Şimdi Ara

Gskill Soğutucusuz Ram Alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.vatanbilgisayar.com/Ram/gskill-f3-1600c11s-4gnt-4gb-value-ddr3-1600mhz-cl11-tek-modul-ram/productdetails.aspx?I_ID=62860

Ucuz değil ancak ram fiyatlarının uçtuğunu düşünürsek şu anki 1333lüklerden bile ucuz. Gskill hep soğutuculu yapardı bunda sorun çıkar mı?

Diğer bir sorum elimde 4gb kingston soğutucısuz 1333mhz ram var oc ile 1600 e uzun vadede sorun çıkmadan getirebilir miyiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dediğin gibi ram fiyatları aldı başını gitti, bence alınabilir, sorun çıkaracağını sanmıyorum.
  • Yukarı atalım

• 20-30 tane gskill soğutucusuz ram aldım, iki yıldır aşkın süredir daha bir tanesi bile sorun çıkarmadı.
    soğutuculu soğutucusuz her türlü gskill iyidir.
  • hocam maksimum 1333 mhz çalışma frekansı olan rami 1600 de çalıştırmanız imkansız en fazla zorlasan falan 1400 olur ama zaten 1333 ile 1600 arasındaki farkı hissetmezsiniz o 4 gb yi kullanın
  • İnternette de balıkesirde de yokmuş şimdi gördüm
  • Eskiden soğutucu ram mi vardı

Sıkıntı olmaz alabilirsiniz ...
  • Soğutuculu ram yerine ramlere yakın bir yere 10 liralık fan konumlandır oldu bitti, ramler soğuk mu soğuk al işte sana soğutucu :)
  • 1.5 Volt olursa pek sorun olmaz, bir de kasa içi hava sirkülasyonu yeterli olsun kafidir.
  • cl 11 Ram'mi alınır hocam bu saatten sonra 20 Tl daha verin 4Gb 1333 yada 1600 Mhz soğutculu alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Niyazi_

cl 11 Ram'mi alınır hocam bu saatten sonra 20 Tl daha verin 4Gb 1333 yada 1600 Mhz soğutculu alın

Onemli olan mhz degil mi hocam her gun render almıyoruz ki clye bakalım? Gunluk kullanımda fark yapmaz bence

• Gskill Her turlu Tabi 10 15 tl daha fazla verip soğutuculu almak daha İyi olur şahsen benim düşüncem (: gene de sen bilirsin Tabiki de
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.