Şimdi Ara

GT5 Oyuncuları buraya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben forumda yeniyim,internette bi araştırma yaptım ve türk GT5 forumu olarak sadece buraya rastladım ama online,yazar ve takipçi üyesi çok düşük eski yazıların hepsini okudum ve eğer uygun gorurseniz hep birlikte gt5 forumunu tekrar ayağa kaldırmak istiyorum tabiki hep beraber,sizden ricam lütfen tekrar herkez konulara ilgili olsun hep birlikte daha güzel bi gt5 forumu yaratalim, ayrıca bi maruzatım var ben drift yapmayi cok istiyorum ama malesef bitürlü başaramıyorum bi çok video izledim herkez direksiyonla oynanabilecegini yazmış,buna istinaden gittim kendime logitech g27 aldım ama hala şu işi beceremiyorum.
    Forumda gördümki biçok profesyonel driftçi arkadaşlarımız var bana bilgilendirme konusunda yardımcı olmanızı istiyorum eğer müsait olursanız,Şimdiden teşekkür ederim

PSN : eLPose günde yaklaşık 8 - 10 saat online'ım beraber güzel eğlenceli zaman geçirebiliriz görüşmek üzere saygılar

• Şuan şehir dışındayım haftaya geldiğimde eklerim,iyi akşamlar
  • Ben de oynuyorum orıjınal dıreksıyonum var :D
  • baika bir konuya daha yazdım. eski GT5 forumu kalmamış burada ama yine de yarış vb online etkinlkikler için yardımım olabilir.

Kaldı ki forudmaki en adam akıllı GT5 turnuvasını ben başlatmıştım ve öncülük etmiştim. gayet yoğun bir ilgi vardı. ben bıraktıktan sonra bir arkadaş devam ettirdi. güzel paylaşımlar ve yarışlar yaptılar. başka da bir etkinlik görmedim hiç.
  • Kimse yok mu ?
  • var:))
  • quote:

Orijinalden alıntı: shiftdriver

var:))

Yarın eklerim denk geldiğimizde 1-2 yarış yapabiliriz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.