Şimdi Ara

GREECE'TE İSYUTAREU' YU ÖLDÜREN İLK TÜRK CHARI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

SON ZAMANLARDA OLAN TÜM OLUMSUZLUKLARA RAĞMEN GREECE TE TÜRKLERİ BAŞARIYLA TEMSİL ETMEYE DEVAM EDİYORUZ.

http://img342.imageshack.us/my.php?image=sro20060630145113699ln.jpg

http://img288.imageshack.us/my.php?image=sro20060630145129255rm.jpg

http://img79.imageshack.us/my.php?image=sro20060630145134948ai.jpg

HERKEZE TEŞEKKÜRLER

• Tebrik ederim mua. Türklerin gücünü göstermeye devam edicez inşallah. Başarılar
  • aferin..
  • bilmiyorum gördünüzmü iki üç gün önce global'den mua ve the hunters'ın tümü bot'tur diye mesaj atıp dalga geçiyodu yabancı üyeler
    kapak olması dileğiyle
    tebrikler
  • quote:

Orjinalden alıntı: rubes

bilmiyorum gördünüzmü iki üç gün önce global'den mua ve the hunters'ın tümü bot'tur diye mesaj atıp dalga geçiyodu yabancı üyeler
    kapak olması dileğiyle
    tebrikler

niye botlar isyu kesemezmi
    isyu ya selam söylemiştim zaten tekrar gerenk yok
  • tebrik ederim türklerin gururu iş başında yunanistanıda ele geçirdik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnIy4yOu -- 1 Temmuz 2006; 9:21:34 >
  • hll olsun valla emeğe saygı
  • arkadaşlar dün olympus pis yunanlılar beni ortaya alıp ufak tefek lvl 34 lük huntera saldırttılar o kada kişinin içinde hunter ölüyodu.Ama athena pezevengi gelip o huntera can pompaladı benide oratya aldılar Ortada sıcan oynadık :Do huntera tek başına gördüğüm yerde vuracam dün olympus guildinin başını döndürdüm aldım bi at dön allah dön etraflarında bi e tifini saldı üstüme gelmişim bi çakmışım tabi burada biraz zorlandım arkadaşta yardım etti allah tan lvl 35 im yalnız 36 yaa geçecemn pu ha ha ha hadi sizlere kolay gelsin zaten hakkımda kötü kötü şeyler yazıyolar kanuni tr guildianlkamadım onların derdini iftiracılar hem gelsin arkadaş olsun diğer gün basssın klıçına tekmeyi .

• quote:

Orjinalden alıntı: shadylotd

quote:

Orjinalden alıntı: rubes

bilmiyorum gördünüzmü iki üç gün önce global'den mua ve the hunters'ın tümü bot'tur diye mesaj atıp dalga geçiyodu yabancı üyeler
    kapak olması dileğiyle
    tebrikler

niye botlar isyu kesemezmi
    isyu ya selam söylemiştim zaten tekrar gerenk yok

kebebilir tabi ama görüntüyü bitanesi almış sonuçta :)

• TEBRİKLER
  • tebrik ederim kardeş,bu arada mrgan niye ytmış ya üzüldüm valla lvl i kaç onun
    bu arada köşeyi dönmüşsündür yer item kynıyo ii bişe çıktımı bari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackeR -- 1 Temmuz 2006; 13:28:27 >
  • valla baba sos fln düştü mü ?baya item var orada ağzım sulandı
  • Öncelikle ii işMua kusra bakma ya 2 gün köydeyim bn haber veremedim kardeşim kasıo charı bn gelene kdr o da konuşmaz fazla başlamışlar bot bot demeye ztnBüyük ihtimalle pazartesi dönüom bn.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1HaKaNIM -- 4 Temmuz 2006; 5:04:56 >
  • Orjinalden alıntı: BlackeR

