Şimdi Ara

GRUPANYA - YAKALA.CO Gezisitesi com 100 tl hediye çeki 3 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
0
Favori
8.141
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkiye'nin lider online turizm platformuwww.gezisitesi.com ’dan yapacağın tüm tatil alışverişlerin için 100 TL’lik hediye çeki sadece 3 TL!

Üstelik minimum 100 TL harcamalarda kullanabileceğiniz kuponunuz tüm yurt içi, yurt dışı turlarda, otel konaklamalarında ve cruiselarda geçerli!

31 Ağustos 2012 tarihine kadar geçerli kuponunuzla, Ekim sonuna kadar rezervasyon yaptırabilirsiniz.

http://www.yakala.co/firsat/tum-turkiye/6177/gezisitesi.com-indirim-kuponu-3-tl--yakala-co-tum-turkiye-firsati

EDİT : sitede fiyatlar oda fiyatı (2 kişilik fiyatlar)

grupanyada aynı fırsatı satmaya başlamış

http://www.grupanya.com/istanbul-anadolu/firsat/gezisitesi-hediye-ceki?irc=sb-ds-sl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gloom4u -- 28 Haziran 2012; 0:08:18 >

• İyi fırsat, çok teşekkürler.
  • şimdi ben 109tl'lik bi otel rezervasyonu yaprsam sadece 9tl mi ödeyeceğim??
    ayrıca bir kişi maksimum 3 çek alabiliyor ve farklı rezervasyonlarda kullanabiliyormuş :S
    adamın burnuna pis kokular geliyo doğrusu..

109 liralık 3 ayrı rezervasyon yaptırıp her birini takip eden günler için kullansam (21-22-23ağustos gibi)
    27 liraya 5 yıldızlı otelde mi kalmış olacam şimdi 3 gün?? insanın pek inanası gelmiyo ama :O

alıyom bakalım en fazla 9tl bize girer ama denemeye değer doğrusu..

haber verdiğin için teşekkür ederim ;)
  • akla mantığa uygun değil, kesin bi kıllık yapıcaklar ama aldım bende bakalım

edit; gerci olabilir diğer tatil sitelerine göre fiyatlar yüksek hep.
    tek kod kullanarak yapılan 2-3 günlük rezervasyonlarda pek bir avantajı kalmıyor.

3 gün 3 farklı otel yapmak lazım cazip olması için :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arifvarli -- 26 Haziran 2012; 0:55:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fantezimuziginsevilenismi

şimdi ben 109tl'lik bi otel rezervasyonu yaprsam sadece 9tl mi ödeyeceğim??
    ayrıca bir kişi maksimum 3 çek alabiliyor ve farklı rezervasyonlarda kullanabiliyormuş :S
    adamın burnuna pis kokular geliyo doğrusu..

109 liralık 3 ayrı rezervasyon yaptırıp her birini takip eden günler için kullansam (21-22-23ağustos gibi)
    27 liraya 5 yıldızlı otelde mi kalmış olacam şimdi 3 gün?? insanın pek inanası gelmiyo ama :O

alıyom bakalım en fazla 9tl bize girer ama denemeye değer doğrusu..

haber verdiğin için teşekkür ederim ;)

öyle olduğunu anlayarak bende 3 adet aldım. ama benım aynı otelde kullanmak gibi planım yok. bodruma arabayla tatile gideceğim. yol üstünde konaklamak için kullanacağım bunu. geze geze gitmeyi düşünüyorum :)

not: sitede fiyatlar oda fiyatı (2 kişi)

• bende şimdi ona bakıyodum.fiyatlar şişirilmiş.indirim saglayacagını zannetmiyorum.kaldıgım otelde fiyatları kıyasladım ordan biliyorum
  • üç tane kaptım hemen YKL15454DCV diye gidiyo kodlar hep birbirine yakın..
    siteye de girdim adam akıllı biyer bulamadım, işe yarar terler tükendi diyor. (kozaklı,kapadokya vs)
    sanırım fırsattan faydalandırmak istemeyen 97tl 94tl gibi fiyatlar biçmiş işe yaramasın diye.. 90 lardan sonra fiyatlar 150ye fırlıyor ki zaten o oteller çoğunu biliyorum(didimdekiler ve kaş-kalkan bölgesi) 50-70 tl civarında zaten bi getirisi yok..

sonra otel 170tl diyor, ultra herşey dahil, ne zamanın tarihini seçsem minimum 320tl oluyor :S

bi türlü anlamadım girdi..

