Şimdi Ara

GS niye Çin e oyuncu satamıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
2.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya şu BJK Çin'e yaptığı satışlarla köşe oldu walla. Demba Ba ve Ersan toplamda 20M euro falan etti galiba. GS niye kimseyi satamıyor ya da satmıyor. Özellikle Podolski için bu ihtimal varsa değerlendirilmeli bence. Nasıl olsa Podolski takımda olsa da olmasa da ne bu sezon ne de gelecek sezon GS den bir şey olmaz. Bari mali durumu düzeltmek için adım atılmış olur.

• Beşiktaş'a da Fener'e de talih kuşu kondu. Demba Ba + Atınç + Ersan 26 milyon euro. Sow 17 milyon euro. Çok şanslılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Manciaa

Beşiktaş'a da Fener'e de talih kuşu kondu. Demba Ba + Atınç + Ersan 26 milyon euro. Sow 17 milyon euro. Çok şanslılar
    Ben Galatasaray'ın yerinde olsam hazır az çok piyasası, ismi de varken Sneijder ve Podolski'yi mümkün olan en yüksek fiyattan gönderirdim Çin'e (teklif olması halinde elbette).
  • Beyler EML ligi ve cin liginde biton yildiz oyuncu var futbol çok vasat inanın 4dk özeti bile zor izliyorum iste gelen yıldızlar arda 2harekrt yapıyor o kdr ..
    Podolski, sneijder, Burak bunlar satılabilirdi özellikle Burak satılma liydi, ama kendisi istemedi burfa zaten rekor para alıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Plexicroma

Beşiktaş'a da Fener'e de talih kuşu kondu. Demba Ba + Atınç + Ersan 26 milyon euro. Sow 17 milyon euro. Çok şanslılar

Bizimkilerde Melo'yu satıp kar ettiklerini zannettiler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mélih_1905

Beyler EML ligi ve cin liginde biton yildiz oyuncu var futbol çok vasat inanın 4dk özeti bile zor izliyorum iste gelen yıldızlar arda 2harekrt yapıyor o kdr ..
    Podolski, sneijder, Burak bunlar satılabilirdi özellikle Burak satılma liydi, ama kendisi istemedi burfa zaten rekor para alıyor
    Yapılan kontratların da etkisi var. Burak, Selçuk 3 falan küsür alıyor burada, oraya gitmesi için bunun epey üzerinde teklif yapmaları lazım ki akıllarını çelsinler. Çin takımları yıllık 5 vereceği bir futbolcu arıyorsa 3 alan yerine 1 alanı daha kolay kandırır.

Pazarlama, ilişkiler falan da önemli. Tabi şlde oynayan takım doğru düzgün oyuncu pazarlayamıyorsa yönetimin hatası büyük.
  • Çinliler bile.anlıyor futboldan bizim adamları kim napsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: heisenbergww22

Çinliler bile.anlıyor futboldan bizim adamları kim napsın
    Umut Bulut üçe beşe bakmadan maaş yükünden kurtulmak için satılabilir bence.
  • Burak'a teklif vardı ama betimiz istemedi, istemediği için yollayamadık. Aynı şekilde Yasin içinde Araplardan teklif vardı o da istemedi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

Burak'a teklif vardı ama betimiz istemedi, istemediği için yollayamadık. Aynı şekilde Yasin içinde Araplardan teklif vardı o da istemedi...
    Bi tane formda futbolcunuz var o da genç, isim yapmadı henüz.

Ne sanıyorsunuz kendinizi anlamıyorum.

Bizden bile sadece Sow anca satıldı, Emenike itekaka.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Red Fox

Bi tane formda futbolcunuz var o da genç, isim yapmadı henüz.

Ne sanıyorsunuz kendinizi anlamıyorum.

Bizden bile sadece Sow anca satıldı, Emenike itekaka.

