Şimdi Ara

GSstore forma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • GSStore internet sitesinden isim baskılı forma aldım. Türk Bayrağı armasız geldi. Bu armayı ayrıyetten alabileceğim yer varmı internetten yada Bursa dan.Yardım ederseniz sevinirim.

• ne demek Türk Bayrağı armasız geldi.
    çok ilginç .....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fthyrr1976fy -- 2 Mart 2017; 19:34:52 >
  • GSstoreyi aradım Türk Bayrağı ve Sponsor baskıları yapılmadan gönderilecektir. diye açıklama varmış ama çok çok küçük yazmışlar.Ekstradan almak istiyorum dedim satışı yok dediler.İnsanları kandırıyorlar resmen.
  • son1nefes kullanıcısına yanıt
    yazıklar olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: son1nefes

GSstoreyi aradım Türk Bayrağı ve Sponsor baskıları yapılmadan gönderilecektir. diye açıklama varmış ama çok çok küçük yazmışlar.Ekstradan almak istiyorum dedim satışı yok dediler.İnsanları kandırıyorlar resmen.

Herhangi bir GS Store mağazasına git ücretsiz basarlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

quote:

Orijinalden alıntı: son1nefes

GSstoreyi aradım Türk Bayrağı ve Sponsor baskıları yapılmadan gönderilecektir. diye açıklama varmış ama çok çok küçük yazmışlar.Ekstradan almak istiyorum dedim satışı yok dediler.İnsanları kandırıyorlar resmen.

Herhangi bir GS Store mağazasına git ücretsiz basarlar.

Yönlendirme için teşekkür ederim.GS Store Bursa Carrefour şubesini aradım ücretsiz basıyoruz dediler.GS Store.org daki arkadaş bu şekilde söyleseydi sorun olmayacaktı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.