sanırım birinci seçenekteki oldu bizim için.. :P
  • ya ben yurtdışı için seçtim ama kod girecek yer çıkmıyo nasıl iş nerey giriliyo
  • 120-130 TL'ye Kıbrıs'da konaklama imkanı var. Çek kullanırsak 20-30 TL geliyor. Yarım pansiyonlar 50 TL'ye geliyor.
  • Ben de 3 tane çek aldım, tam da tatil planı yapıyordum

Ama bi şüphe var içimde, tatili ucuza getireceğiz diye perişan olmayalım sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

120-130 TL'ye Kıbrıs'da konaklama imkanı var. Çek kullanırsak 20-30 TL geliyor. Yarım pansiyonlar 50 TL'ye geliyor.

hocam kıbrıs korsan biyerdir, kuponu alır da gidince anlaşmamız yoktur diye bi cevapla karşılaşırsan derdini anlatacak kimseyi bulamayabilirsin. :)
    ayrıca kıbrıs'ta adama çakan masrafları düşündükçe üstüne para verseler gitmek gelmez içimden.. :P
  • quote:

Orijinalden alıntı: fantezimuziginsevilenismi

quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

120-130 TL'ye Kıbrıs'da konaklama imkanı var. Çek kullanırsak 20-30 TL geliyor. Yarım pansiyonlar 50 TL'ye geliyor.

hocam kıbrıs korsan biyerdir, kuponu alır da gidince anlaşmamız yoktur diye bi cevapla karşılaşırsan derdini anlatacak kimseyi bulamayabilirsin. :)
    ayrıca kıbrıs'ta adama çakan masrafları düşündükçe üstüne para verseler gitmek gelmez içimden.. :P

Ödemeyi buraya yapıp rezervasyonu bunlar halletmiyor mu?
  • Fırsatı kullanan söylesin.

3+3+3=9 tane alıyorum.

3 gün bir Hotel 3 gün başka bir Hotel diğer 3 gün başka bir Hotel :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • illaki bi pisliği vardır en son değiştirirler. bu fiyatlara vermezler verseler bile kuponla alanlara kötü muamele en kötü odalar verilir
  • bu kupon tek kişilik alımlar için geçerli sanırım, iki kişi alabiliyormuyuz acaba aynı kuponla
  • 3 adet kupon aldım, marmaris'de bir otel için.

3 gün ardarda kullandım, kuponlar dahil 46,5 TL ödedim. tam tailden vazgeçmişken böyle ilginç bir durum oldu :D pansiyon ararken 3 yıldıza geçtik !

gezisitesi satın alma sonunda bize vermiş olduğu voucher'lara göre yasal bir zorunluluğa giriyor. voucher'da bedel yok, yani otele anlaşması ne ise onu öder gezisitesi. örneğin gezi sitesi otele günlük 25TL oda fiyatı anlaştıysa 25 tl ödemek zorunda, "ben bu müşteriden az aldım sana da az vericem" diyemez. yani otel bilmez sizin kaç liraya odayı satın aldığınızı.

burada çıkabilecek tek sorun voucher'ın acenta (gezisitesi) tarafından iptali olur, bu da doğan grubu gibi büyük firmanın uzantısı sitede zor bir ihtimal. olursa da tazminat ve geri ödeme söz konusu olur.

voucher'ların çıktısını yanınıza alın, gitmeden önce oteli arayıp teyid (confirme) edin.

• gezisitesi fiyatları öyle şişirmişki bikaç gün önce 70 tl olan otel bugün 167 tl olmuş :)
  • Bende 3 tane aldım, arabayla ege akdeniz gezisi planlıyordum kalacak yerleri hep pansiyon olarka hesaplamıştım şimdi 3-4 yıldızlı otellerde pansiyon fiyatına kalabiliyorum :) Umarım bi değişiklik olmaz. Fiyatlar ne kadar şişirilmiş gibi görünsede yinede uyguna geliyor.
  • Gezisitesi'nden uzak durun arkadaşlar. Ben daha yeni buradan aldığım bir yurtdışı turundan döndüm, rezillikti. Otelleri 4 yıldız dediler, kaldığımız otel pansiyon kıvamındaydı. Daha bir sürü olumsuzluk da cabası. Aman dikkat, paranızla rezil olmayın.
  • bende bundan korkuyorum işte,
    sitenin arkası sağlam diye alıp, sakat bir tatil geçirmemek gerek...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.