Şimdi Ara

Gree 9000BTU klima aldım, izlenimlerim. (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
316
Cevap
6
Favori
46.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tekfurdağlı-klimacı

sırf sizin bu mesajınıza yanıt vermek için başka bir account almak zorunda kaldım...

neyse konuya döneyim...

ben totalde kaliteye inanan birisi olarak tabiiki MHI - ve M.E öneriyorum..

kim demiş benim MİDEA satmadığımı ben burda forumda satmıyorum...

beni buradan forumdan rakam vermiyeyim ama 10 larca kişi aradı bir o kadarda burda bazı arkadaşlar telefonumu vermiş isimde vereyim 9 köy accountlu arkadaş benden cihaz satın almak isteyen lere vermiş telefonumu gelsin 2 satır yazsın burda 9köyü ikaz ettim uyardım dedim abi verme benim telefonumu ben burda klima satmıyorum forumda benim sektörüm işim çok daha farklı splitle fazla ilgilenmiyorum esas bizim alanımız VRF -VRV bak inanmıyorsan sana facedeki adresimin linkini vereyim ordan gör ne işler yaptığımızı..

sanki ben burada 3-5 tane split satacamda zenginmi olacak hakkımda çok yanlış düşünüyorsunuz.

MİDEA öneriyorum FUjitsu öneriyorum DAIKIN öneriyorum PANASONİC öneriyorum TOSHİBA öneriyorum ...MHI öneriyorum M.E öneriyorum hatta beni takip edenler bilir VESTEL in bir modeli bile öneriyorum kaç kişiyede VESTEL aldırdım ...

bakın buda yaptığımız işler ile alakalı albüm ..... hatta son yaptığımız VRF de GREE marka
     Gree 9000BTU klima aldım, izlenimlerim.

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.441589439263250.1073741826.100002365920177&type=3

tekfur dağlı haha alemsin abi ya

arkadaşalr abimize ben kefilim çıkar için yapmaz bu işleri. bana özelden yazanalara vs çekinemem forumdaki arkadaşalrın sitelrini varsa telefonalrını veririm pzaralık edin derim. takirdağlınında kaç kez sitesinin adresini ve telefonunu verdim soran arkadaşlara en son beni ikaz etti işim başımdan aşkın ne olur telefonumu verme soranalrda bazen çizmeyi aşıyorlar foruma satış yapmak için giri yor gibi algılanıyorum dedi. dah sonar bir iki kez daha aradaı beni hala telefonalr geliyor dedi bende kızdım. abi dedim ben vermiyorum. ama forumda dolu arkadaş var bu iş bu şekilde duyan duymayana hatırlatıyor vs dedim.

bu vesile hocam bir kez daha adile getirmiş olayım. ben artık telefon melefon vermiyorum hocam siteniz var ve forumdan dolu arkadaşınız vardır bu iler böyle bir bini getiri meselesi. sonra ben daha geçen gün yzdım bu konuları okumadınmı hocam. hemen kızp kendini banlıyorsun forumda.

zaten bu forum benide sıkmaya başldı bir kemal 14 birde böyle sorunlar olunca hangi biriyle uğraşıcam.

aşağıyada kocausta yazmış al işte ya. unutmadan forumdaki eina arkadaşta beni bu konuda uayrmıştır abi okulum var vs teşekkür ederimde patronumun dahi dikkatini çekiyor bazı uzun konuşmalar. ben sana bilgi için numaramı verme demiyorum ama çok zamansız aramalar oluyor. ve forumda adımın ticaretçiye çıkması durumu hoşuma gitmiyor demişti öenemle budurumuda duyuruyorum.

e bu durumda herkez birol'a birol avantamı isterim len

• quote:

Orijinalden alıntı: orphanage

Bir konuda sanki artık midea ile yollarımızı ayırdık yazdıgınızı okudum.
    Size buradan klima satıyorsunuz yada satmıyorsunuz demiyorum böylede bir şeye benim hiç bir hakkım yok ben kimim ki.
    Sadece öyle bir his oluştu, sorma ihtiyacı hissettim.

ben hatırlıyorum o konuyu modern klimanın biraz dötünün kalktığını yazmıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9köy

quote:

Size buradan klima satıyorsunuz yada satmıyorsunuz demiyorum böylede bir şeye benim hiç bir hakkım yok ben kimim ki.

Mail

• quote:

Orijinalden alıntı: Mat35

quote:

quote:

Mail

az sona bakim daha açmadım mailimi sanki mecbur oldu ille bu foruma bakıyorum önce hasatalık harbiden

• quote:

quote:

quote:

quote:

Mail

az sona bakim daha açmadım mailimi sanki mecbur oldu ille bu foruma bakıyorum önce hasatalık harbiden

http://forum.donanimhaber.com/m_73516648/mpage_1/f_/key_//tm.htm#73516648

Yenileme yaptım bakalım nasıl.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Mail

http://forum.donanimhaber.com/m_73516648/mpage_1/f_/key_//tm.htm#73516648

Yenileme yaptım bakalım nasıl.

güzel olmuş yazdım şimdi cevap

• quote:

