Şimdi Ara

grundig 1440 a1 b8 Güncel Bios

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu cihazın güncel biosunu bulmam lazımgrundig 1440 a1 b8 Güncel Bios
    rev: 3.5 yazıyor. en güncel haline nasıl ulaşabilirim. yardımcı olursanız sevinirim

• Neden güncellemek istiyorsun hocam?
  • bazen takılmalar oluyor, i5 işlemci 12 ram olmasına rağmen, belki biostandır diye güncellemek istiyorum
  • bulabilir miyiz acaba. grundige iletişimden yazdım dönerler mi bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnesSinan

bazen takılmalar oluyor, i5 işlemci 12 ram olmasına rağmen, belki biostandır diye güncellemek istiyorum
    Hocam BIOS'la alakalı olduğunu zannetmiyorum ama siz bilirsiniz. Takılma ne zaman başladı?
  • hddden kaynaklı da olabilir , ben bilgisayarı yeni aldım ama 2. el. ssd de takacam. ama biosta güncel olursa fena olmazdı :)
  • A1 işlemci 1.60 ghz olduğundan kasılma yapıyor olabilir mi sizce ?
  • yok bendeki bu değil, bu resmi bi yerden buldum. i5 4 çekirdek 2.50 ghz
  • grundig 1440 a1 b8 Güncel Bios
  • Hocam bana sorarsanız BIOS işlerine hiç bulaşmayın. SSD takın ve içinin temizliğini yaptırın, sıkıntı kalmaz.
  • yapmadığım şey değil. güncelledim bir kaç kere. ancak doğru dosyayı bulmak lazım. bios giderse pc gider, biliyorum...
  • kardeşim çokta zor bişey değil bak markanın sitesine gidiyosun yüklemeler e geliyosun marka modelini seçip gereken adımları yapıyosun ve karşına bios çıkıyo

grundig 1440 a1 b8 Güncel Bios

al buda bağlantı linki
    http://download.grundig.com/Download.Drivers/PBL10/270%20slpLogo.zip

• öncelikle teşekkür ederim. grundiğin sitesinde bulamadım ben, benim hatam. ancak bendeki de bu sürüm yüklü. yinede uğraşın için teşekkür ederim. demekki en günceli buymuş, yapacak birşey yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pikelenjelo

kardeşim çokta zor bişey değil bak markanın sitesine gidiyosun yüklemeler e geliyosun marka modelini seçip gereken adımları yapıyosun ve karşına bios çıkıyo

al buda bağlantı linki
    http://download.grundig.com/Download.Drivers/PBL10/270%20slpLogo.zip
    İki tane cevap yazmışsın, ikisinde de üslubun kötü. Yapabilen insan zaten gelip buraya konu açmaz, kendisi yapar. Yardım istiyorsa burada sürüyle yardım edecek düzgün insan var ederler.

Kimse senden zorla yardım istemiyor.

• V1CT0RY kullanıcısına yanıt
    surçu lisan ettiysek affola yarbayım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.