Şimdi Ara

GT5 TEAM CHAMPIONSHIP - KAYITLAR BA$LADI (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.074
Cevap
0
Favori
45.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün bel ağrım başladı yine, birkaç gün oynayamayacağım umarım pazara kadar iyileşirim
  • Bademiciklerim şişmiş bu gün doktora gittim. fakat yarışmama engel teşkil edeceğini düşünmüyorum ço kötü olmazsam yarışmaya devam
  • Arkadaşlar kulaklık olmadan girsek olur mu? Vakit bulup kulaklık almaya gidemedim. Netten'de sipariş etmek istemiyorum. Olursa benide yazın
  • Hastalanan arkadaşlara geçmiş olsun...bende birkaç gündür hastayım...Ama herkes pazara kadar iyileşmeye baksın geçen seferki yarıştan eksiğimiz olmasın fazlamız olsun...
    Araba bence iyi olmuş bu yolda Subaru kullanmak zevkli..Bu seferki yarış dahada zevkli olucaktır bence çünkü bu pist daha güzel..geçişyerleri bol ve kenarlarında çim,kum fln var..spin atanlar olucaktır mutlaka buda sıralamanın her an değişebilmesi demek..Arkada kalanlar için her an bi umut olabilir yarışı sonuna kadar kovalamak çok önemli..İşallah pazar eksiksiz oluruz..
  • Tarık, geçmiş olsun kardeşim. Pazar gününe iyileşirsin. Ben de pazartesi gününden beri evdeydim. Bugün işbaşı yaptım. Hala da geçmedi. Faranjit, otit ne ararsan var. Bağlantını iyi ayarla. Yolun ortasında çarpmak istemiyorum sana.
  • Teşekkür ederim. Akıllandım artık :) Pazar günü oyun ilk kuruldu hemen girdim ondan oldu sanırım son dakika çıkıp tekrar giricem herkezi görebilmem gerek bu sefer :D
  • Çok güzel bir konu olmuş, şu an evde internet olmadığı için katılamam ama ilerde sonraki yarışlarınıza katılmayı isterim. Arda tirmas'ın düzenlediği birkaç turnuvaya katılmıştım prologueda. Hasar olayının açık olmasını düşünenlerdenim özellikle 40-50 turluk yarışlar yapılacaksa.
  • Başlığa fazla uğrayan yok bu aralar...Pazar ilk yarıştaki herkes geliyo dimi ? Bozmayalım kadroyu...Son bi yoklama yapalım isterseniz...Kimler geliyo görelim..İlk yarıştan eksiğimiz varmı bakalım...
    Pazar ben varım O_Kale
  • Öncelikle rahatsızlanmış olan tüm arkadaşlara geçmiş olsun, umarım yarışa kadar birşeyiniz kalmaz
    2. yarışa ben de geliyorum, görüşmek üzere.
  • Büyük ihtimal ben de geleceğim.

Arcade modta 1.20.5xx yaptım dün. Yavaş kalanlar varsa ona göre çalışsınlar. Daha çekişmeli olsun bu hafta.
  • Kesinlikle ben de geliyorum

kadroyu lütfen bozmayalım beyler. yeni gelecek arkadaşlarımız da olacak. hatta daha üst düzey şeyler de yapabiliriz. diğer oyunlarda da görüşebiliriz

Geen haftaki yarış oynadığım en zevkli online yarıştı. herşey kazanamak değildir benim için.
  • arkadaşlar eğer uygunsa bende katılmak isterim gerekli donanımlar falan var sadece tecrübem olmadığı için online konusunda ne yapmam gerektiğini anlatmanız yeterli olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Computeus

Büyük ihtimal ben de geleceğim.

Arcade modta 1.20.5xx yaptım dün. Yavaş kalanlar varsa ona göre çalışsınlar. Daha çekişmeli olsun bu hafta.

Senden yaklaşık 1 saniye yavaşım üstat...Ama zaten senin rakibin biz değiliz Arda fln gelirse belki onlar zorlar seni..biz orta sıraların elemanlarıyız...Kendi adıma ilk 4 e girersem başarı sayarım..İlk yarışın tekrarını izledimde insan yarışırken farketmiyo ben baya bi senin arkandan 2. götürmüşüm yarşı sonra dağılmışım..
  • Arkadaşlar , geçen haftaki yarışa katılan aşağıdaki 10 kişi bu yarışa da katılacak büyük ihtimalle .

