Şimdi Ara

GT5 TEAM CHAMPIONSHIP - KAYITLAR BA$LADI (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.073
Cevap
0
Favori
45.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: J_Constantine

https://spreadsheets.google.com/pub?key=0AjYAknjiTfzOdEZNbjFnNmlQVmlPaTVCSEtMNy1aWmc&hl=en&single=true&gid=0&output=html

Burdan Bilgilere erişebilirsiniz. Güncellemeleri buradan yapacagım bunu anasayfada da yayınlayacagız

ellerine sağlık kardeşim

bir dahaki yarışta kullanacağımız araç seçimi için bu akşam oyunu açıp göz gezdireceğim

• Mehmet'in yaptığı listeyi ilk mesaja ekledim.
    Circuit de Madrid yarış sonuçları ilk mesaja eklendi..
  • Rica ederim ne demek isimler geldikce listeye ekleyecegim söylemeniz yeter bence cok da yerinde olur muhabbetlerimiz güzel olur

Bu yarısın ana teması lastikler idi misal 10 tur attık %25 i gitti konuşmalarını duydum birde şey vardı galiba önde abilerimiz yanlıslıkla carpısmıslar araba pert Olur böyle şeyler demesi çok hoşuma gitti yollunda bazı kısımlarını e5 e benzettim evde ailecek gülmekten öldük ya Babam dedi arabalar sigortalı galiba arkadaşlar rahat hareket ediyor

• quote:

Rica ederim ne demek isimler geldikce listeye ekleyecegim söylemeniz yeter bence cok da yerinde olur muhabbetlerimiz güzel olur

Bu yarısın ana teması lastikler idi misal 10 tur attık %25 i gitti konuşmalarını duydum birde şey vardı galiba önde abilerimiz yanlıslıkla carpısmıslar araba pert Olur böyle şeyler demesi çok hoşuma gitti yollunda bazı kısımlarını e5 e benzettim evde ailecek gülmekten öldük ya Babam dedi arabalar sigortalı galiba arkadaşlar rahat hareket ediyor

• quote:

Rica ederim ne demek isimler geldikce listeye ekleyecegim söylemeniz yeter bence cok da yerinde olur muhabbetlerimiz güzel olur

• quote:

• İnşallah bir dahaki yarış daha güzel ve çekişmeli olur. Zala güzel bir pist ve güzel bir araç bekliyorum senden.
  • Jericho , yavaş yavaş ilerliyoruz kardeşim.

gelecek piste Monza demiştim ama 5.9 km'lik uzun bir pist. bildiğiniz gibi arabaları yavaş yavaş iyileştirerek gidiyoruz . şimdiki aracımız Mponza pistinde bizi kanser eder.

16 Ocak 2011 Pazar günü için pistimiz DEEP FOREST RACEWAY ... aracımız ise ALFA ROMEO BRERA SKYWINDOW 3.2 (259 BG)
  • @Zala

ilerleyen beygir güçlerinde super gt yarışları da organize eder misin?

önce gt300, sonra gt500 kategorisinde yarışlar süper olur, bu oyun sayesinde jgtc yarışlarına merak saldım, youtube'tan videolarına bakıyorum sürekli, daha önce pek haberim yoktu.

ama tabi stok araçlar olmasın, 350 hp ve 550 hp sınır koyalım, isteyen istediği marka super gt aracıyla katılsın, beygir güçleri arasında uçurum farklar yok zaten. herkes kendine rahat gelen aracı alır, mesela ben nsx gt'leri iyi kullanamazken lexuslar'da daha rahatım, hem değişik marka ve modellerle daha renkli ve gerçekçi gözükür, geçen bi arkadaş bizim yarışı izliyordu "abi sanki gerçek yarış izliyo gibiyim" dedi :)

pist olarak da suzuka ve fuji çok uygun. ne dersiniz?
  • Abi pazar günü yarış kaçta olucak yine aynı saattemi? İlk mesaja yanına saati yaz istersen..Keşke cumartesi gecesi yapsak ya Pazar ertesi günü iş olduğundan moral bozuk oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zala

Jericho , yavaş yavaş ilerliyoruz kardeşim.

gelecek piste Monza demiştim ama 5.9 km'lik uzun bir pist. bildiğiniz gibi arabaları yavaş yavaş iyileştirerek gidiyoruz . şimdiki aracımız Mponza pistinde bizi kanser eder.

