Şimdi Ara

Gta 4 menüde hiçbir tuş yok yardım (ss) eklendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
11.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Benim sorunum gta 4'ü açıyorum menüde oyuna başlamak için hiçbir start tuşu yok ne yapmam lazım böyle bir hata da ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EkoFresh -- 15 Kasım 2009; 11:20:54 >

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mertcan. -- 21 Eylül 2011; 20:12:57 >
  • Dün aynısı bana da oldu. 2-3 kere silip tekrar yükledim düzelmedi. Bende format attım daha denemedim korkuyorum denemeye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Escoteric

Dün aynısı bana da oldu. 2-3 kere silip tekrar yükledim düzelmedi. Bende format attım daha denemedim korkuyorum denemeye.

imzana tıklamaya korkuyorum

ana menüde imleç (tabir tam uymadı ama anlayın :) ) zaten start'ın üstünde oluyor enter a basarak girmeyi denediniz mi ?
  • heralde oyunun korsan ve yeni çıkan 1.0.0.4 patchini kurdun? ben dediğim gibi yaptım oyun seninki gibi oldu. eğer entere basarsam sağda solda ü v y z diye harfler çıkıyor ve öyle kalıyor oyun filan başlamıyor. çok sinir bozucu. korsanlara karşı psikolojik bir savaş açmışlar heralde. eskidenden araba kendiliğinden gidiyor dumanlar vs çıkıyordu :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: metallurgy

heralde oyunun korsan ve yeni çıkan 1.0.0.4 patchini kurdun? ben dediğim gibi yaptım oyun seninki gibi oldu. eğer entere basarsam sağda solda ü v y z diye harfler çıkıyor ve öyle kalıyor oyun filan başlamıyor. çok sinir bozucu. korsanlara karşı psikolojik bir savaş açmışlar heralde. eskidenden araba kendiliğinden gidiyor dumanlar vs çıkıyordu :D

• quote:

Orijinalden alıntı: metallurgy

heralde oyunun korsan ve yeni çıkan 1.0.0.4 patchini kurdun? ben dediğim gibi yaptım oyun seninki gibi oldu. eğer entere basarsam sağda solda ü v y z diye harfler çıkıyor ve öyle kalıyor oyun filan başlamıyor. çok sinir bozucu. korsanlara karşı psikolojik bir savaş açmışlar heralde. eskidenden araba kendiliğinden gidiyor dumanlar vs çıkıyordu :D

Arabanın kendiliğinden gitmesi , dumanlar çıkması filan crackten kaynaklanıyor , crack yapılmadığında veya yapılan crack çalışmadığında bu durumla karşılaşıyorsunuz.

• bu sorun bende de vardı

1.0.4.0 yükledim daha sonra ,nternetten crack bulduğumda düzeldi ama bu sefer başka sorunlar çıktı...

diğer sorunlarıda mertcan. arkdaşımızın attığı crack ile halletim...

yalnız sorun şöle çöüzlüyor:

sırasıyla 1.0.1.0, 1.0.2.0, 1.0.3.0, 1.0.4.0 kur...

daha sonra mertcan. dan yada benden crack i al sorunsuz çalışır:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: leave_992

bu sorun bende de vardı

1.0.4.0 yükledim daha sonra ,nternetten crack bulduğumda düzeldi ama bu sefer başka sorunlar çıktı...

Aslında sırasıyla tüm patchleri kurmaya gerek yok , gta patchleri diğer oyunlardaki gibi olmuyor , son patch diğerlerini kapsar nitelikte olduğu için sadece 1040 patch + 1040 crack ile çözülebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mertcan.

quote:

Orijinalden alıntı: leave_992

bu sorun bende de vardı

Aslında sırasıyla tüm patchleri kurmaya gerek yok , gta patchleri diğer oyunlardaki gibi olmuyor , son patch diğerlerini kapsar nitelikte olduğu için sadece 1040 patch + 1040 crack ile çözülebilir.

bende biliyorumda tüm patchelei kurmanın bi anlamı olmadıını ama o zaman bu sorun her nedense düzelmiyo baıma geldi de:))

• Çok da mühim değil aslında , sorun çözülsün gerisi teferruat.
  • bendede aynı sorun war menüde hiçbir tus yok bunun bi çözümü warmı
  • abi sen türkçe yamamı kurdun? galba türkçe yama sadece patch6 ve 7 için uyumlu...
  • up.aynı sorun bendede var.v1.0.0.4 indirdim hamachi ile online oynamak için crack yaptım.menü yazıları kayboldu :D american.gxt indir demeyin indirdim olmadı.
  • Yukarı
    aynı sorun bende de var, 1.3 patch yüklü ama menu yazıları gözükmüyor. yardım
  • ee kimse buna çözüm bulamadı mı yani? bende de aynısı var
  • Cok Cok Cok Basit oyunun ıcndekı EFC20FIX.asi Yi Silin 1.0.5.0 Patchini Kurun Veee Bir Bakmssiniz Yazilar Gelmis :D Cok Bait Ben 1.0.5.0 Patchini Kurdum Otekiler Olurmu Bilmem İsterseniz Deneyin Oyunumu Bozmak İstemedim :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.