Şimdi Ara

GSMobile : 5 GB 19 TL, 8 GB 29 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
12.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yılmaz

quote:

Orijinalden alıntı: Eser.

quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz

- Veri kullanımından yansıtılacak en fazla fatura tutarı KDV ve ÖİV dahil 199 TL olacaktır.

Turkcell ve Vodafone gibi firmalar faturaya en fazla 99 TL yansıtırken Avea böyle bir fatura çıkartıyor karşınıza. İşte Avea'nın kalitesizliği... Ucuz fiyatla kendi yanına müşteri çekmeye çalışıyor, ya da takım sevdanızla. Amacı size hizmet etmek değil. Amacı daha çok bilinçsiz müşteri + Daha çok para.

İnanın bu hizmeti alsanız kotayı geçmeniz hiç de zor olmayacak.

Turkcell'de falan mı çalışıyorsun hocam

Şu an Vınn kullanıyorum,hiç memnun değilim,eğer ki sadece eğitim-iş amacıyla kullanılıyorsa gayet de yetiyor.Tabi ki Torrent takılmayacağız 3G ile

Fenerbahçe'nin de var mı kampanyası?Varsa ondan alayım yoksa alırız GS'ninkini de bağış olsun benden

Yok ancak şu 199 TL ibaresi beni çok rahatsız etti, bilinçsiz müşteriden para koparma çabası olarak düşürüyorum bu olayı. Yıllardır taraftarlık duygularımız kullanılarak her türlü şirket üzerimizden kâr ediyor. Buna GSStore, Fenerium gibi şirketlerde dahil. 10 lira maliyeti olmayan formaya 100 TL vermek gibi. Şu maç formalarını 50 TL yap yine itirazım olmaz da bu nedir yahu? Tamam takımın kasasına para girmesi gerekiyor da bir şeyi 10 katına satmak profesyonel bir kulübe yakışır bir şey mi? Türkiye'de yaşıyoruz, insanların gelir düzeyi ortada. Ne yazık ki ülkemizde zengin çok zengin, fakir çok fakir. Sonra durumu olmayan bir baba oğluna korsan forma alsa laf edilir, nasıl taraftar bu denilir. Ama zorlukları görmüş bir insan olarak halkımızın hiç düşünülmemesi, tüm hizmetlerin para odaklı olması içimi acıtıyor.

Hocam formanın gelişi 60 TL olması lazım.( Parçalı'dan bahsediyorum) Yani formanın tanesini Nike'tan 60 TL'ye alıyoruz. Üstüne 30 ekleyip satıyoruz. Ancak Store'un ürünü olan tişörtlerde , kazaklarda söylediklerinize katılıyorum. Pazarda 20 lira etmeyecek bir poları indirimli olarak 65 TL'ye aldım geçen sene , indirimsiz fiyatı 120 TL.

• Bu modemden kesin alıcam galiba. taahhüt'ü okuyan arkadaşlara sorum olacak, 199 tl haricinde ucu açık ifade var mı? çünkü avea ucuz bişey yapınca hep biyerlerden bi şeyler araya karıştırıp eskisinden pahalıya mal oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsgökhan1986

quote:

Orijinalden alıntı: solidfb

Fiyatlar süper ya. Fenerbahçe için olanı varsa düşünebilirim.

Turkcell'de 4 GB'a taahhütlü 39 TL ödüyordum. 8 GB 29 TL gerçekten iyi. 4 yetmiyordu çünkü. 6 falan ideal 8 çok kral olur. Araştıralım.

Hocam al birtane Iste nazlanma

Ahaha üstüne fenerbahçeli defter kaplaması yaparım.

• ''Paket dahilinde yer alan ve tahsilatına aracılık edilen aylık 7 TL değerindeki mobil modem bedellerine 12 ay boyunca hizmet faturası kapsamında yer verilecektir. ''bu kısmı anlayamadım ???
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkaydj

''Paket dahilinde yer alan ve tahsilatına aracılık edilen aylık 7 TL değerindeki mobil modem bedellerine 12 ay boyunca hizmet faturası kapsamında yer verilecektir. ''bu kısmı anlayamadım ???

84 tl olan modem parası 12 ayda 7şer tl olarak fatura kapsamında alınıyor. Yani modem parası ödediğiniz faturaya dahil. Ekstra ücret olayı yok modem parası olarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vetivet

quote:

''Paket dahilinde yer alan ve tahsilatına aracılık edilen aylık 7 TL değerindeki mobil modem bedellerine 12 ay boyunca hizmet faturası kapsamında yer verilecektir. ''bu kısmı anlayamadım ???

84 tl olan modem parası 12 ayda 7şer tl olarak fatura kapsamında alınıyor. Yani modem parası ödediğiniz faturaya dahil. Ekstra ücret olayı yok modem parası olarak.

5gb + modem = 19 tl deniyor.. 7 tl bunun içindemi yoksa 19+7=26 tl mi ödenicek aylık ?
  • quote:

quote:

quote:

5gb + modem = 19 tl deniyor.. 7 tl bunun içindemi yoksa 19+7=26 tl mi ödenicek aylık ?

19+ 5tl (hat açılış+telsiz vergi vs.) = 24 tl ödeyeceksiniz.

• bende vodafone mobil internet kullanıyordum hiç memnun değildim namussuzdan
  • beyler modemsiz alınabiliyor mu bu ? 8 gb modemsiz alsam 22 tl mi vereceğim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mizuhara

beyler modemsiz alınabiliyor mu bu ? 8 gb modemsiz alsam 22 tl mi vereceğim ?

modemsiz alabilirsin ama fiyat değişmez. 19 tl içinde modem dahil zaten. yada 29tl diyeyim.
  • herkes muhabbetini yapmış da alan yok mu hiç? ankara'da 3-4 gündür avea gördüğüm yere soruyorum ama henüz elimize ulaşmadı diyorlar. bi de bu gün sordum vergiler dahil ayda 24 tl'ymiş fiyatı.
  • Aynen bende sordum 5 TL ötv vergisi varmış fiyatın üzerine ve mesela 8 gblık aldınız bu aydan 3 gb arttı bir sonraki ay 11 gb oluyormuş.11 gb'ın 7 sini kullandınız mesela sonraki aya 9 gb oluyormuş eklene eklene gitmiyormuş.Yine de teyit ettirin
  • Ben aldım kullanıyorum.
  • quote:

Ben aldım kullanıyorum.

Hayırlı olsun renktaş. istanbul'dan mı aldın? ankara'da bulamadım.
  • Hayır Kırşehir.
  • Kirsehir'de var ankara'da yok?!!
  • Ana bayiileri dolaşın derim.
  • kullanan arkadaşlar verilen modemler mf627 mi 190 modelimi? ona göre bende almayı düşünüyorumda
  • mf 190 7.2 mpbs destekliyor

bugün takımın attığı 2 goller 200 mb daha gelmiş durumda
  • Aldım 200 mb'ım da geldi

GSMobile : 5 GB 19 TL, 8 GB 29 TL
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.