Şimdi Ara

gRuP AnKaRa(148 üyemiz oldu. Son üyemiz;izeto)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
995
Cevap
1
Favori
176.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar forumda çok sayıda Ankara'lı olduğunu gördüm ve böyle bir platform oluşturmaya karar verdim. Ankara'lı arkadaşlarım düşüncelerimizi, önerilerimizi burada paylaşabilir, tartışabiliriz. aşağıda kodu veriyorum bunu imzanıza yapıştırırsanız sizde artık bir ___gRuP AnKaRa___ platformu üyesi olacaksınız. işte kod:
    [center][image]http://img136.imageshack.us/img136/1721/ga59wm.gif[/image] 
    [b][link=http://forum.donanimhaber.com/m_7408266/mpage_1/key_//tm.htm#7408266/][size=2]____gRuP AnKaRa____[/size][/b][/center][/link]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yourdery -- 11 Ocak 2009; 23:36:17 >

• ben de imzaqma koydum olmuştur umarım şimdi ögrenecegim beni de listeye ekleyebilirsin..
  • hoşgeldiniz ankaralı kardeşlerim artık bizimde bir topicimiz var.
  • ankara anlara güzel ankara seni görmek ister her bahtı kara dın dını dını dını dın
  • Koydum imzama
  • quote:

Orjinalden alıntı: Faruk-MC

Koydum imzama

tamam kardeşim bende ekledim seni listeye
  • imzalar kurallara aykırı
  • BEN DE VARIM
  • arkadaşlar code kurallara uygun olmadığı için değişti ilgilenenler burdan tekrar değiştirebilir. üstte düzelttim tekrar verdim.
  • ee ben de ankaradayım da amaç noluyo yabniii ??
  • Gençlerbirliği'ni tutuyorsak n'olacak?
  • +1 daha
  • quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

ee ben de ankaradayım da amaç noluyo yabniii ??

Amaç kendini yaratacaktır;

Forumda çözülemeyecek problemleri birlikte yüz yüze aşabilir,arşivlerimizi paylaşabilir, ankarada yapılan kültürel ve teknolojik etkinlikleri burada duyurabilir hatta birlikte katılabiliriz,belirli bir güven sağlanırsa elden birbirimizle alışveriş yapabilir, DH Ankara buluşmalarını daha sağlıklı organize edebilir,Kendimize yeni bir sosyal çevre edinebiliriz.Kullandığımız donanımları birlikte test edebilir Ankara bilgisayar piyasası hakkında forumdaki herkesi bilgilendirebiliriz...

Belki de şu an aklıma gelmeyen bi çok etkinliik yapılabilir

Katılıma bağlı
  • quote:

Orjinalden alıntı: ANIL

quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

ee ben de ankaradayım da amaç noluyo yabniii ??

Amaç kendini yaratacaktır;

Forumda çözülemeyecek problemleri birlikte yüz yüze aşabilir,arşivlerimizi paylaşabilir, ankarada yapılan kültürel ve teknolojik etkinlikleri burada duyurabilir hatta birlikte katılabiliriz,belirli bir güven sağlanırsa elden birbirimizle alışveriş yapabilir, DH Ankara buluşmalarını daha sağlıklı organize edebilir,Kendimize yeni bir sosyal çevre edinebiliriz.Kullandığımız donanımları birlikte test edebilir Ankara bilgisayar piyasası hakkında forumdaki herkesi bilgilendirebiliriz...

Belki de şu an aklıma gelmeyen bi çok etkinliik yapılabilir

Katılıma bağlı

eywallah kardeşim aynen katılıyorum sana.

• merhaba bende ankaradan

dikmen benide alın gruba
  • bende ankaraliyim yurtdisinda unuversite okuyorum ayin 14 unde insh tatile turkiyedeyim gorusebiliriz cebeci-etlik bolgesindenim herkes soylerse belki ayni kafedeyiz tanismis oluruz :D
  • Selam arkadaşlar bende eklemeyi yaptım cidden güzel olmuş yafuuu...

Aklınızı seveyim....
  • Bende varım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ziborotty -- 20 Ekim 2006; 1:53:18 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.