Şimdi Ara

GSMobile : 5 GB 19 TL, 8 GB 29 TL

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
12.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

GSMobile Modem ve 5 GB İnternet Sadece 19 TL!

Galatasaray’a özel tasarlanmış GSMobile Modemler ile dizüstü bilgisayarınızdan internete ve e-postalarınıza hareket halindeyken bile ulaşabilir, telefonunuzu meşgul etmeden kablosuz, kolay ve hızlı bir şekilde her yerden internete bağlanabilirsiniz.

İnternet Paketlerine 12 ay abone olan herkese:

Galatasaray renklerinde GSMobile Modem,
    Galatasaray’ın attığı her gol için 100 MB mobil internet,
    12 ay boyunca TTNET WiFi HEDİYE !

İnternet Paketleri:
    5 GB İnternet Paketi ve Modem: 12 ay boyunca ayda 19 TL
    8 GB İnternet Paketi ve Modem: 12 ay boyunca ayda 29 TL

Detaylar:

- GSMobile modem kampanyasından belirlenen tarifelere 12 ay taahhüt verilerek faydalanılabilinir.
    - Kampanya boyunca 5GB internet ve mobil modem paketi fiyatı aylık 19TL, 8GB internet ve mobil modem paketi fiyatı aylık 29TL olacaktır.
    - Kampanya 14 Ekim 2011- 31 Aralık 2011 tarihleri arasında geçerlidir.
    - Taahhhüt bitiminde 5GB internet paketi aylık 29TL ile, 8GB internet paketi aylık 39TL ile devam eder. Paket dahilinde yer alan ve tahsilatına aracılık edilen aylık 7 TL değerindeki mobil modem bedellerine 12 ay boyunca hizmet faturası kapsamında yer verilecektir. Paket aşımlarında MB başına KDV ve ÖİV dahil 0,05 TL olarak ücretlendirilir. Paket dahilinde sağlanan veri kullanım hakları sadece yurtiçi için geçerlidir.
    - Kampanya kapsamında taraftarlara ayda 10 saat TTNET WiFi kullanımı hediye edilecektir. - Taahhüt bitiminden önce hattın iptal edilmesi durumunda, hattın iptalinden sonraki ilk faturaya faydalanılan toplam indirim tutarı ve kalan cihaz bedeli toplamı yansıtılır.
    - Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
    - Veri kullanımından yansıtılacak en fazla fatura tutarı KDV ve ÖİV dahil 199 TL olacaktır.
    - 34 TL’lik Hat Açılış Özel İletişim Vergisi ve 13,2 TL’lik Telsiz Ruhsatname Ücreti 12 ay taksitli olacak şekilde, aylık 1,1 TL’lik Telsiz Kullanım Ücreti ise abonelik süresince taraftar tarafından karşılanacaktır.
    - Kampanya stoklarla sınırlıdır.

• 5 GB İnternet Paketi ve Modem: 12 ay boyunca ayda 19 TL

8 GB İnternet Paketi ve Modem: 12 ay boyunca ayda 29 TL

Galatasaray’ın attığı her gol için 100 MB mobil internet
  • Bunu avea'dan mı yoksa store'dan mı alacağız?
  • Ben gsmobile a geçmeyi düşünüyorum, dakika-sms-internet hepsi birarada olan tarife mevcutmudur acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

Ben gsmobile a geçmeyi düşünüyorum, dakika-sms-internet hepsi birarada olan tarife mevcutmudur acaba?

benim bildiğim kadarıyla yok
  • quote:

Ben gsmobile a geçmeyi düşünüyorum, dakika-sms-internet hepsi birarada olan tarife mevcutmudur acaba?

Numaranı taşırsan aylık 20 tl yüklemene karşılık 100 dakka hediye gelir. elinde kalan 20 tl ile her yöne 2 dakka 20 kuruş'tan konuşabilir ve bunun bir kısmıyla internet tarifesi satın alabilirsin.
  • quote:

Eğer başka operatörden geçiyorsan bu tarife var :http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/paketler/19luk_paket.shtml?pagemenu=paketler.aveali.19lukpaket

• - Veri kullanımından yansıtılacak en fazla fatura tutarı KDV ve ÖİV dahil 199 TL olacaktır.

