Şimdi Ara

Greencard (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
7
Favori
23.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cancolpan

Arkadaslar merhaba,

Greencard basvurusunu zorlanmadan ve ucretsiz yapabilmeniz icin rehber niteliginde bir video hazirladim.
    Yararli olmasini dilerim.
    Videoyu bu adresten izleyebilirsiniz.
    Tesekkur ederim.
    https://www.youtube.com/watch?v=MUF1H1rXFhM

Not : Site yonetimine de ayrica tesekkur ederim. Saygilarimla
    Can COLPAN

hocam video çok güzel olmuş.
    bu videodaki gibi yapmamız yeterli mi yoksa Türkiyedeki aracı firmalarada gitmek gerekiyor mu

• Merhaba arkadaşlar.
    Ben mimarlıktan mezun olacağım. Şimdi çıktı diyelim. Orada bu mesleği icra edebilmem için
    Oradaki bir üniversitede master mı yapmam gerekiyor? Yoksa baştan mı okumak gerek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exocoetidae -- 27 Temmuz 2017; 9:19:35 >
  • Son birkaç gündür yurt dışına cıkma zamanımın geldiğini düsünuyorum. Yakın akrabam 2006 yılında green card kazanıp amerikaya yerleşmisti. Bir sure orada kaldiktan sonra geri dondu. Fakat suan tekrar gitmeye karar verdigi icin bu alana yonlendirdi beni. Dünde https://www.greencardestek.com/22/09/2017/green-card-basvuru-tarihleri-2018-yili-icin-belirlendi-resmi-kaynak.html resmi aciklama tarihini inceledim. 3 ekim gibi basvuru surecleri basliyor. 1 ay gibi bir zamanımiz var. araci firmalardan bilgi aldim acikcasi formlar ingilizce fakat resmi sitede nasil olacagina dair aciklamar mevcut. Benim bilmek istedigim green card sadece abd vatandasligi icin mi gecerli?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_Amoras -- 22 Eylül 2017; 20:4:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: By_Amoras

Son birkaç gündür yurt dışına cıkma zamanımın geldiğini düsünuyorum. Yakın akrabam 2006 yılında green card kazanıp amerikaya yerleşmisti. Bir sure orada kaldiktan sonra geri dondu. Fakat suan tekrar gitmeye karar verdigi icin bu alana yonlendirdi beni. Dünde https://www.greencardestek.com/22/09/2017/green-card-basvuru-tarihleri-2018-yili-icin-belirlendi-resmi-kaynak.html resmi aciklama tarihini inceledim. 3 ekim gibi basvuru surecleri basliyor. 1 ay gibi bir zamanımiz var. araci firmalardan bilgi aldim acikcasi formlar ingilizce fakat resmi sitede nasil olacagina dair aciklamar mevcut. Benim bilmek istedigim green card sadece abd vatandasligi icin mi gecerli?

zaten ABD vatandaşlığını aldın mı

dünyada hiçbir ülke vize istemiyor

dünya vatandaşı oluyorsun

• Basvuru yapabilen var mi? Hata veriyor site

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar başvurular geçti mi ya? yine mi kaçırdık kaç yıldır başvurayım diyorum, vuramıyorum
  • Arkadaşlar başvurular tam olarak hangi siteden oluyor. Yalnızca göçmenlik bürosu sitesinden mi oluyor yoksawww.greencardturkiye.com gibi sitelerden de yapabiliyor muyuz ?

Gider ayak dolandırılmayalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilgizayarcı

Arkadaşlar başvurular tam olarak hangi siteden oluyor. Yalnızca göçmenlik bürosu sitesinden mi oluyor yoksawww.greencardturkiye.com gibi sitelerden de yapabiliyor muyuz ?

Gider ayak dolandırılmayalım

Sadece kendi sitesi, diğerleri dolandırıcı
  • arkadaşlar pasaportum yok. başvurmamda bi sakınca var mı
  • yunusesss kullanıcısına yanıt
    yok
  • dv 2018 talihlisi var mıydı bu konuda.Hatırlamıyorum tam olarak ?
  • Merhabalar, hortlatıyorum kusura bakmayın. Bende başvurmak istiyorum greencartürkiye.com diye bir site var ve 99 tl istiyor.https://dvlottery.state.gov kendi sitelerine girince başvurular başlamamış olarak gözüküyor. mayıs ayında açıklanıcak diyor greencardtürkiye sitesindekiler. benhttps://dvlottery.state.gov bu siteden nezaman başvuru yapabilirim mayıs ayında açıklanması için? bu siteden başka biryerden başvuru yapabilirmiyim hemen?

• suquel58 S kullanıcısına yanıt
    her sene ekim kasımda başvuru yapılır mayısta sonuçlar açıklanır
    aracı siteler de o zaman yapar başvuruyu siz kendiniz de o zaman yaparsınız, başka bir siteden hemen yapamazsınız
    state.gov ücretsizdir
  • Jamie Hyneman kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim. ozaman boş yere 100 tl gitmesin.
  • green card 2020 başvuru için 3 ekim başlıyor bitiş tarihi 6 kasım Başvuru yapacak arkadaslar herkese hayırlı olsun
  • Başvuru formunda eğitim düzeyine üniversite okuduğum için University Degree seçeneğini işaretledim. Some University Courses seçeneğini işaretlemem gerekiyormuş bazı yerlerden öyle duydum. Ben onu Üniversite terk veya önlisans sanmıştım. Bu önemli olur mu eğer çekilişi kazanırsam mülakatta? Sonuçta lise mezunuyum ve üniversite okuyorum. Eğer sorun yaratırsa başvurumu nasıl iptal edip yeniden form doldurabilirim?
  • BlackHawk6 B kullanıcısına yanıt
    lise mezunu işaretlemen lazımdı diye biliyorum
    çıkarsa zaten o durumu hallederler bence, bu yüzden verilmiş hakkı almazlar herhalde
  • Galiba fotoğrafı kurallarına uygun yüklemedim. Ne olacak bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arman-i

Galiba fotoğrafı kurallarına uygun yüklemedim. Ne olacak bilen var mı?
    fotoğraf en önemli konulardan biri yüksek ihtimalle eleneceksiniz
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.