Şimdi Ara

Grupanya Kuşadası Long Beach Aqualand - 17,50 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
3.161
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bence o kadar kotu ama kendin görmek deneyimlemek istersen anlarim deniz çok dalgaliydi plaji kullanmadim şöyle bi gezdim tekrar içeri aquaparka girdim Bence aquapark berbat plaj ehh iste

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Poyrito

Beyler bu sene yine bu Kuşadası Long Beach Aqualand kampanya yapmış.
    20 TL giriş.
    Cumartesi gitmeyi düşünüyoruz kızlı erkekli 10 kişiyiz.
    Daha önce aranızda giden oldumu? Nasıl biryer? Eminim çok saçma biryer 20 TL'ye aquapark olduğuna göre yine de giden biri varsa haftasonu nasıl öğrenmek istedim?

http://www.yakala.co/tatil/tatil-otelleri/kusadasi/kusadasi-long-beach-aqualanda-giris--firsati

gayet güzel biryer gittiğinize değer. heleki 20 tl ye :)

• bu havalarda insanın canı çekiyor valla. ....:)
  • Ucuz et ve yahni hesabı önerilen yer. Gidecekseniz adaland ama fiyatıda kaliteye göre 65 tlhttp://www.adaland.com/
  • Geçen hafta Long Beach Aqualand'deydim ortamı, kitlesi güzel nezih sayılır ama çalışanların ilgi/bilgisi açısından oldukça vasat

Arkadaşlarla, eşle dostla gidip eğlenip vakit geçirilebilecek bir yer fazlasıyla kaydırak ve aktivite var, havuzu da gayet büyük ve yeterli
  • Long Beach'i tavsiye etmem, hijyen, insan kalitesi, calisanlar, kaydirak azligi vs.

Aqua park diyorsaniz Aqua Fantasy ya da Adaland.
  • Grupanya, yakala.co gibi sitelerden ne aldıysam en dandik ürünler vede en dandik ilgi-alaka ile karşılaştım.

İlk açıldıklarında iyiydiler ama şimdi sokak aralarındaki 1 TL'ciler gibi oldular.

Böyle sitelerden alış veriş yaptım benim elimde bir kod var deyince size 2. kalite muamelesi gösteriyorlar.

Uzak durulmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eko44 -- 26 Ağustos 2014; 17:48:41 >
  • maganda dolu buralar ya....
    ucuzsa gitmem...maalesef yani o halde durum...
    mecburen göz göre göre kazıklanıyor insan...

beach ler deli para kırıyor fahiş fiyatlarına rağmen neden? çünkü insanlar öküz gibi bakan donla haşemayla denize giren yaratıklar görmek istemiyor...
  • Buranın Resort u da vardı. Hayatımda gittiğim en kötü yerdi. Kanalizasyon ve böcek doluydu. Lütfwn gitmeyin arkadaşlar. Adamlar 1 ay önce yer ayırttığımız odayı da başkasına kiraladığı için bizi almıyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adaland'de 3 ay çalışmış birisi olarak söylüyorum havuza parmağımı bile sokmadım. Gördüklerimi görseniz siz de sokmazdınız sularını değiştirmiyorar sadece belli kimyasallar atılıyor. Sadece Adaland değil diğer su parklarının da öyle olduğunu biliyorum. Nacizane tavsiyem buralara gidip hastalık kapacağınıza gidin temiz güzel plajlarda yüzün. hele çocuğunuz falan varsa sakın.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.