Şimdi Ara

Apple Music [ANA KONU] ÜCRETSİZ HI-FI KAYIPSIZ SES VE DOLBY ATMOS GELDİ (S.S.S, Video İnceleme) (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.645
Cevap
85
Favori
128.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple müzikte daha önce varmıydı bilmiyorum bugün farkettim, göz at bölümünde “tv ve filmler” eklenmiş.. şimdilik bir kaç konser kamera arkası görüntüsü, bir konser ve biyografi bulunuyor. Umarım daha gelişir..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avril Lavigne'nin bir çok şarkısı gitmişti. Bugün baktım düzelmiş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • cangunner kullanıcısına yanıt
    Bu durum can sıkıyor gerçekten. Umarım bir an evvel düzelir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • destroy00 D kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, spotify'e geçtim bunun üzerine 4 gündür bir düzelme olmadı bende dayanamadım artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frobisher

Teşekkürler, spotify'e geçtim bunun üzerine 4 gündür bir düzelme olmadı bende dayanamadım artık.

rica ederm hocam
  • Artık cidden can sıkmaya başladı. Bugün dinlemek istediğim şarkılar üst üste çalınamıyor olarak gözüküyor. Madem yapamayacaksın söyle. Bu nedir böyle ya.
  • Daha önceden arşive eklediğim parçaların bazıları yok oluyor. Bu teknik bir sorun mu yoksa lisanslar ile ilgili bir sorun mu nedir ben anlamadım doğrusu. Bilen varsa sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carcharies

Daha önceden arşive eklediğim parçaların bazıları yok oluyor. Bu teknik bir sorun mu yoksa lisanslar ile ilgili bir sorun mu nedir ben anlamadım doğrusu. Bilen varsa sevinirim

Eğer yok oluyordan kastınız bu öge çalınamıyor uyarısı ise evet, lisanstan dolayı. Birkaç gün içinde çözülür diye düşündüm ama yok. Servisin mantığı basit, para ödedikçe dinleyebilirsin ama bunu da yapamıyor artık. Üyelik bittikten sonra spotify a geçmeyi düşünüyorum.
  • James Corden'ın Carpool Karaoke serisi geldi Apple Music'e ama bulamıyorum. Bulabilen var mı nerede?
  • Sıla nın albümleri neden apple müzikten kaldırıldı?

• Spotify yolu gözüktü arşiv sıkıntısı olmadan lisans sıkıntısı olmadan en iyi servis o gibi gözüküyor. Ödediğimiz para aynı

• Mamihlapinatapai kullanıcısına yanıt
    Maalesef daha Türkiye'de izlenmeye açılmadı, açılır mı orası da meçhul.
  • Ben de bi 20-30 şarkı silinmisti çoğu geri gelmiş bugun,2-3 tane kalmiş silinen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spotify varken zaten bunu kullanmaniz saçmalik

• Bugün itibariyle 6 aylık Apple music üyeliğimi sonlandırıp öğrenciler için premium Spotify üyeliğine geçmiş bulunuyorum. Hem daha ucuz hem de yarın acaba hangi parçayı dinleyemeyeceğim derdim artık yok

• Yanlış anlaşılmasın ama herkes hemen kıyameti kopturmuş, daha neden kaldırdıldığı tam belli değilken sanki adamlar kasıtlı kaldırmış gibi celallenmek nedir ? Ha bakaırz hepten kalkar müziklerimiz o zaman ne dersek deriz de şuan şöyle böyle demek için erken değil mi ?

Yalnız ne yazık ki şu gerçek var ki hiç bir sistem korsan'a alternatif olamaz. Şimdi streaming servislere bakıyoruz dilediğimiz albümleri bulamayabiliyoruz, ya da bu gibi lisans sorunları çıkabiliyor ayrıca belirli bir uygulamaya mecburuz mesela elinizde Sony A15 müzik çalar olsa gidip de hiç bir streaming servisini kullanamıyorsunuz ya yasadışı olarak kayıt hapacaksınız ya da korsan ha bir seçenek daha var albümü satın almak ama burada çok büyük bir saçmalık var ben albümdeki sevdiğim bir kaç şarkı için neden albümün tamamını saltın almak zorundayım ki tamamen saçmalık. Tabi burada özellikle belortmek istiyorum Bu !esajda hiçbir şekilde korsana teşvik edici amaç bulunmamaktadır!!

• seymamirze S kullanıcısına yanıt
    Mamihlapinatapai kullanıcısına yanıt
    Sabah Macbook'taki iTunes üzerinden izledim.

Herhangi bir sorun yok.

Türkçe altyazı seçeneği de var.

Düzeltme: Şimdi baktım, Android uygulamasinda da izlenebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rapBiTT -- 12 Ağustos 2017; 12:11:57 >
  • rapBiTT kullanıcısına yanıt
    Windows üzerindeki itunes'tan izleyebildim ben de bir tek iphone'dan izlenemiyor şuan onu da düzeltirler umarım.

• Arkadaşlar eski bir spotify kullanıcısı olarak şunu belirtmek isterim ki lisans sorunu bir ara spotifyda da olmuştu ancak apple music kadar uzun sürmemişti.

• rapBiTT kullanıcısına yanıt
    Evet hocam ben de sabah izledim geldiğini görmek sevindirdi.

• 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.