Şimdi Ara

GREECE'TE İSYUTAREU' YU ÖLDÜREN İLK TÜRK CHARI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1HaKaNIM -- 4 Temmuz 2006; 5:01:49 >
  • biri bana bot nedir söler mi knight taki koxp a burda bot mu deniyo benim merakımı giderin yeniyim nolurr gerçi olmadı ben muayı hep görüyom oyundan sorarım :P
  • server'ın adı greece diye takmış bu yunanlılar en büyük olmaya. madem bu kadar adam bot kullanıyor neden bunlara ceza verilmiyo yazık günah
  • BEYLER SU AN 62 LWL İM(%78)DÜN SABAH SAAT 3 GİBİ YUERU İLE KARSILAŞTIM BERKSERKER MOD DA 5000 WURDUM HAYATIMI DA 18 BLOCKİNG RATİO YA BORÇLUYUM O YUERUYU ÖLDÜREN TÜRK ARKADASI COK MERAK ETTİM KENDİSİ İLE TANIŞMAK KUTLAMAK GUİLDİMDE GÖRMEK İSTERİM YUERUNUN ÖLDÜĞÜNÜ GÖREN ARKADAS BELKİ OLAYA BİRAZ UZAKTI YUERUYU ÖLDÜRENİN BEN OLDUĞUMU GÖREMEDİ SAKIN YUERUYU ÖLDÜREN MUA OLMASIN
    HERKESE İYİ OYUNLAR

• slm mua ben sultanmehmet
    uzun zamandır yazısamıyoruz
    tebrikler ..

bu dediğiniz adam intmi kasıyo str mi
    saygılar morgan a slm
  • quote:

Orjinalden alıntı: 1HaKaNIM

Gerekirse yearu yu kimin yatırdığını söylerim, ama ben sadece Cristo ile ilgilendim. Zaten nuker tek vuruşla toprağı gördü sağolsun fazla uğraştırmadı. Bu arada o godlike klanında bir türk var onu biliyorum ona da dün saydım zaten senin gibi türk olmaz olsun diye. herif abi ayağı yapıp mua dan nefret ettiğini, mua nın bot kullandığını dahi söyledi ama ben burda kendim sormak istedim sana. ne gariptir ki daha önce babelde de oynadım ama hiç daha önce görmediğim bi adamın charını bu kadar duymadım mua, önüme gelen senden söz ediyo, globalden sana meydan okuyolar!!! bu kadar düşman kazanmak kolay olmasa gerek. ama şuan fikirlerine saygı duyuyorum ve beğeniyorum. helal olsun botsuz 61 olmuşsun ve türklere yardım etmekten bahsediyosun buda en güzeli. kolay gelsin hepinize yakında karşılakmak üzere k.i.b

kendisini tanımam ama burda yazılanlara göre biz türklere yardım ediyomuş ki yunan dolu bir serverda düşman kazanmak için yapılacak en iyi iş ikinciside çekilemiyo olabilir

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hi_all_perest1 -- 4 Temmuz 2006; 4:57:28 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: hi_all_perest1

quote:

Orjinalden alıntı: 1HaKaNIM

Gerekirse yearu yu kimin yatırdığını söylerim, ama ben sadece Cristo ile ilgilendim. Zaten nuker tek vuruşla toprağı gördü sağolsun fazla uğraştırmadı. Bu arada o godlike klanında bir türk var onu biliyorum ona da dün saydım zaten senin gibi türk olmaz olsun diye. herif abi ayağı yapıp mua dan nefret ettiğini, mua nın bot kullandığını dahi söyledi ama ben burda kendim sormak istedim sana. ne gariptir ki daha önce babelde de oynadım ama hiç daha önce görmediğim bi adamın charını bu kadar duymadım mua, önüme gelen senden söz ediyo, globalden sana meydan okuyolar!!! bu kadar düşman kazanmak kolay olmasa gerek. ama şuan fikirlerine saygı duyuyorum ve beğeniyorum. helal olsun botsuz 61 olmuşsun ve türklere yardım etmekten bahsediyosun buda en güzeli. kolay gelsin hepinize yakında karşılakmak üzere k.i.b