Orjinalden alıntı: 1HaKaNIM

Sadece bişi yi merak ediyorum cidden nasıl 61 lvl oldun? eğer bileğinin hakkıyla botsuz 61 olduysan alnından öpülecek adamsın ama botla 61 olup yok şunu kestim yok bunu kestim diye hava atıyosan yazıklar olsun derim başka bişi demem!! bu arada dün seni yatıran yearu ve godlike guildinin üyelerinden intikamın bu akşam 7 civarında alınmıştır. herkese kolay gelsin

nası intikam aldın kardeş merak ettim sende onlarımı yatırdın,eğer öyleyse charının adı ne merak ettim şimdi,bende greece teyimde
  • öncelikle şu bot olayına bir çözüm getireyim...
    ister inanın ister inanmayın ama şu anki lvle bot la gelmedik
    hayatımda bot görmedim ve nasıl çalıştığını bile bilmem
    ama benim kastığım bölgelerdeki botları görüncede imrenmiyor değilim
    bu lvle botsuz geldim bundan sonrada kullanmam ama şunu söyleyeyim yeni başlayan arkadaşlar ne yapıp ne etsinler bot kullansınlar...
    yunanlıları serverda görüyoruz adamlar serverın hakimi oldu şu bot sayesinde
    bizde onlara yetişmek için elimizden geleni yapıyoruz

düşmanlarımızdan yueru dan intikam alan arkadaşım
    nasıl yaptığını sorabilirmiyim çünkü bu yueru dediğin adam şu anda 70 lvl
    serverın en büyük botu
    biz bot kullanmadığımız içinde en büyük düşmanları biziz...
    keşke bizim gibi yanımızda daha çok arkadaş olsaydıda düşmanlarımıza diz çöktürseydik
    ama nerde Türk kardeşlerimiz bizi karşısına almış yunanlıların yanında...
    teker teker kınıyorum
    böyle dönek adamların kafalarını kesmesinide biliriz
    HAYDİ EYVALLAH KARDEŞLERİM İYİ OYUNLAR

MUAAAAAAAAAAAA

• ARKADASLAR ÖNCELİKLE SOS CIKMADI AMA 7 PARCA GÜZEL İTEM ALDIM
    ŞİMDİ ŞU BOT MUHABBETİNE DÖNELİM BİZ ÜNİWERSİTEDE OKUYAN 4 ARKADASIZ NEREDEYSE 24 SAAT ONLİNE IZ MAYMUN WAR ARTI GOLD TİCKET WAR BİZ BU OYUNU DAHA EWELDEN XİAN DA OYNADIK YANİ OYUNU DA BİLİORUZ DAHA BÜYÜK YEMİN EDEMEM BIKTIM BU BOT MUHABBETİNDEN Allah ın askı üzerine yemin ederim BOT KULLANMIYORUZ ama merak etmeyin iki üc gün içinde bizim fotolarla ewin fotolarını internete werecem link ten gidersiniz bakarsınız hala inan mıyosanız elimden bişey gelmez arkadaslar bakın bize istediğiniz an pm atın biraz gec cewap weririz ama mutlaka weririz maruz görünkü günde özellikle mua 200 pm alıyo hepsine cewap wermesi için 10 parmak daktilo bilmesi gerek pm atın cewap gelmezse bot deyin bak o zaman kesin cewap olmasada küfür gelir online olduğumuzu anlarsınız saygılarla
    not morgan neden yatıyo çünkü mal da ondan aptal gibi gittim yagdırma büyüsünün altına girdim

• tebrikler wala siz neler neler kesersiniz ( P0rN yannıstır belki ugur kanki :D )
  • he tabi canım bot kullanalım itemlerimiz gitsin yaw oyunun zevki kalmasın yaw bişi soracam botlar tif oluyo mu kervan götüryo mu

Kardeş bot kullanmadıysan helal sana ...Morganı nie yatımış o yarasa kanatlı hayvan hiçte chara benzemiyo
    yaw beleş bot programı yok mu bea cvp please

kAÇ GÜNDEN BERİ noob ve çetesi beni arıyo adamlarını kestim pu ha ha ha lvl 52+ adam geldi bana vurdu nick kırmızı oldu enayinin
    Saygılar

NİCK :KiNg_İMotEp
    SERVER :GREECE
    LWL :36- 37 YE GEÇİCEZ İNŞ.:)
    JOB : TRADER LWL :2 THİEFT :2
    BLADE+STR+LİGHT+FİRE

BOL ŞANSLAR

• süpersin ya ne gibi itemler çıktı pekiiii
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.