Şimdi Ara

GSS Yeni Düzenleme Yolda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başbakan Binali Yıldırım, grup toplantısında Genel Sağlık Sigortasıyla ilgili yaşanan mağduriyetlerin giderilmesi için çalışma başlatıldığını duyurdu.

http://www.haberler.com/yildirim-gss-borclariyla-ilgili-yeni-calisma-8546721-haberi/

• borçlarını ödemiş olanlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilicoglu

borçlarını ödemiş olanlar?

GSS Yeni Düzenleme Yolda

Kızmayın ama yüklü miktarlardaki borçları ödeyenleri enayi yerine koydu hükümet açık açık
  • quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

quote:

Orijinalden alıntı: kilicoglu

borçlarını ödemiş olanlar?

GSS Yeni Düzenleme Yolda

Kızmayın ama yüklü miktarlardaki borçları ödeyenleri enayi yerine koydu hükümet açık açık

• ben bi nane anlamadım ak parti türkiyeni aprtisidir,savunmaya 30 milyon tl aktardık felan diyor.%90 boş yazı haber yazmış site.gerçi reklam engelleyicimö var böyle reklam paarsı için ahzırlanmış sayfalar çıkmıyor.burda başbakana değil site yöneticileirne sitem ediyorum.
  • bunun çıkmasında her kim varsa her zaman ona içten dileklerimi söylüyorum her zaman
  • Bi cacık olmaz bunlardan yine borç takmaya devam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu gss komple kaldirsalar ya nede olsa dogru duzgun oduyen yok. Bundan sonrada pek olmaz her 3 5 senede bir af cikar silinir.

Sirf amerikan somurgesi oldugumuz icin basbakanlari bize sectiren elitlere gostermelik yapiyolar odemeyin bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçirebildiklerine geçiriyolar işte.

Hatırlayın ehliyet yenileme parasını. 115 liraydı. Tepki geldi 15 liraya düşürdüler.

Madem 15 lirayla yapılıyodu neden 115'le açtılar ? Geçireceklerine geçireceklerdi. Sayemizde AKP'li koyunlar da 100 lira kâra geçti.
  • sonbahara yatırım bunlar. seçimin sesi geliyor zaten kokusu çıkmıştı ama sesinin de bu kadar net olacağını hiç tahmin etmiyordum. daha önce de GSS diye başladılar seçimle sonlandırdılar ve saf Vatandaşımız tam 10 sene kazığa oturtulmasına rağmen aklını başına devşirmediği için yola devam dedi şimdi bunun içinde seçimde bir devam daha çekilir artık normal kazık yerine bezir yağlı kazık hediye ederler herkese. borç ödeyenlerin hepsi aman devlet bana bulaşmasın diyen alt tabaka oldu ve orta direk başkası olmadı. hep diyoruz Hukuken mümkünatı olmayanı alamazlar tam tersine onlar borçlu çıkar bu işin sonunda. dünyanın hiç bir yerinde bu adamların uyguladığı saçmalık yok ve uluslar arası insan hakları sözleşmesine de aykırı olduğunu bildikleri için ilk başlardaki gibi asarız keseriz yapamamaktadırlar.
  • Ödeyenlerin büyük çoğunluğu Akplidir umarım.
  • işsizlik bile parayla bu ülkede. allahtan öğrenciyimdim. bir borç çıkarmışlar öğrenci belgesini verince silmişlerdi. bu olayın amacı ne zaten ben anlayamadım. hastaneden randevu alıyorsun en yakın 2 ay sonrasına veriyor. e hadi randevusuz gittin sabah 6 da bile sıra alsan önünde 12312512 kişi. binbir güçlükle doktorun karşısındasın busefer doktor bıkmış seni sallamıyor. Ulen diyorsun eczaneye gidiyimde ilacımı alayım parasız nasıl olsa. eczanede de muayne ücreti istiyorlar yoksa ilacı alamıyorsun. muayne başına 7 lira. dr un yazdığı ilacı parayla alsan 3 lira. değişik. ama en azından hastanelerde rehin değiliz canım
  • GSS denen saçmalık kökten kaldırılmalı. Böyle salakça uygulama olamaz. Ya da bunu isteğe bağlı yapsınlar.
  • işisz adamdan primmi istenir ha alacaksanda git adamın şahsi gelirine bak al, yok gidiyor anasının babasının kardeşinin gelirne bakıp borç çıkarıyorlar saçma sapan bir şekilde...babandan anandan al öde diyorlar kazık kadar adama burası türkiye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 21 Haziran 2016; 21:16:04 >
  • milletten ne koparırlarsa onu alıyorlar zaten, zengine yandaşa dokunmazlar. başkasının harcadığı elektriği, elektrik dağıtım şirketinin bütün masraflarını vatandaşa kitlerler eee bu dağıtım şirketleri ne işe yarar.
  • halaa utanmadan, sıkılmadan, bıkmadan dünyanın en fazla gelişen ülkesi geyiğini söylüyolar. Hiç akıllanmayacak, sıkılmayacaklar..
  • Açıkçası birkaç ay ödedim sonra baktım kimse ödemiyor dedim tek enayi ben miyim diye bir baktım 2000 küsur TL birikmiş. Eğer borçlar silinmeselerdi resmen bitmiştim.
  • Oğlu kumar oynuyordu

Babası ülkenin kaderiyle oynuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.