Turkcell ve Vodafone gibi firmalar faturaya en fazla 99 TL yansıtırken Avea böyle bir fatura çıkartıyor karşınıza. İşte Avea'nın kalitesizliği... Ucuz fiyatla kendi yanına müşteri çekmeye çalışıyor, ya da takım sevdanızla. Amacı size hizmet etmek değil. Amacı daha çok bilinçsiz müşteri + Daha çok para.

İnanın bu hizmeti alsanız kotayı geçmeniz hiç de zor olmayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz

- Veri kullanımından yansıtılacak en fazla fatura tutarı KDV ve ÖİV dahil 199 TL olacaktır.

Turkcell ve Vodafone gibi firmalar faturaya en fazla 99 TL yansıtırken Avea böyle bir fatura çıkartıyor karşınıza. İşte Avea'nın kalitesizliği... Ucuz fiyatla kendi yanına müşteri çekmeye çalışıyor, ya da takım sevdanızla. Amacı size hizmet etmek değil. Amacı daha çok bilinçsiz müşteri + Daha çok para.

Turkcell'de falan mı çalışıyorsun hocam

Şu an Vınn kullanıyorum,hiç memnun değilim,eğer ki sadece eğitim-iş amacıyla kullanılıyorsa gayet de yetiyor.Tabi ki Torrent takılmayacağız 3G ile

Fenerbahçe'nin de var mı kampanyası?Varsa ondan alayım yoksa alırız GS'ninkini de bağış olsun benden

• aveadan gececegim. Tesekkurler
  • Galatasaray'ın attığı her gole 100 mb hediye vardı Galatasaray gol atamadı

Ben bugün aldım kullanmaya başladım. Kamu VINN 4gb de vardı 5 gb de GSMobile'den aldım. İzlenimlerimi aktarırım.

Şöyle güzel bir yanı var ilk ay hatta kalan data miktarı bir sonraki aya devrediyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eser.

quote:

Şu an Vınn kullanıyorum,hiç memnun değilim,eğer ki sadece eğitim-iş amacıyla kullanılıyorsa gayet de yetiyor.Tabi ki Torrent takılmayacağız 3G ile

Fenerbahçe'nin de var mı kampanyası?Varsa ondan alayım yoksa alırız GS'ninkini de bağış olsun benden

Yok ancak şu 199 TL ibaresi beni çok rahatsız etti, bilinçsiz müşteriden para koparma çabası olarak düşürüyorum bu olayı. Yıllardır taraftarlık duygularımız kullanılarak her türlü şirket üzerimizden kâr ediyor. Buna GSStore, Fenerium gibi şirketlerde dahil. 10 lira maliyeti olmayan formaya 100 TL vermek gibi. Şu maç formalarını 50 TL yap yine itirazım olmaz da bu nedir yahu? Tamam takımın kasasına para girmesi gerekiyor da bir şeyi 10 katına satmak profesyonel bir kulübe yakışır bir şey mi? Türkiye'de yaşıyoruz, insanların gelir düzeyi ortada. Ne yazık ki ülkemizde zengin çok zengin, fakir çok fakir. Sonra durumu olmayan bir baba oğluna korsan forma alsa laf edilir, nasıl taraftar bu denilir. Ama zorlukları görmüş bir insan olarak halkımızın hiç düşünülmemesi, tüm hizmetlerin para odaklı olması içimi acıtıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: vetivet

Galatasaray'ın attığı her gole 100 mb hediye vardı Galatasaray gol atamadı

Ben bugün aldım kullanmaya başladım. Kamu VINN 4gb de vardı 5 gb de GSMobile'den aldım. İzlenimlerimi aktarırım.

Şöyle güzel bir yanı var ilk ay hatta kalan data miktarı bir sonraki aya devrediyor

Cidden devrediyor mu ?
  • Avea bayiine bunu siz de teyit ettirin lütfen. Bayii bana kullanmayan data miktarları devrediliyor dedi, sonra taahhütte bulmaya çalıştı fakat bulamadı. Orda şu yazıyı gördük: "Kullanılmayan data miktarı ilk ay devredilir" Orda ki bayan bu kelimeden farklı ben farklı yorum çıkardık. O sadece bu abone olduğum ay devredeceğini , ben ise ekim ayının datası kasım ayına devredebilir, aralık ayına devredilemez. Yani bir ay devredilir diye yorumladım.