lan gerizekalı ben sana abi ayağımı çektim mal mal konuşma herşeyi anlattım neden godlike da bulunduğumu cart curt buna rağmen g*** o kadar havadaki kabullenemedin seni critosla yere sermemizi yeuruyu da mua falan yatıramaz yeuru 68 lvl geçen theif hunter savaşında gördük mua yı gelen geçen tek atıyodu gelip burda artis artis konuşmayın .
    Hakanım@ oyunda seni adam sandığım için bişeyler konuştum bi *** deilmişsin güya türkmü diye dolan sen sonra gel burda yalan yanlış konuş iftira at.
    benim kimseye ne yalakalandığımı ne ayak çektğimi gören olmamıştır
    daha dün sen diyodun istesem yabancı guildlere girer kendime sos aldırım car curt demekki yöntemi biliyosun yalakalık damarına işlemişki yaptırabiliyosun.
    şu ana godlike veya uniondan 1 kuruş almış deilim veya herhangi bir yardım almadım trade yapıyorum hunter olun bile demedim çünkü sizinle aramızdaki fark bu.
    yüksek lvl adamların arkasına sığınıp artislik yapması kolay. bunu yapan yalakalardan da nefret ediyorum.
    ve mua isimli kişi zamanında bizim guilddeydi hatta ilk guildi sanırım (40 haramiler) istesem sizin gibi yalakalık yapıp g*tünde dolanabilirdim ama yapmadım bi kere beraber trade e çıktık onda da soyulduk bilir kendisi.
    bot kullanıp kullanmaması beni bağlamaz ama kullandığını düşünüyorum ve kimsede benim fikrime karışamaz. ki yeuru biizm union master ve onun da botçu olduğunu biliyorum.
    herneyse yalakalıklarınızla konuyu saptırdınız isyu yu kesmiş kessin iyi olmuş yabancıya gitmesin. benden bu kadar yiyosa bu lafları gel oyunda söyle de ağzının payını al bakalım.

CEVAP1: BOT MUHABBETİ KABAK TADI VERMEYE BAŞLADI ARTIK İSTEYEN İSTEDİİ ZAMAN PM ATSIN HERZAMAN CWP WERDİİMİ GÖRECEKSİNİZ:

CEVAP2:YUERU'YU BERKZERKER MODDAYKEN İNDİRDİİMİ WE BLOCK KOYDUUMU SÖYLEMİŞTİM BİLDİİN GİBİ ODA NUKECİ HESABINI YAP ONDAN SONRA KONUŞ

CEVAP3:KAPI ÖNÜNDEKİ SAVAŞ FARKLI Bİ DURUM ADAMLAR DIŞARIYI ELE GEÇİRMİŞLERDİ WE YUERUNUN ÖNÜNDE 10 TANE TANK WARDI. ORDA BENİ YUERUDAN ÇOK XiaoYao ÖLDÜRDÜ ZATEN ONADA Bİ LAFIMIZ YOK

CEVAP4:EN İYİ OLMAK UĞRUNA DÜŞMANIN(BOTÇU GUİLDLERİN) YANINDA OLMAKTANSA KARŞISINDA OLUP ÖLMEYİ YEĞELERİM.

• quote:

Orjinalden alıntı: ThE_HuNTeRs

CEVAP1: BOT MUHABBETİ KABAK TADI VERMEYE BAŞLADI ARTIK İSTEYEN İSTEDİİ ZAMAN PM ATSIN HERZAMAN CWP WERDİİMİ GÖRECEKSİNİZ:

CEVAP2:YUERU'YU BERKZERKER MODDAYKEN İNDİRDİİMİ WE BLOCK KOYDUUMU SÖYLEMİŞTİM BİLDİİN GİBİ ODA NUKECİ HESABINI YAP ONDAN SONRA KONUŞ

CEVAP3:KAPI ÖNÜNDEKİ SAVAŞ FARKLI Bİ DURUM ADAMLAR DIŞARIYI ELE GEÇİRMİŞLERDİ WE YUERUNUN ÖNÜNDE 10 TANE TANK WARDI. ORDA BENİ YUERUDAN ÇOK XiaoYao ÖLDÜRDÜ ZATEN ONADA Bİ LAFIMIZ YOK

CEVAP4:EN İYİ OLMAK UĞRUNA DÜŞMANIN(BOTÇU GUİLDLERİN) YANINDA OLMAKTANSA KARŞISINDA OLUP ÖLMEYİ YEĞELERİM.

