Şimdi Ara

GT86 Bilen

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhaba arkadaşlar, 320d yi satıp gt86 ve ya brz almayı düşünüyorum. Yanlış anlamayın, yanlamayı biraz seviyorum da bu gt86 bana gider mi diye merak ediyorum. 320d'm yazılımlı 220 bg 450 tork, gt86 ise 200 bg 205 tork. Arada ne kadar fark olur acaba? Ayrıca bu gt86 motoruyla oynamaya ne kadar müsaittir? Adını vermeyeceğim bir yeri aradım da sadece bir supercharger'ın fiyatına 55 milyar dediler :) . O da 80 beygir civarı farkettiriyor. Benim bu arabayı 320 beygir civarı yapmam ne kadara patlar ve nerede yaptırabilirim ve fiyatı ne kadar tutar? Aracı manuel almak istiyorum, subaru aracı 115 milyara 5-6 ayda getiririz dediler tabi paranın hepsini yatırınca(!). Yorumlarını bekliyorum.

• Gt86 öle ahım şahım bi perforası olan araba deil.
    Bmw den inip gt86 ya binmenin maksadı hız ve görüntüyse 330cd ya 330i alıp paşlar gibi binerim yerinde olsam.
  • "0" araba almak istiyordum, 2-3 yıldan eski arabaları tercih etmek istemiyorum ve sonuçta gt86 ve ya brz yanlama arabası niteliğinde çıktı piyasaya. Yani istediğimi daha yerine getirir diye düşünüyordum? Brz 'nin güçsüz motoru hariç herşeyi bana tam tamına hitap ediyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.