Topçu mu vardı o dönem sizde isim yapmış Sow'dan başka? Bizden bile derken? Hahaha
  • Yav he he.
  • beşiktaş ve fener satıyor ama yerine adamını hazırlıyor..sow'u satıyor ama fernandao'yu, rvp'yi alıyor..beşiktaş atınç'ı satıyor, demba ba'yı satıyor ama gomez'i alıyor yerine, ersan'ı satıyor ama yerine marcele ve alexis'i alıyor, töre'yi gönderecek ama şimdiden aras'ı alıyor..gs'nin muhtemel satacağı burak'ın yerine adam aldı mı? sneyder'ın, muslera'nın yerine adam hazırladı mı? gs'nin satacağı futbolcular sınırlı, bunları satsa gs küme düşmemeye oynar zaten..gs yönetimi henüz beşiktaş ve fenerin transfer vizyonuna ulaşmadı.
  • Eğer satış opsiyonları olursa emenike sow ve salihten su 2 senede 48 milyon euro kaziyoruz(kiralama bedelleri emenike 3.5+1 m,Salih 4.5 m ) Sow 17 Emenike 11 Salih 11

Demin twitterda ba atinc ersan 25 etti yazısını gordumde bu aklıma geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

Eğer satış opsiyonları olursa emenike sow ve salihten su 2 senede 48 milyon euro kaziyoruz(kiralama bedelleri emenike 3.5+1 m,Salih 4.5 m ) Sow 17 Emenike 11 Salih 11

Demin twitterda ba atinc ersan 25 etti yazısını gordumde bu aklıma geldi
    Yönetimin vizyonu dar koca bir sezonda burak yerine adam bulamadılar güya scout ekibimizle övünüyoruz ama daha faydasını görmedik. burak a da yılda 10 trilyon verirsen o da kalkıp bir yere gitmek istemez tabii istanbul gibi yerde krallar gibi yaşıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sen Aydınlatırsın Geceyi

Yönetimin vizyonu dar koca bir sezonda burak yerine adam bulamadılar güya scout ekibimizle övünüyoruz ama daha faydasını görmedik. burak a da yılda 10 trilyon verirsen o da kalkıp bir yere gitmek istemez tabii istanbul gibi yerde krallar gibi yaşıyor.

Alıntıları Göster
    Yönetimde devamlılık ve istikrar diye olgu vardır. bu olgu bizde maalesef yok.. Her gelen işleri sil baştan yapıyor.. Tecrübelendiğinde ise zaten gitmiş oluyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

Yönetimde devamlılık ve istikrar diye olgu vardır. bu olgu bizde maalesef yok.. Her gelen işleri sil baştan yapıyor.. Tecrübelendiğinde ise zaten gitmiş oluyor..

Alıntıları Göster
    Drogba gittikten sonraki 4 transfer dönemi santraforsuz geçti yav (Pandev'i ayrı tutuyorum)...Hadi oyuncuyu sattın

diyelim bunlar yerini de dolduramaz özellikle Sneijder ve Muslera için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fadeout

Drogba gittikten sonraki 4 transfer dönemi santraforsuz geçti yav (Pandev'i ayrı tutuyorum)...Hadi oyuncuyu sattın

diyelim bunlar yerini de dolduramaz özellikle Sneijder ve Muslera için.

Alıntıları Göster
    Satabilmek için gerizekalı futbolcu lazım, bizimkiler de o kadar gerizekalı değilmiş demek ki. 4 milyon euro için Çin'e gidilmez. Belki diyeceksiniz hiç o kadar parayı bir arada gördünüz mü diye ama 10-15 vermedikleri sürece cidden gidilmez Çin'e. Hayat yok, yerleşke leş, insanlar garip, oraya giden futbolcu yeri gelir anasını bacısını bile satar para uğruna, o derece salakça bir karar Çin'e gitmek.

• quote:

Orijinalden alıntı: JampolPapa

Satabilmek için gerizekalı futbolcu lazım, bizimkiler de o kadar gerizekalı değilmiş demek ki. 4 milyon euro için Çin'e gidilmez. Belki diyeceksiniz hiç o kadar parayı bir arada gördünüz mü diye ama 10-15 vermedikleri sürece cidden gidilmez Çin'e. Hayat yok, yerleşke leş, insanlar garip, oraya giden futbolcu yeri gelir anasını bacısını bile satar para uğruna, o derece salakça bir karar Çin'e gitmek.

Kaç kere gittin
  • Andres Escobar kullanıcısına yanıt
    Önemli olan ne kadar kazandığın değil ne kadar kar ettiğindir.

senin verdiğin rakamlar doğru mu bilmiyorum ama öyleyse sizinkiler aman aman bir iş yapmamış.

emenike'yi 11'e sattık diye seviniyorsunuz daha 1-2 sene önce 13 milyon euro'ya almadınız mı ? keza sow'da yine öyle bir fiyata alındı.

beşiktaş'a bakınca demba+ersan+atınç'a ödenmiş toplam bonservis 9 milyon euro,gittikleri fiyat 26.asıl transfer başarısı budur
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.