1- bot muhabettini ben sana yapmadım morgan olduğunu biliyorum ben mua için konuştum ama üstüne alınan alınabilir benim için sakıncası yok ve şunu bir kez daha kafanıza sokun oyunda zaten bot kullanan bi ton kişi olduğu için siz ister kullanın ister kullanmayın ama yalan söylemeyin yeter (adam olmanın kurallarındandır)

2-yeuruyu ne şekilde öldürüseniz öldürün 1 olur 2 olur o da beni ilgilendirmiyor daah önce de dediğim gibi kendisi botçunun tekidir ve hiçbir muhabbetim olmadı olmaz öyle insanlarla

3-ben ordaydım ve tamamını izledim 10 tane tank falan yoktu bi kaç adam vardı evet glaive ve tanktı bunlar ama lvl ları mua dan düşüktü zaten tekini de 1 vs 1 de aldı mua çünkü adamın lvl 57 muanınki 62 idi sonuçta yeuru sonradan geldi ve o geldikten sonra dışarı adım atamadınız ve kalabalık olan da sizdiniz

4-1 milyon kere de söylesem kalın kafanız almayacak biliyorum ama başkaları anlasın bari benim godlike klanına geçmemin sebebi en büyük olmak ,artislik yapmak, kendimi korumak ,korutturmak değildir o klana girdiğim gün hunter theif savaşının olduğu gündür ve klana (bazı inekler guild demeyince kızıyodu inadına KLAN) girmeyi de ben istemedim davet edildim ve üzerimde hunter kıyafet, varken tarafımın belli olmasını istedim (tarafım herzaman the hunters guildinin karşısında olandır ve şunu da söyleyim theiflerden kesinlikle nefret ederim)
    ayrıca ismi the hunters olan bir guildin paso theif kıyafetleriyle gezmeside kesinlikle çok komik.
    istiyosan 5 6 100 e kadar uzat kimseye verilmeyecek hesabım ve cevabım yoktur mutlaka yanıtını alırsın.

• İİ BARİ EN SONUNDA DİŞİME GÖRE Bİ RAKİP BULABİLDİM SENİNDE DEDİİN GİBİ YUERU BANA Bİ BOY BÜYÜK GELİO

BİDE OYUN NİCKİNİDE SÖYLERSEN SEVİNİRİM KARŞILKAŞIRSAK ONA GÖRE TAVIR ALALIM

EWT YALAN SÖYLEMEMEK ERKEKLİİN KURALLARINDANDIR ALLAHA ŞÜKÜR ÖYLE Bİ DERDİMİZ YOK
    İFTİRA ATMAK TA ŞEREFSİZLİİN KURALLARINDAN BİRİ GALİBA BEN PEK BİLMEM AMA SEN İYİ BİLİRLİRSİN HERHALDE

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hi_all_perest1 -- 4 Temmuz 2006; 5:01:29 >
  • sadece nick istiyom
    baska hiçbirşey değil

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hi_all_perest1 -- 4 Temmuz 2006; 5:02:05 >
  • olum delikanlıyım die geçinion söle nikini de görelim delikanlılıını

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hi_all_perest1 -- 4 Temmuz 2006; 5:02:40 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1HaKaNIM -- 4 Temmuz 2006; 5:00:27 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hi_all_perest1 -- 4 Temmuz 2006; 4:59:09 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1HaKaNIM -- 4 Temmuz 2006; 4:58:42 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hi_all_perest1 -- 4 Temmuz 2006; 5:00:06 >
  • o kadar küfüre ne gerek wardı ki hem ana mı bacı mı ne karıştırıyosun sinirli değilim sadece üzgünüm sana ne hakaret ettim ne küfür sadece az saka ile karışık takıldık ama acayip sinirli bi herifsin herhalde sana benden kork demicem belki unutuyosun ama bu bi oyun sadece oyun Allah tan kork sana watan haini filan demedik yani git hangi guilde istiosan ona gir beni baglamaz ayrıca inanmak senin elinde kimseye yalan sölemedim bu arada ben morgan mua yazmıyo bu nu cünkü artık cewap wermiyecek kusura bakma ben dayanamadım neyse kendi içinde muhasebeni yap haklıysan eger ben o küfürleri haketmişimdir ama şahsen hiç tanımadığın bi adama bi oyun yüzünden bu kadar söwülmez gercekten cok üzüldüm.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.