Şimdi Ara

GREEN CARD'I OLANLAR TECRÜBELERİNİZ, YORUMLARINIZ VS. (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
237
Cevap
33
Favori
87.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yok sansin. gecmis olsun " evli ve esim amerikali" sikkini secmissin. eger esin de ayni sekilde basvurduysa seneye basvururken youtube dan falan nasi basvurulur iyice bak bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Fotografta sakal varmiydi

Yoktu hocam.

• Will Graham kullanıcısına yanıt
    sakallı olsak ne olur ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

sakallı olsak ne olur ki

Bilmiyorum

• Ben en çok diyelimki kazandık ve gerekli işlemleri yaptık.

Gitmek için
    alışmak için
    iş için amerika ne gibi destekler veriyor?

Ne bileyim dil eğitim kursları falan varmı vs vs vs
  • Sabaha detayli okuyacagim konuyu

• Şuan da kayıtlar devam ediyor arkadaşlar kasımın 3üne kadarmış. Başvuru tamamen şans işi eğer çıkarsada 6 ay içinde amerikaya girdi çıktı yapmak gerekiyormuş. Kriterlerim tutuyor aslında ama kararsız kaldım tek başıma olunca yemiyor
  • Ben başvuracağım bu sene kafaya koydum.
  • Burada irtibat halinde olalım belli mi olur çıkar bide kardeş kardeş gideriz sürünürüz yaban ellerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: tasans

Arkadaslar dv 2017 cekilisi icin formu doldurdum doldururken evli ve esimle birlikde yasıyorum secenegini isaretledim kontrol da ettim sonra esimle ilgili sayfanın gelip esimle ilgili bilgileri girmek icin bir sonraki sayfaya gidip formu doldurmam gerekirken bana cekilis kura sayfası geldi bana kura cekilis numarası verdi simdi bu doldurdugum forma girip duzeltme yapma imkanı varmı cevaplar icin tesekkurler

eğer girişler yapılmış ve numara almışsanız daha düzeltme yapamazsınız.
  • realworrior kullanıcısına yanıt
    Realworrior Mülakata Girdiniz mi,ne zaman ?
  • Cikacak bu defa

• Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    bir şey olmaz

arkadaşım resmen gözümün önünde dv lottery başvurusuna sakallı resmini koydu hatta kazananların listesi ve resimlerini de görebilirsin google'dan aratırsan, sakallı türk adaylar dolu
  • Arkadaşlar selam bir süredir yazmiyordum , Green card ile ilgili bir şirkette çalıştığım için şirket adı veremiyordum Kazandı işlemleri ile kendi sayfamizi kurduk Eğer kazanansaniz kazandı işlemlerini başarılı şekilde atlatmak içinwww.greencardsonuclari.com Herkes için hayırlısı ;)

• birde benim yorumum olsun istedim 2012 yada 2013 kazananlarındandım tam hatırlamıyorum, bir arkadaşım başvurup kazanmıştı bende ondan gaza gelip başvurmuştum :) Sonra bizim eleman nasıl olduysa bir sürü para harcayıpta Amerikaya vize alamayınca bende vazgeçmiştim. Nitekim gc kazansamda işlemlere devam etmedim, iyi mi ettim kötü mü bilemiyorum ama zaten orada da bir bağlantım yoktu o hayalde öyle kaldı gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasardogu35

birde benim yorumum olsun istedim 2012 yada 2013 kazananlarındandım tam hatırlamıyorum, bir arkadaşım başvurup kazanmıştı bende ondan gaza gelip başvurmuştum :) Sonra bizim eleman nasıl olduysa bir sürü para harcayıpta Amerikaya vize alamayınca bende vazgeçmiştim. Nitekim gc kazansamda işlemlere devam etmedim, iyi mi ettim kötü mü bilemiyorum ama zaten orada da bir bağlantım yoktu o hayalde öyle kaldı gitti.

insanın ilk korkusu oraya gidince ne yapacağı? nerede çalışacağı, nerede yaşayacağı?
  • 0110engin kullanıcısına yanıt
    Çok cesur kararlar alabilen birisi değilim açıkçası hocam. Belki de bu yüzden işlemlere devam etmedim beni bekleyen belirsizlikten dolayı.
  • bu sene başvurmadım çok pişmanım zaten bu son olacak gibi trump bu green kart mevzusundan hiç hoşlanmıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne zaman yapiliyor ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scorpioleo

Ne zaman yapiliyor ?

5-6 mayista gecen senenin absvurulari aciklaniyor, gelecek sene icin kasim ayi galiba basvuruya aciliyor
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.