Şimdi Ara

GSSTORE Ana Konusu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.687
Cevap
17
Favori
66.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Merhaba arkadaşlar, bu konu tarafımdan GSSTORE Ana Konusu yapılacaktır. GSSTORE ile ilgili ürün , şikayet, istekler bu bölümde toplu olarak dursun ve kaybolmasın istedim.

Şahsım Galatasaray'ın markalarına çok ilgi göstermekte. Her sezonun formasını almıyorum ama günlük giiyilecek ürünleri takip ederim genelde. Hayırlı olsun şimdiden konu

•  GSSTORE Ana Konusu

Yenilme Armada tişörtleri yeniden satışta , üstelik fiyatta uygun

http://www.gsstore.org/urunDetay.asp?urunID=11517
  • Nurettin Kantarelli'nin resmi twitterı. Herkesin sorusunu en yetkili ağızdan cevaplıyor...

https://twitter.com/#!/NKantarelli
  • Fiyatlar çok pahalı.Tama takıma destek olmalıyız ürün almalıyız ama aşırı derecede pahalı ürünler.Biraz daha makul fiyatlar olsa eminim alan sayısı daha çok olacaktır.
  • İŞTE BEKLENEN SORU VE YANITI

RAHMİ BAŞARAN@rahmibasaran

hocam geçen seneki adidas parçalıdaki renk tonları güzeldi nike daha cart renk kullanmış.renk kodlarına niye bakilmadı?

Nurettin Kantarelli@NKantarelli

Renkler konusunda gerekenler yapılıyor. Olay kontrolümüzdedir, merak etmeyiniz.
  • Metin Oktay parçalısı Mart'ta satışlarda olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uA_emir07

Fiyatlar çok pahalı.Tama takıma destek olmalıyız ürün almalıyız ama aşırı derecede pahalı ürünler.Biraz daha makul fiyatlar olsa eminim alan sayısı daha çok olacaktır.

Yeni sezonda fiyatların daha uygun olacağını söylüyor ceo
  • quote:

Orijinalden alıntı: vetivet

Metin Oktay parçalısı Mart'ta satışlarda olacak.

• quote:

GSSTORE Ana Konusu

Yenilme Armada tişörtleri yeniden satışta , üstelik fiyatta uygun

http://www.gsstore.org/urunDetay.asp?urunID=11517

Bunu almak istedim ama Store'de ki adam o kalktı dedi. Siteden alışverişde sıkıntı var deniyor. Umarım gelir mağazalara.
  • Niye daha sade ve şık ürünler yapmıyorlar ? Mesela bakın Nike ın çıkarttığı Polo tshirt ve Antrenman ürünleri gayet sade ve şık.. Mesela Kapşonlularda Siyah üzerine sol tarafa(üzerimize giydiğimizde) kabartmalı GS amblemi ve etrafında defne yaprakları olan logoyu yapabilirler ? Ben eminimki almıyan kalmaz ozaman =) Bunun gibi daha güzel tshirtler,uzun kollu sweat ve Kapşonlular çıkartsalar daha güzel olur..
  • Kapıda ödeme yokmu hocam bunda acaba ? Kredi kartım yok, kapıda ödeme yapabilirim ancak.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

Kapıda ödeme yokmu hocam bunda acaba ? Kredi kartım yok, kapıda ödeme yapabilirim ancak.?

Kantarelli sitede geliştirme yapacaklarını söylemiş, ilerde olabilir belki.
  • Bana da önümüzde ki sezonun elit olacağını söyledi. Böylece kesinleşmiş oldu.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: daikataNa~

Kapıda ödeme yokmu hocam bunda acaba ? Kredi kartım yok, kapıda ödeme yapabilirim ancak.?

Kantarelli sitede geliştirme yapacaklarını söylemiş, ilerde olabilir belki.

Ohoo o zamana kadar t-shirt'ün anasını ağlatırlar hocam kalmaz gene :D Neyse havale olarak yatırtmaya çalışacam artık yarın :D
  • Lojistik sorunu çözülmüş artık siprariş verilen ürünler 2 ay sonra değil 2 gün sonra gelicek
  • Yenilmez Armada t-shirtünden hemen sipariş verdim.
  • nike çanta stoklarda

GSSTORE Ana Konusu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni Son Topa Kadar tişörtleri de 19.90'dan satışta..

GSSTORE Ana Konusu
  • Şu kapıda ödeme seçeneğini bir an evvel aktif etseler iyi olacak. 2 haftadır beri onun rezilliğini yaşıyorum resmen. Birde müşteri hizmetlerinde internetten cevap verenler çok düz insanlar. Koskoca paragrafı tek cümlede bitiriyorlar hep, aynı paragrafı anlamak için 3-4 kez okumak zorunda kalıyorum.. :D
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.