Şimdi Ara

>Shenmue 3< Ps4-PC (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
3
Favori
3.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: I-C-O

quote:

Orijinalden alıntı: BJK_YGZ&619

Japon oyunlarından nefret ediyorum bunla uğraşmak vakit kaybı doğru dürüst bi oyun yapsa ya

Piyasada yeterince "doğru dürüst" batı oyunu var. Bırakta nefret ettiğin bu oyun bize kalsın be hocu.

Japon oyunlarını gerçekten severim.

Haklısın reis çoğu batı firmalarınında hali ortada. Japonlar iyidir, hiç yoktan oyun oynadığımızı hissediyoruz adamların yaptıklarından.

• Herkes konuştu, o sustu

Yu Suzuki'nin Shenmue hakkında diyecekleri var.

"Eğer doğru fırsata sahip olursam tabii ki yeni bir Shenmue oyunu geliştirmek isterim. Karşılaşacağım en büyük sorun tonla karakteri bir araya getirmek olurdu"

Haber linki.

• quote:

Orijinalden alıntı: I-C-O

Herkes konuştu, o sustu
    />

Yu Suzuki'nin Shenmue hakkında diyecekleri var.
    />

"Eğer doğru fırsata sahip olursam tabii ki yeni bir Shenmue oyunu geliştirmek isterim. Karşılaşacağım en büyük sorun tonla karakteri bir araya getirmek olurdu"

Haber linki.

microsot ve sony nin yerinde olsaydım kesinlikle bu oyun için sponsor olurdum.

• Gaydi bastir sony

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaTaL1Tr

microsot ve sony nin yerinde olsaydım kesinlikle bu oyun için sponsor olurdum.

Kesinlikle.
    İki firma için de önemli bir exclusive oyun olur Shenmue 3.
    />
  • Bence geçen hafta Shenmue 3 Yu Suzuki ve Mark Cerny ile ortak GDC basin konferansında onaylandı ama detay verilmedi. Büyük ihtimal E3'te detaylar gelecek, ben Exclusive olmasını umuyorum yalnız.

Renk körü olacaz arkadaş!
  • quote:

Orijinalden alıntı: 23sith

Bence geçen hafta Shenmue 3 Yu Suzuki ve Mark Cerny ile ortak GDC basin konferansında onaylandı ama detay verilmedi. Büyük ihtimal E3'te detaylar gelecek, ben Exclusive olmasını umuyorum yalnız.

Renk körü olacaz arkadaş!

Ben de exclusive olur diye düşünüyorum.

Ayrıca için rahat olsun, renk körü olmazsın.
  • 3. oyun bahanesi ile yanına 1 ve 2. oyunu da paket yapsalar bari. İyi giderdi 3. oyundan önce.
  • Bak sen hele...

>Shenmue 3< Ps4-PC
  • Offf.. Oynadığım en iyi oyunlarda ilk beşe kesin girer.. Hele ikinci oyun neydi öyle ya..
    Yıllarca üçüncüsünü bekledim bekledim durdum şimdi forumda görünce havalara uçtum. Hele de PS4 e gelmesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: lordkisame

Offf.. Oynadığım en iyi oyunlarda ilk beşe kesin girer.. Hele ikinci oyun neydi öyle ya..
    Yıllarca üçüncüsünü bekledim bekledim durdum şimdi forumda görünce havalara uçtum. Hele de PS4 e gelmesi

Shenmue 3'ün ya da Shenmue 1-2 remake haberleri, sadece söylentiden ibaret.

Sony'nin oyun bölümü sorumlusu (Shuhei Yoshida) ile Shenmue oyunlarının yazarını (Yu Suzuki )aynı karede görmek insanı heyecanlandırıyor.
  • gamerasi kullanıcısına yanıt
    Ateş olmayan yerden duman çıkmaz hocam Benim beklentilerim yükseldi. Umarım 2015 te olmasa bile 2016 da konsollarımızda olur oyun.
  • Bu oyun benim konsoluma gelecek

• Ryo hazuki'nin saçları geldi aklıma.Artist artist sokaklarda yürüyordu.

Valla bitiremedim yarıda bıraktım ama gerçekten o yıla göre inanılmaz iyi ve teknolojikti.Umarım HD paket çıkarırlar en kısa zamanda.

• Abi bu oyun kadar kaliteli bir oyun yok.GTA falan fıs kalır teknik anlamda.Adamlar 90'lı yıllarda neler yapmışlar yahu.1. oyunu yarıda bıraktım ama efsaneydi.Emülatör ile rahatça oynanıyor bu arada.Oynayın oynattırın.

Umarım Shenmue 3 duyurulur yakın zamanda.
  • Oyun geliyor. Mob ilden girdiğim için başlıkta gelişmeleri sonradan gireceğim.

• Shenmue 3, 2 Milyon Barajını Aynı Gün İçerisinde Aştı

Bugün duyurulmuş ve oyun dünyasında büyük bir etki yaratmış olan Shenmue 3'ün Kickstarter üzerinde bulunan projesi daha ilk günden 2 milyon doları aştı.

An itibari ile 25,291 bağışçının 2,058,152 milyon dolarlık bağışına sahip olan Shenmue 3'ün çıkışı kesinleşmiş oldu. Bakalım kalan 31 günlük süreç içerisinde Shenmue 3 toplam ne kadar bağış toplayabilecek?

Toplanan bağışlara göre oyuna ekstra dil seçenekleri ve daha pekçok farklı oyun içi sistem eklenecek. Shenmue 3'ün 2017 yılında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Shenmue_3_2_Milyon_Barajini_Ayni_Gun_icerisinde_Asti-79156.htm

• Bütün oyunlar bir yana, Shenmue bir yana.

Takip.
  • Buyurun sizlere güzel bir haber vereyim

Shenmue III PC ön siparişleri 15 Aralık'ta başlıyor

Naka'na diyor ki;

"Geliştirmeyle birlikte ilerlemeye devam edeceğiz, böylece destekçileri ve Shenmue dünyasını ilk kez tecrübe edenler, bunu zevkle yapabilecek.

"Ayrıca, 15 Aralık öğlen saatlerinde, çok fazla talep alan Shenmue III'ün PC sürümü için ön sipariş satışlarına başlayacağız.

http://gematsu.com/2016/12/shenmue-iii-pc-pre-orders-begin-december-15
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.