Bu önemli bir detay siz de teyit ettirin lütfen. Fakat bilgisiz bayiiye değil mümkünse sizde okuyun imza attığınız taahhüt şartlarını.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vetivet

Avea bayiine bunu siz de teyit ettirin lütfen. Bayii bana kullanmayan data miktarları devrediliyor dedi, sonra taahhütte bulmaya çalıştı fakat bulamadı. Orda şu yazıyı gördük: "Kullanılmayan data miktarı ilk ay devredilir" Orda ki bayan bu kelimeden farklı ben farklı yorum çıkardık. O sadece bu abone olduğum ay devredeceğini , ben ise ekim ayının datası kasım ayına devredebilir, aralık ayına devredilemez. Yani bir ay devredilir diye yorumladım.

Bu önemli bir detay siz de teyit ettirin lütfen. Fakat bilgisiz bayiiye değil mümkünse sizde okuyun imza attığınız taahhüt şartlarını.

O zaman şöyle olacak :

Mesela Ocak ayında aboneliğim başladı ve 5 GB kotam var. Ben 2 GB kullanmışım kaldı 3 GB. Şubat ayında 5 GB yeni kotam + 3 GB önceki aydan devredilen bonus gibi yüklenecek. İlk başta 3 GB olan kotadan gitmeye başlayacak, eğer 3 GB kotadan 1 GB kaldı ise yani bonusların yine 2 GB olanını kullandıysam 1 GB heba olacak ve Mart ayına 5 GB devretmiş olacak.

Sanırım böyle olması gerekiyor. Yoksa Ocak'tan Şubat'a aktarırken problem olmaz ama Şubat'tan Mart'a aktarırken problem olur. Çünkü önceki ay'dan devredilen kota tekrar devredilmeyecek.

• quote:

Bunun için modem programında gerekli ayarları yapabilirsin. Senin belirlediğin bir miktara yada yüzde olarak belirlediğin bir miktara yaklaştığında program seni uyarıyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Eser.

quote:

Yok ancak şu 199 TL ibaresi beni çok rahatsız etti, bilinçsiz müşteriden para koparma çabası olarak düşürüyorum bu olayı. Yıllardır taraftarlık duygularımız kullanılarak her türlü şirket üzerimizden kâr ediyor. Buna GSStore, Fenerium gibi şirketlerde dahil. 10 lira maliyeti olmayan formaya 100 TL vermek gibi. Şu maç formalarını 50 TL yap yine itirazım olmaz da bu nedir yahu? Tamam takımın kasasına para girmesi gerekiyor da bir şeyi 10 katına satmak profesyonel bir kulübe yakışır bir şey mi? Türkiye'de yaşıyoruz, insanların gelir düzeyi ortada. Ne yazık ki ülkemizde zengin çok zengin, fakir çok fakir. Sonra durumu olmayan bir baba oğluna korsan forma alsa laf edilir, nasıl taraftar bu denilir. Ama zorlukları görmüş bir insan olarak halkımızın hiç düşünülmemesi, tüm hizmetlerin para odaklı olması içimi acıtıyor.

Bu açıdan çok haklısınız...

• Fiyatlar süper ya. Fenerbahçe için olanı varsa düşünebilirim.

Turkcell'de 4 GB'a taahhütlü 39 TL ödüyordum. 8 GB 29 TL gerçekten iyi. 4 yetmiyordu çünkü. 6 falan ideal 8 çok kral olur. Araştıralım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: solidfb

Fiyatlar süper ya. Fenerbahçe için olanı varsa düşünebilirim.

Turkcell'de 4 GB'a taahhütlü 39 TL ödüyordum. 8 GB 29 TL gerçekten iyi. 4 yetmiyordu çünkü. 6 falan ideal 8 çok kral olur. Araştıralım.

Hocam al birtane Iste nazlanma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsgökhan1986

quote:

Orijinalden alıntı: solidfb

Fiyatlar süper ya. Fenerbahçe için olanı varsa düşünebilirim.

Hocam al birtane Iste nazlanma

Bu gün bilboardda gördüm, her takımın var.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.