Şimdi Ara

GRID: Autosport Duyuruldu + İlk Görseller Yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
37
Cevap
0
Favori
301
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> GRID: Autosport Duyuruldu + İlk Görseller Yayınlandı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    158218 Mesaj
    Grafikler sinematik görseller galiba, gameplay şeklinde görseller görseydik iyi olurdu.
    |
    |
    158218 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Recharged

Oyunun yeni nesil konsollara çıkmıyor olması kabul edilemez bir saçmalık.

hiç de değil.
    |
    |
    158218 Mesaj
    Eski konsollara geliyorsa grafiksel olarak çok bir şey beklemeyin derim ben. Ama Codemasters iyi bir firma ve bu alanda oldukça tecrübe edindi. Bence Dirt 4 şu an yapılıyor seneye yeni nesil konsollarla birlikte tüm sistemlere geleceğini tahmin ediyorum.
    |
    |
    2532 Mesaj
    2 ay sonra geliyor şaşırdım açıkcası,bir oyun duyuruldumu üzerinden en az 9 10 ay felan geçerde öle çıkardı.Ellerinden gelse bugün duyurup yarın çıkaracaklar sanki :S

bir benmi böyle düşünüyorum ya..yorumlarda bunu yazan olmamış hiç.
    |
    |
    Oyunun bu kadar erken çıkması çok iyi. Dirt 4 2015 mayıs-haziran döneminde çıkacağı artık belli gibi. Yeni nesil konsollara gelmemesi kötü belki ama adamlar Grid 2'yle bozulan serinin imajını bu oyunla tekrar diriltecek. Grafikler PC'de daha güzel gözükecektir zaten. Yayınlanan fragmanda oyunun ilkine daha çok benzediğini fark ettim. Sonbaharda Dirt 4'ü yeni nesille beraber duyururlar.
    |
    |
    2111 Mesaj
    Oyunla ilgili videoda yayınlanmış.
    https://www.youtube.com/watch?v=wQWIiQEe8NE
    |
    |
    Aynı oyunu, tıpkı gt6'da olduğu gibi, cilalayıp 60 dolardan satacaklar.Yazık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GT_55 -- 22 Nisan 2014; 15:07:40 >
    |
    |

Grid 2'den ne bekleniliyordu da hayal kırıklığına uğratmış acaba? Simülasyon değil diye şikayet ediyor bazıları ama Grid bir çok mu simülasyondu da Grid 2 simülasyon olsun. Grid 1'de çok mu muhteşem fizikler vardı da 2'de olsun. Mesut Çevik Grid 2 için "Tablet oyunu gibi" dedi ya, yuh artık. Bu tablet oyunu gibiyse NFS ne gibi?

Bir haber yapılıyor "Biz oyunumuzda Singleplayer'a odaklanmıyoruz" diyor herkes esip gürlüyor, asıyor esiyor. Başka bir haberde "Biz oyunumuzda Multiplayer'a odaklanyoruz" herkes mutlu ne güzel yapıyorlar diyor. İkisinde de söylenen aynı ama tepkiler farklı. Bir oyun için başlarda ne söylendiyse onu tekrarlayıp duruyorsunuz.Belli kalıp sözler, sloganlar çıkıyor başka herkes onları yazmaya başlıyor.

Şimdi Grid 2 için "Kokpit olmayacak." diye bir haber çıktı ya, tamam herkes kokpit meraklısı oldu. Dirt Showdown'da da yoktu kokpit, oda Codemasters oyunu, neden kokpiten söz edilmedi?

NFS geçtiğimiz nesilde 10 tane oyun çıkardı Shift serisi dışında yani 2 oyun dışında kokpiti olan oyun yok. Bu 8 oyun için kimse kokpitin sözünü etmezken, Grid 2'de yok diye yerden yere vuruldu.Çok şaşırıyorum.
    |
    |
    | Assembler ve Fortran ‘ın Özel Programlama Dilleri Kullanımı |

• Binbaşı
    1827 Mesaj
    Bana göre yarış oyunları simulasyon değilse çöp. Banane arkadaşım grafikten gerçekçi araç fiziği olmadıktan sonra.
    Tek kelime ile ANLAYAMAZSINIZ......Kokpit kamerası birçok oyuncu için vazgeçilmezdir,bunu arabayı dışarıdan sürmeye alışmış oyuncular anlayamaz.Eminim buna karşı çıkanların biçoğunda direksiyon vardır ve kokpit kamerasına zaten ihtiyaçları yoktur.Grid 1 benim için çok özel bi oyundu,şu anda bile oynuyorum,araç içi kamerasından sürmekse ayrı bir zevk.Bazı oyunlar için gereksiz olabilir gerçektende,Dirtshowdown ve nfs (shift hariç) serisi gibi...
    |
    |
    3147 Mesaj
    Grid 2 cok basariliydi buda eminim oyle olucak sabirsizlikla bekliyorum bence dirtte guzel ama gonlum gridden yana grid 3 beklerken bu geldi olsun buda cok sevindiricii

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Ahayri

Bana göre yarış oyunları simulasyon değilse çöp. Banane arkadaşım grafikten gerçekçi araç fiziği olmadıktan sonra.

Onun için oyunlar var arkadaşım Forza , Gran Turismo neyine yetmiyor . Shift 2 oyna biraz daha bekle Project Cars oyna . Ben oyunları oyun diye oynarım . Gerçek hayatta yapabileceğim şeyleri neden bir kutu karşısında yapayım giderim sporcu olurum , motor sporlarıyla ilgilenirim . Bu ekranda kazandığın hiçbir şey sana fayda etmiyor biz oyunları gerçek hayatta yapamadığımz şeyler için oynarız aksini bekliyorsan pencereden dışarıya bak bence .
    Söylemeyeceğim dedim ama sanki hepinizde PS4 ve Xbox One var arkadaş ne bu yeni nesil çılgınlığı . DiRT 4'ün tamamen yeni nesile odaklanan bir oyun olması lazım ve bence bu sene gelmemesi harika seneye gelecektir zaten oyunu twitter sayfalarından duyurdular gibi bir şey .
    |
    |
    158218 Mesaj
    Bıktım artık her oyunda gallardo,porsche,ferrari görmekten.. Ben oyunda bir peugeot 206, bir volkswagen golf görmek iç dış modifiye yapmak istiyorum ve eminim ki pek çok insanda bunu istiyor.
    41 Not
    şaka mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfa:
Reklamlar
Canlı Tv izle
üniversite
Mobilya Takımları
SEO
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,906
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.