Şimdi Ara

...:::>)(<TOYOTA KULÜBÜ>)(<:::... (166. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.311
Cevap
12
Favori
340.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar ben de dün 2006 corolla terra d4d aldım 2006 model 120binde :)
  • Arkadaşlar şirket aracı olarak 2010 model Corolla kullanıyorum

üç gün önce 3 yıldır sürekli müzik dinlemek için kullandığım usb ye yeni şarkılar ekleyip taktığımda

ERROR 06 hatası vermeye başladı, başka usb leride denedim ancak sorun devam ediyor.

internette biraz araştırdım usb ye format atıp tekrar deneyin diyor, bende format atıp denedim ancak aynı hatayı vermeye devam ediyor.

daha önce belki başına gelmiş olan varsa belki sorunu çözmemde yardımcı olabilir.
  • arkadaşlar avensis düşünüyorum acaba 2013 avensislerde arka koltuk için klima ızgarası var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ankura

Arkadaşlar şirket aracı olarak 2010 model Corolla kullanıyorum

üç gün önce 3 yıldır sürekli müzik dinlemek için kullandığım usb ye yeni şarkılar ekleyip taktığımda

ERROR 06 hatası vermeye başladı, başka usb leride denedim ancak sorun devam ediyor.

internette biraz araştırdım usb ye format atıp tekrar deneyin diyor, bende format atıp denedim ancak aynı hatayı vermeye devam ediyor.

daha önce belki başına gelmiş olan varsa belki sorunu çözmemde yardımcı olabilir.

Arkadaşlar usb ye tekrar format attığımda sorunum düzeldi. şu an sorunsuz kullanıyorum.
  • bende Toyota kervanına katıldım 2007 1.4 dizel
    hepimize kazasız belasız kullanmalar dilerim
  • Merhaba arkadaşlar. Foruma uzun yıllardır girmiyordum. En son bu konu başlığı altında 39.sayfada mesaj yazmışım. (26 Mayıs 2007) O zamanlar 96 model Corolla 1.6 GLİ aracım vardı. Beni ve ailemi 2006 dan 2012'ye kadar 6 yıl boyunca sorunsuz taşıdı. Aracımı 2012 haziran ayında sattım. Alan arkadaş iyi günlerde kullansın inşallah. Fazla arabasız durmayarak iki hafta kadar sonra 2012 model Auris comfort extra 1.4D-4D aracı 2.el temiz bulup satın aldım. Bir yılı beraberce devirdik. 22binde aldığım aracım şimdi 40binde. Allah cümleye kaza bela vermesin. Allah herkese gönlündeki araca sahip olmayı nasip eder inşallah. Paylaşmak içimden geldi.
  • Beyler 2013 model toyota hilux alacam.Yalnız sormak istediğim bir soru var.Yokuş kalkış desteği standart olarak arabada mevcutmu acaba?
  • selam arkadaşlar size sormak istediğim bir soru var 2003 terra aracımın ön farları karardı yani siyahlaştı bunu kendim temizlemem mümkün mü yoksa bir ustaya falan mı götürmeliyim sizce daha önce bunu deneyen yapan oldu mu acaba? iyi forumlar.
  • Çıkma Toyota parça tercih ederseniz.

Çıkma Toyota Parça adlı siteden istediğiniz tüm parçaları temin edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pepecura -- 23 Ocak 2014; 22:54:21 >
  • S.A
    toyota auris sahibiyim dogru yere mi yazıyorum bilmiyorum yeni üyeyim bu araçta direksiyon kilidi var mı yok yada ben mi yapamıyorum her neyse sormamın sebebi komsunun aracını çalmışlar hemde benim aracın yanındaydı Benim arabam 2015 model immobilezir midri nedir o konuya hakimim tama ama su direksiyon kilidi olayı cansıkıcı bilgisi olan varsa cevaplarsa cok cok iyi olur
  • Benim ilk arabam olacak sorularim var
    1. Toyota corolla efsane kasa mi terra mi
    2. Toyota corolla efsanemi honda civic mi performansli
    3. Toyota corolla efsane kasa piyasasi nasil iki sene sonra satip yeni kasa bi arac alacagim
    4. Toyota corolla efsane kasalara sunroof taksam kaca patlar birde satarken eksi olurmu artimi saglar bana

Simdiden tesekkurler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 162163164165166
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.