Şimdi Ara

GreenCard Çekilişi [2020 BAŞVURULARI] (103. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.729
Cevap
182
Favori
160.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cem_Alim

Ben de öyle umuyorum.
    İnşaallah kabul ediliriz de medeniyeti görüp yaşamak nasip olur.

Alıntıları Göster
    Kardeşim sen bu forumda sana medeniyet hakkın'da söyleyeneleri takma amerika Türkiye'den daha medeni bir ülke emin olabilirsin hiç birinin amerikaya gitmediğini sağdan soldan kulaktan dolma bilgiler ile burda yorum yaptığını anlaya bilirsin amerikaya gitme şansın varsa direk git forumdaki Türk kafa yapısını bile görüyorsun böyle insanların kendilerine saygısı yok ki sana saygısı olsun gelmiş buraya medeniyetten bahsediyorlar

• Bu öğrenim durumuna göre çıkma olayı bu sene için geçerli mi?

Bende bu korona dönemi ile ilgili ABD'den bilgi vereyim. Dayım green cardla gitti ve vatandaş su an. Eşi ve kendisine bu ay için toplamda 4+4 olmak üzere 8 bin dolara yakın yardım yapılacakmış. Bizdede 10 TL sms atıp gönderiyoruz :))
  • Emre-Dylan kullanıcısına yanıt
    Ben laf sokmadım Türk insanının gerçeğini anlattım
  • Cikarsa mulakatta universite 3. sinif olacagim, para ve diger kosullari sagladigim takdirde mezun olduktan sonra gidecegim desem sorun yasar miyim acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atlanta34

Bu öğrenim durumuna göre çıkma olayı bu sene için geçerli mi?

Bende bu korona dönemi ile ilgili ABD'den bilgi vereyim. Dayım green cardla gitti ve vatandaş su an. Eşi ve kendisine bu ay için toplamda 4+4 olmak üzere 8 bin dolara yakın yardım yapılacakmış. Bizdede 10 TL sms atıp gönderiyoruz :))
    Florida da aylık 3k veriyorlar trumpi gram sevmem ama adam halkına sahip çıkıyor önemsiyor. Bizde 20 yıldır yönetilen ülkede para yok yardım diyorlar :)

Edit: Evet ne yazık ki 2019da açıklanan yeni şartların hepsi geçerli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre-Dylan -- 18 Nisan 2020; 16:43:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Ben laf sokmadım Türk insanının gerçeğini anlattım
    Anladım haklısın o konuda kusura bakma dostum yanlış anladım sanırım.

• Sanıyorum ki ertelenme olayını geri almışlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Erteleme olayı iptal arkadaşlar geri sayım başladı umarım bu fırsatı gerçekten değerlendirebilecek insanlara çıkar.
  • 3. başvurum, umarım bu sefer çıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: DreamingLight

3. başvurum, umarım bu sefer çıkar
    Çoğu kişi pasaporttan dolayı başvuramadı zaten önce ki başvurulara bakarak düşüş vardır. İhtimal biraz daha yükseldi belki bu sene alımlar daha fazla olur.
  • Bu yıl üçüncü başvurum oldu çoğu kişide pasaport olmadığı için çıkma ihtimali bu yıl daha yüksek bu yıl olacak inşallah

• Kendi sitesine baktım ertelenmiş beyler sağlık olsun geç olsun güç olmasın diyelim...

DV-2021 Entrant Status Check Announcement

Last Updated: April 27, 2020

The Department of State is postponing the opening of the Entrant Status Check for the DV-2021 applicants from May 5 to June 6, 2020. The Department’s resources are currently being used in our role in responding to the COVID-19 pandemic and are prioritized for the assistance to U.S. citizens overseas. The delayed opening will not negatively impact our ability to pre-process and schedule DV-2021 interviews, which are scheduled to begin on October 1, 2020. The Department takes seriously our role in administering the Diversity Visa Program in accordance with all laws and regulations.
  • 2014 yılından beri fotoğrafı, formu dikkatlice doldurup başvuruyorum. HAS NOT BEEN SELECTED şu yazıyı görmekten artık usandım. Turist vizesine başvurdum onda da red yedim. Bu yıl benim yılım olsun
  • Avagadro kullanıcısına yanıt
    Bana da vize için ret verdiler. Ben de inadına bankayla görüşüp 160$ vize ücretini geri aldım :) Yakın zamandaysa siz de alabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leon FR

Bana da vize için ret verdiler. Ben de inadına bankayla görüşüp 160$ vize ücretini geri aldım :) Yakın zamandaysa siz de alabilirsiniz.
    neden red verdiler ne için başvurmuştunuz?
  • Leon FR kullanıcısına yanıt
    Kasım 2019 da vize görüşmesine gitmiştim vize ücreti yalan oldu.
  • Ertelendi mi arkadaşlar devam mı yoksa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 saattir green card ile alakalı video izliyorum, gören sanacak sanki çıktı

Başvurduk, hayırlısı olsun bakalım
  • Açıklanma tarihi ertelendi mi arkadaşlar ?

• DV-2021 Entrants may enter their confirmation information through the link below starting at noon (EDT) on June 6, 2020.

6 Hazirana ertelendi.
  • 
Sayfa: önceki 101102103104105
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.