16 Ocak 2011 Pazar günü için pistimiz DEEP FOREST RACEWAY ... aracımız ise ALFA ROMEO BRERA SKYWINDOW 3.2 (259 BG)

Brera çok kötü bir araba gücüne göre performansı rezil, çok ağır olduğu için sürüşü çok hantal denerseniz anlarsınız, herkes aynı arabayı kullanacak ama sürüş zevki de önemli, EVO veya impreza daha iyi olur bence
  • Yarış saatinide eklerseniz çok sevinirim. Sorun olmazsa yine katılacağım sonuna kadar insanlık hali bir aksilikde çıkarsa zaten cepten fln girip burda gelemiyorum gibi yazılarla size bilgi veririm
  • Arkadaşlar Alaz Abi (ZALA) foruma ulaşamamış sözler direk onundur. Bilgilerinize...

quote:

arabaları yavaş yavaş artırmak istediğimiz için beygirleri 40-50 BG Arttırarak gidecektik. en yakın alfa romeo brera vardı.
    impreza ya da evo denmiş
    eğer o arabalar 280 bg falansa en fazla araba değişebilir.
    diğer arkadaş gt serisi demiş
    5. ya da 6. yarışta
    beygir ve kilo sınırlaması vericez
    işteyen garaj aracını getircek.
    yarış pazar günü 20:30 oda kuruluş saati.
    21:00 yarış başlama saati

• Ewet bu Alfa gerçekten kötü bi araç Arda'ya katılıyorum..Bu yolda daha önce Subaru ile birçok yarış yaptık çok güzel oluyor...Subaru beygir gücü yüksek gibi görünsede müthiş yol tutuşuna sahip hem o kadarda canavar bi güce sahip değil...Subaru olabilir bir sonrakinde ise biraz daha yüksek hp olan EVO yu kullanabiliriz..Tabi bunlar sadece görüş Alfa derseniz çıkıp süreriz..Turnuva kurallarına uyalım uymayanları uyaralım
  • Evo ve impreza' yı tavsiye olarak söyledim başka araba da olabilir 300 beygir olması kimseyi zorlamaz, Brera' yı denerseniz anlarsınız zaten
  • Beygir gücünü kademe kademe artırmak istediğim için Brera seçtim zaten özellikle değil yani.

BG'de +15 veya -15 oynayacak şekilde ilerlemek istedim.
    Golf 199 BG
    x araba 250 BG
    y araba 290 BG
    z araba 340 BG .... gibi. 12 yarış dedik ya hani. işte sonlara doğru 640-700 BG arabalarla yarışacaktık. araba seçiminde başka hiçbir kıstasım yok. ne marka ne de çekiş noktası gibi.
  • beyler isterseniz listeye benide ekleyin gerçi zaman bana çok ters ama denk geldiinde yerinizde olursa yarışlara katılmak isterim.
    psn: zedat1903
  • Ben acemi olduğum için pek arabaların ne olacağı veya nasıl olacağından anlamıyorum :) Hangisi olursa olsun yarışa devam :D
  • Arkadaşlar , arabayı değiştirdik. Bu yarış için arabamız SUBARU IMPREZA WRX STI '10...
  • Uygun görürseniz ben de katılmak isterim.
    Kendime güveniyorum, puanlamada bir yarış eksik yarışmak beni etkilemeyecektir :)

delitez / delitez / 31
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.