Şimdi Ara

Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme) (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.645
Cevap
85
Favori
128.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese günaydın. 1 yıllık spotify premium üyeliğim sona erdi. Apple müzik ile arasında kalmıştım ki bu Konuyu gördüm. Hazırlayan @nomadcry hocamın eline sağlık cok emek vermiş özellikle ilk sayfada herşey açık ve net.

Apple müzikte karar kıldığımı söylememe gerek yok herhalde:) ama bir sorum olacak. 10-15 sayfa geri gittim bulamadım.

Bir arkadaşım spotify aile kullanırken aile üyesi eklediği diğer arkadaşının listelerini de gördüğünü, cok alakasız müziklerle karşılaşmak zorunda kaldığını , müzik zevki cok alakasız olduğu için diğer listelerin onu rahatsız ettiğini söylemişti.

Spotify veya Apple müzik aile kullanımı Hakkı'nda hiç Bilgim yok ama bu durum garip gelmişti bana. Sonuçta aile de olsa herkesin müzik zevki farklıdır. Apple müzikte aile paketi satın alsam böyle bir durumla karşılaşır mıyım ? Şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Rogerfederer1

Herkese günaydın. 1 yıllık spotify premium üyeliğim sona erdi. Apple müzik ile arasında kalmıştım ki bu Konuyu gördüm. Hazırlayan @nomadcry hocamın eline sağlık cok emek vermiş özellikle ilk sayfada herşey açık ve net.

Apple müzikte karar kıldığımı söylememe gerek yok herhalde:) ama bir sorum olacak. 10-15 sayfa geri gittim bulamadım.

Bir arkadaşım spotify aile kullanırken aile üyesi eklediği diğer arkadaşının listelerini de gördüğünü, cok alakasız müziklerle karşılaşmak zorunda kaldığını , müzik zevki cok alakasız olduğu için diğer listelerin onu rahatsız ettiğini söylemişti.

Spotify veya Apple müzik aile kullanımı Hakkı'nda hiç Bilgim yok ama bu durum garip gelmişti bana. Sonuçta aile de olsa herkesin müzik zevki farklıdır. Apple müzikte aile paketi satın alsam böyle bir durumla karşılaşır mıyım ? Şimdiden teşekkürler

Bu konuda bilgili bir arkadaş yok mu?

• . Ya arkadaşlar ben 3 aylık ücretsiz üyelik almıştım sonra hesabı silmek zorunda kaldım sildim geri hesabı girdim ama şarkıları kaydedemiyorum inmiyor yardım lütfen!

• Bugünün hitleri fena değildi Türkçe şarkılarda almaya başlamışlar liseteye, zaten Uk, Us listeleri yok. Ulan her seferinde kendim mi liste oluşturayım. Nerden çıktı bu Türkçe şarkıları listeye almak? Valla spotifya geçecek kadar sinir etti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheWhiteGandalf -- 10 Eylül 2017; 18:44:51 >
  • Grupta 1 kisilik yeri olan var mi acaba bnd apple music uyeligine gecmek istiyorum..!

• Aile üyeliğine katılmak istiyorum. Ekleyebilecek bir arkadaş var mı acaba? Özel mesajla ulaşabilirsiniz. Teşekkürler.
  • Arkadaşlar merhaba aile üyeliği için yeri olan pm atsın cep nosunu

• Arşive ekleyip indirdiğim albümdeki Şarkılardan birisini sildiğim zaman, tüm şarkıların yanında artı işareti çıkıyor. Sadece bir şarkı sildim ama tüm şarkılar silmiş gibi görünüyor. Sadece bende olan bir problem mi yoksa herkeste böyle mi ?

• apple music için enpara devam etmiyor galiba? Enparanın kampanyalar kısmında göremedim de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PeTeRPaNN -- 5 Ekim 2017; 13:14:43 >
  • Arkadaşlar merhaba,

IOS 11 de apple müziğin arkadaş ekleme özelliğini ve diğer sosyal özelliklerini kullanabilen var mı?

"Sizin için" kısmında profil resmimize tıklayınca çıkması lazım fakat görünmüyor bende. Aynı sorunu yaşayan var mı?

• TEASER1 T kullanıcısına yanıt
    IOS11 arkadaş bulup ekleme var ve çalışıyor. profil sayfana girdiğinde paylaş diye bir link çıkıyor.Sosyal medya üzerinden ( istagram Twitter ve ya e mail ile paylaşabilirsin) Kişi bu link üzerinde sana ve playlistlerine ulaşabilir.Tabiki takip etmesi gerekli. Bu bana ait olan sayfanın paylaşım linki.https://itunes.apple.com/profile/QRocKfire .Her Apple Music kullanıcısında farklıdır.Profil oluşturup seçtiğin listeleri paylaşabilirsin.Ve takip ettiğin veya seni takip edenlerini neyi dinlediği oluşturduğu playlistleri görebilirsin.Connect bölümünden de takip ettiğiniz dinlediğiniz sanatçıların mesaj ve paylaşımlarını takip edip yorum yapabilirsin.Yanlız ben yurt dışındayım Connect bölümü bizde aktif Türkiye’de aktifmi bilemiyorum.Ama Apple Music kullanıcısı bulup arkadaş olarak ekleme playlist görme IOS11 aktif halde bunu biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QRocKfire -- 7 Ekim 2017; 2:12:37 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Aile üyeliği için yeri olan var mı? Yoksa eğer kendim açarım bana katılmak isteyen mesaj atsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: ea_wanted

Aile üyeliği için yeri olan var mı? Yoksa eğer kendim açarım bana katılmak isteyen mesaj atsın.

Hocam ben ve bi akrabam var üçümüz kullanabiliriz açarsan

• ea_wanted kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Katılmak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drkengin

quote:

Orijinalden alıntı: ea_wanted

Aile üyeliği için yeri olan var mı? Yoksa eğer kendim açarım bana katılmak isteyen mesaj atsın.

Hocam ben ve bi akrabam var üçümüz kullanabiliriz açarsan

bende hazırım yer varsa
  • Tamamdır özel mesaj atıyorum sizlere.

• Apple Music aile üyeliğinde oldukça boş kontenjanın var katılmak isteyen mesaj atsın lütfen.

• Boş aile kontenjanı var başlangıç tarihi 9 ekim 1 aylık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ea_wanted -- 10 Ekim 2017; 12:23:49 >
  • Aile üyeliği boş kontenjan vardır. Katılmak isteyen mesaj atsın.

• JMusic öneren bir arkadaş görmüştüm. Uygulama appsotere'da görünmüyor sebebi ne olabilir?
  • 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.