Computeus_TR
    Carsı_burada
    High_Summoner
    Mefluc
    O_Kale
    Arda__Tirmas
    Alazdogu
    MemoreysUK
    Berkan_TR
    TarıkYıldız

Bunun yanı sıra ilk yarışa katıalcağını söyleyip listeye adını ekleten ve bir daha konuda gözükmeyen aşağıdaki arkadaşlar ikinci yarış hakkında da birşey söylemediği için ana listeden çıkartılacak.

sk8ata
    Gs_Emre
    TarkanBassoy
    cortom
    hasomen

Yedeklerde bulunan Kygt ve Achmed...konuyu okuyorsanız bir cevap verin lütfen.

Konuya çeşitli zamanlarda yazarak katılmak istediğini belirten aşağıdaki isimlerden konuyu takip eden ve cevap veren olursa cevap sırasına göre listeye alcağız.
    Ahmey
    ROCKTURK
    TheMarjinal
    aı_legend3
    zedat1903

Önümüzdeki yarışa devilers96 nickli arkadaş da katılacak.

konuyu takip eden spyofthegod ve pm ile bana ulaşan delitez nickli arkadaşlar da yarışa katılabilir. geçen yarışta yarışı terkeden jericho_!4 nickli arkadaş ta bir kez daha deneyebilir.

kırmızı renkle belirttiğim arkadaşlar yarınki yarışta muhtemelen bizlerle olacak. diğer arkadaşlardan da gelecek cevaplara göre 16'yı tamamlarız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zala -- 15 Ocak 2011; 15:28:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: F0rtress

quote:

Senden yaklaşık 1 saniye yavaşım üstat...Ama zaten senin rakibin biz değiliz Arda fln gelirse belki onlar zorlar seni..biz orta sıraların elemanlarıyız...Kendi adıma ilk 4 e girersem başarı sayarım..İlk yarışın tekrarını izledimde insan yarışırken farketmiyo ben baya bi senin arkandan 2. götürmüşüm yarşı sonra dağılmışım..

Bu tur zamanını patinaj önleme yardımcısı kapalıyken mi yaptınız arkadaşlar, ona göre kendi derecemi kıyaslayacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: Zala

Arkadaşlar , geçen haftaki yarışa katılan aşağıdaki 10 kişi bu yarışa da katılacak büyük ihtimalle .

Computeus_TR
    Carsı_burada
    High_Summoner
    Mefluc
    O_Kale
    Arda__Tirmas
    Alazdogu
    MemoreysUK
    Berkan_TR
    TarıkYıldız

Bunun yanı sıra ilk yarışa katıalcağını söyleyip listeye adını ekleten ve bir daha konuda gözükmeyen aşağıdaki arkadaşlar ikinci yarış hakkında da birşey söylemediği için ana listeden çıkartılacak.

sk8ata
    Gs_Emre
    TarkanBassoy
    cortom
    hasomen

Yedeklerde bulunan Kygt ve Achmed...konuyu okuyorsanız bir cevap verin lütfen.

Konuya çeşitli zamanlarda yazarak katılmak istediğini belirten aşağıdaki isimlerden konuyu takip eden ve cevap veren olursa cevap sırasına göre listeye alcağız.
    Ahmey
    ROCKTURK
    TheMarjinal
    aı_legend3
    zedat1903

Önümüzdeki yarışa devilers96 nickli arkadaş da katılacak.

konuyu takip eden spyofthegod ve pm ile bana ulaşan delitez nickli arkadaşlar da yarışa katılabilir. geçen yarışta yarışı terkeden jericho_!4 nickli arkadaş ta bir kez daha deneyebilir.

kırmızı renkle belirttiğim arkadaşlar yarınki yarışta muhtemelen bizlerle olacak. diğer arkadaşlardan da gelecek cevaplara göre 16'yı tamamlarız.

Güzel bir yarış olur umarım
    Üstat 1. sayfada 2. yarışın aracı hala Alfa Brera görünüyor, düzelt istersen ilk sayfadan takip eden arkadaşlar yanılmasın
    Saygılar...

• ben katılıyorum yarınki yarışa,
    yarın güzel bir yarış olur umarım,
    ilk yarışa deneme sürüşleri yapmadan çıkmıştım,
    bu sefer biraz alıştırma yapacağım,umarım çok zevkli bir yarış olur,
    mücadele çetin olacak gibi bu sefer..
    selamlar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: H-Shifter

quote:

quote:

Bu tur zamanını patinaj önleme yardımcısı kapalıyken mi yaptınız arkadaşlar, ona göre kendi derecemi kıyaslayacağım

Patinaj önleme açık. Yarış yumuşak.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: H-Shifter

quote:

quote:

Patinaj önleme açık. Yarış yumuşak.

• yarış kaçta olacak? eğer evde olursam ve tv boşta kalırsa katılmak isterim
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.