Şimdi Ara

GREEN CARD'I OLANLAR TECRÜBELERİNİZ, YORUMLARINIZ VS. (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
33
Favori
87.309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: TITAN291

Hayırlısı olsun, tımarhaneden kurtulmuşsunuz.

Alıntıları Göster
    Yok ya ben aslında Turkiyede olmayı ve yaşmayı seviyorum. Daha oncede Ab oturumumu yakıp tr e dönmüştüm. Şimdide biraz şartlardan dolayı gitmek zorunda kalıyorum...
  • Bu yıl eşimle beraber bende başvurma düşüncesindeyim ilk olarak.Eşim için ayrı kendim için ayrı başvuru yapabiliyorum diye biliyorum.Doğru mudur acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C81E767DF

Bu yıl eşimle beraber bende başvurma düşüncesindeyim ilk olarak.Eşim için ayrı kendim için ayrı başvuru yapabiliyorum diye biliyorum.Doğru mudur acaba?
    Doğrudur. Hocam ayrı ayrı başvurabilirsiniz. Size veya eşinize çıkması durumunda ikinizde gidersiniz.

Konuyu güncel tutalım. Bende eşimle başvuracağım.
  • NorveçliMühendis kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.Bakalım hayırlısı.
  • Arkadaşlar başvuru ayındayız , uyandırayım yapmayan varsa yapsın ;)
  • Sizler kazansanız bile bankanızda size ait 10,000 $ paranız olması gerekiyor. ABD parası olmayanları almıyor. Başvuranlar iyi araştırsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xhacker09x

Sizler kazansanız bile bankanızda size ait 10,000 $ paranız olması gerekiyor. ABD parası olmayanları almıyor. Başvuranlar iyi araştırsın
    Öyle bir şey yok kardeş.
  • Eğer Greencard çıkarsa çekiliş yapıp Amerika'ya gelmek isteyenlerden birisini ne pahasına olursa olsun getireceğim yolunu bulup ben şuan gitmek istiyorum hiç kimse yardımcı olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Öyle bir şey yok kardeş.

Alıntıları Göster
    Bal gibide var, kişi başı 15bin dolar görmek istiyorlar, eğer aileye bir kişi eklendi diyelim 5bin dolar daha eklemek lazım. Ama orada gitmeden iş bulursan, sponsor olurlarsa para göstermeye gerek yok. Ama 4-5 bin dolar gösterip gidenlerde var. Bence de ideali 7-8 bin dolardır orada kredi skourda olmayacağı için ev tutmak zor olur, kredi skoru olmadığı için 6 aylık peşin fln istedler sende çat diye verirsin sıkıntı kalmaz.

• başvurdum lucifer izin verirse detayları yazarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Öyle bir şey yok kardeş.

Alıntıları Göster
    Net bir rakam yok ama gene de belli bir miktar para istiyorlar hocam. İstemelerinin sebebi de iş bulana kadar sen orada nasıl hayatını idare ettireceksin bize bir güvence göster demeleri.
  • Arkadaşlar bu gün beni trgreencad adında bi firma arayıp green card ı kazandığımı söyledi başvurmuştum fakat ne zaman başvurdum hatırlamıyorum bile lise terk olduğumu söyledim 2019 ekimine kadar mevzun olursam gren card sahibi olucağımı ve şuan tekrardan evrak doldurmam gerektiğini 50 tl lik evrak icin kargo göndericeklerini söyledi o anki heycanla verdim adresi fakat sonradan attıklari bilgilendirme sms inde 2. Adının ve soy adımın alakasız olması bunların tokatlamaya çalışmasına dair beni şüphelenirdi internetten videolar izledim burasi hariç hiçkimse kazandıktan sonraki işlemlerden detaylıca bahsetmiyor

• The SATANİST kullanıcısına yanıt
    Hail satan

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3708045A4

Arkadaşlar bu gün beni trgreencad adında bi firma arayıp green card ı kazandığımı söyledi başvurmuştum fakat ne zaman başvurdum hatırlamıyorum bile lise terk olduğumu söyledim 2019 ekimine kadar mevzun olursam gren card sahibi olucağımı ve şuan tekrardan evrak doldurmam gerektiğini 50 tl lik evrak icin kargo göndericeklerini söyledi o anki heycanla verdim adresi fakat sonradan attıklari bilgilendirme sms inde 2. Adının ve soy adımın alakasız olması bunların tokatlamaya çalışmasına dair beni şüphelenirdi internetten videolar izledim burasi hariç hiçkimse kazandıktan sonraki işlemlerden detaylıca bahsetmiyor
    Şeytana sordum üfükçüymüş onlar. Parandan olma

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şeytan babaya güvenim sonsuz

• Mayıs ayından sonra Türkiye de yokum arkadaşlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.