Şimdi Ara

GSM Onay Kodu Sorunu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
348
Cevap
6
Favori
20.170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Etiket #Çözüldü
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: macca_f1

bana da gelmiyor bir türlü. hakkım da bimiş. yardımcı olursanız sevinirim.

Alıntıları Göster
    Foruma daha önce hiç üye olmadım buna rağmen telefon numaramı giriyorum kullanılmakta diyor, belki üye olurken girmişimdir diyorum ama telefonuma hiç onay kodu gelmedi. Pm atamıyorum mağdurum yardımcı olur musunuz lütfen..
  • benimde cep telefobu deǧiştirme hakkım bitmiş. telefon no deǧişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeLLaMY39

Foruma daha önce hiç üye olmadım buna rağmen telefon numaramı giriyorum kullanılmakta diyor, belki üye olurken girmişimdir diyorum ama telefonuma hiç onay kodu gelmedi. Pm atamıyorum mağdurum yardımcı olur musunuz lütfen..

O şekilde hata almanız normal değil. Bilgilerime dayanarak numaranız daha önce bir üyelik için kullanılmıştır diyorum. Konu ile ilgili forumdestek@donanimhaber.com adresine mail attığınızda arkadaşlarımız yardımcı olacakladır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rds

quote:

Orijinalden alıntı: BeLLaMY39

O şekilde hata almanız normal değil. Bilgilerime dayanarak numaranız daha önce bir üyelik için kullanılmıştır diyorum. Konu ile ilgili forumdestek@donanimhaber.com adresine mail attığınızda arkadaşlarımız yardımcı olacakladır.

İlginiz için teşekkür ederim, mail attım vermiş olduğunuz adrese.

Saygılar..

• quote:

Orijinalden alıntı: Rmutsuru

benimde cep telefobu deǧiştirme hakkım bitmiş. telefon no deǧişti.

Şu an iki kez daha değiştirme hakkınızın bulunduğunu görüyorum. Halledebildiniz mi yoksa sıfırlayalım mı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rmutsuru

benimde cep telefobu deǧiştirme hakkım bitmiş. telefon no deǧişti.

Şu an iki kez daha değiştirme hakkınızın bulunduğunu görüyorum. Halledebildiniz mi yoksa sıfırlayalım mı?

Alıntıları Göster
    @cagri105 beye pm atmıştım o hak tanımıştı. Sizde o sıra baktınız sanırım :) Şu anda problemim halloldu teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reahax

@cagri105 beye pm atmıştım o hak tanımıştı. Sizde o sıra baktınız sanırım :) Şu anda problemim halloldu teşekkürler.

Alıntıları Göster
    Tamamdır.
  • quote:

Tamamdır.

Alıntıları Göster
    iyi gunler telefonuma mobil onay kodu gelmediği halde ne telefon no değistirebiliyorum nede tekrar mobil onay kodu alabiliyorum lutfen yardımcı olurmusunuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SharpSolid

iyi gunler telefonuma mobil onay kodu gelmediği halde ne telefon no değistirebiliyorum nede tekrar mobil onay kodu alabiliyorum lutfen yardımcı olurmusunuz ?

Alıntıları Göster
    Bendede aynı durum var yardımcı olun Lütfen 1 konu açmıştım daha önce cvplayan olmadı Yeniden Yazıyorum inş Duyasınız sesimi Tşkler şmdiden
  • quote:

Orijinalden alıntı: swg--Gs :)

Bendede aynı durum var yardımcı olun Lütfen 1 konu açmıştım daha önce cvplayan olmadı Yeniden Yazıyorum inş Duyasınız sesimi Tşkler şmdiden

Alıntıları Göster
    Evet.Aynı sorun bendede var numaramı yazıyorum ama mesaj gelmiyor.İlgilenen birisi olursa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Albayegemen

Evet.Aynı sorun bendede var numaramı yazıyorum ama mesaj gelmiyor.İlgilenen birisi olursa sevinirim.

Alıntıları Göster
    merhaba bende telefon numarımı yanlış girmişim gsm onay kodu başka telefona yollanmış.Şimdide telimi girince gsm onayı kodu gelmiyor yardımcı olurmusunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulu_can

merhaba bende telefon numarımı yanlış girmişim gsm onay kodu başka telefona yollanmış.Şimdide telimi girince gsm onayı kodu gelmiyor yardımcı olurmusunuz.

Alıntıları Göster
    Onay kodu sorunu yaşıyorum mail adresimi değiştirdim ama aldığım kodu unuttum tekrar yollaya basınca yollanmış gözüküyor diyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fadeout

Onay kodu sorunu yaşıyorum mail adresimi değiştirdim ama aldığım kodu unuttum tekrar yollaya basınca yollanmış gözüküyor diyor...

Alıntıları Göster
    lahmancunun tellini yazsam olurmu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: duketemre

lahmancunun tellini yazsam olurmu :)

Alıntıları Göster
    Merhaba

GSm onay için cep teldeki bir numarayı hatalı girmişim değiştimek istediğimde mesaj başarı ile ulşatı değiştirilemez diyor. Yardım lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: coskunfiliz

Merhaba

GSm onay için cep teldeki bir numarayı hatalı girmişim değiştimek istediğimde mesaj başarı ile ulşatı değiştirilemez diyor. Yardım lütfen

Alıntıları Göster
    onay kodu gönderildiyor ama sms gelmedi. numarayı kontrol ettim doğru. Bir kaç kez tekrar gönder dedim ama nafile gönderilmiştir diyor sms yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nukeshore

onay kodu gönderildiyor ama sms gelmedi. numarayı kontrol ettim doğru. Bir kaç kez tekrar gönder dedim ama nafile gönderilmiştir diyor sms yok.

Alıntıları Göster
    kimse bakmıyor sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: nukeshore

Alıntıları Göster
    kimse bakmıyor sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: coskunfiliz

kimse bakmıyor sanırım

Alıntıları Göster
    bende deniyorum ama ulaşmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lionax

bende deniyorum ama ulaşmadı.

Alıntıları Göster
    Bende de aynı sorun var
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeYtAn_87

Bende de aynı sorun var

Alıntıları Göster
    Bana da onay kodu gelmedi dün telefon numaramı yazdım bir şey olmadı, bugün de yazdım "Bu hesaba daha önceden telefon numarası girilmiş ya da girmiş olduğunuz cep telefonu numarası sistemde kayıtlıdır!" diyor ama aktivasyon kodu gelmedi hala.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.