satabiliyorsun.

Oyunda spor salonu kumsalın orada var ancak hiç bir karakter orayı kullanamıyor ancak karakterler arası geçiş yaparken Franklin e geçerken bazen spor salonunda çalıştığını ve sen seçince oradan çıktığını görebilirsin ancak kendi isteğinle kullanamıyorsun maalesef
  • muratcangm kullanıcısına yanıt
    teşekkur ederım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.