Orijinalden alıntı: baturalpalp

İlk mesajda yazan arkadas herseyi kusursuz anlatmis. Bende basimdan gecenleri anlatayim. İzmir Bornova Koctas tan 17000 btu gree klima aldim. Koctas taki gorevli Karsiyakada oturdugumu ogrenince " gree servisi oraya montaj yapmiyor. Bornova dakilere montaj yapiyor .Karsiyaka ya klimayi kendiniz gotureceksiniz" dedi. Daha 1. Dakikada golu yedik... Neyse dedim ve klimayi daireme kadar tasidim ve servisi aradim. Yarin gelecegiz dediler. Ne zaman dedim? Gun ici belli olmaz dediler. Sabah aradim , oglen 13 den sonra dediler. 15:00 de aradim. Merak etmeyin gelecegiz dediler. 18:00 de aradim. Mutlaka gelecegiz dediler. Yahu ne zaman geleceksiniz saat 6 oldu dedim. Merak etmeyin 21:00 e kadar calisiyoruz dediler. En son saat 20:50 de aradim. Telefonu kimse acmadi. Sonra mesgul sesi, ulasilamiyor mesaji, vs... Sonuc bugun klimayi koctasa iade ettim. Benim gozumde satis sonrasi hizmetleri profesyonelce vermeyen firmalar 5 para etmez. Sattiklari urunun kalitesi ne olursa olsun. İlk mesajdaki yazilanlar hic inandirici gelmedi bana.

Cevap geç olacak ama, Karşıyaka'da oturuyorsunuz klimayı neden Bornova'dan alıyorsunuz? Karşıyaka'da Koçtaş yok mu? Var. Oradan alın. Ben öyle yaptım.

• umarım memnun kalmışsınızdır, fakat bu konu bana reklam gıbı geldı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HUIK

umarım memnun kalmışsınızdır, fakat bu konu bana reklam gıbı geldı.

Sadece reklam yapmak için 2005 yılında foruma üye oldum.
  • quote:

quote:

sırf sizin bu mesajınıza yanıt vermek için başka bir account almak zorunda kaldım...

neyse konuya döneyim...

beni buradan forumdan rakam vermiyeyim ama 10 larca kişi aradı bir o kadarda burda bazı arkadaşlar telefonumu vermiş isimde vereyim 9 köy accountlu arkadaş benden cihaz satın almak isteyen lere vermiş telefonumu gelsin 2 satır yazsın burda 9köyü ikaz ettim uyardım dedim abi verme benim telefonumu ben burda klima satmıyorum forumda benim sektörüm işim çok daha farklı splitle fazla ilgilenmiyorum esas bizim alanımız VRF -VRV bak inanmıyorsan sana facedeki adresimin linkini vereyim ordan gör ne işler yaptığımızı..

sanki ben burada 3-5 tane split satacamda zenginmi olacak hakkımda çok yanlış düşünüyorsunuz.

MİDEA öneriyorum FUjitsu öneriyorum DAIKIN öneriyorum PANASONİC öneriyorum TOSHİBA öneriyorum ...MHI öneriyorum M.E öneriyorum hatta beni takip edenler bilir VESTEL in bir modeli bile öneriyorum kaç kişiyede VESTEL aldırdım ...

bakın buda yaptığımız işler ile alakalı albüm ..... hatta son yaptığımız VRF de GREE marka

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.441589439263250.1073741826.100002365920177&type=3

arkadaşalr abimize ben kefilim çıkar için yapmaz bu işleri. bana özelden yazanalara vs çekinemem forumdaki arkadaşalrın sitelrini varsa telefonalrını veririm pzaralık edin derim. takirdağlınında kaç kez sitesinin adresini ve telefonunu verdim soran arkadaşlara en son beni ikaz etti işim başımdan aşkın ne olur telefonumu verme soranalrda bazen çizmeyi aşıyorlar foruma satış yapmak için giri yor gibi algılanıyorum dedi. dah sonar bir iki kez daha aradaı beni hala telefonalr geliyor dedi bende kızdım. abi dedim ben vermiyorum. ama forumda dolu arkadaş var bu iş bu şekilde duyan duymayana hatırlatıyor vs dedim.

bu vesile hocam bir kez daha adile getirmiş olayım. ben artık telefon melefon vermiyorum hocam siteniz var ve forumdan dolu arkadaşınız vardır bu iler böyle bir bini getiri meselesi. sonra ben daha geçen gün yzdım bu konuları okumadınmı hocam. hemen kızp kendini banlıyorsun forumda.

zaten bu forum benide sıkmaya başldı bir kemal 14 birde böyle sorunlar olunca hangi biriyle uğraşıcam.

aşağıyada kocausta yazmış al işte ya. unutmadan forumdaki eina arkadaşta beni bu konuda uayrmıştır abi okulum var vs teşekkür ederimde patronumun dahi dikkatini çekiyor bazı uzun konuşmalar. ben sana bilgi için numaramı verme demiyorum ama çok zamansız aramalar oluyor. ve forumda adımın ticaretçiye çıkması durumu hoşuma gitmiyor demişti öenemle budurumuda duyuruyorum.

Vallahi ne yalan söyleyeyim beni arayabilirsiniz.Ben satarım arkadaş.

Klima satıyoruz diye milleti kötü yola mı sevk ediyoruz. Kime kazık attık bu güne kadar.Ben buraya ayırdığım zamanı işe ayırsam daha çok kazanırdım.Ama artık ticaret buradaki kadar keyif vermiyor bana.Galiba insan bir zamandan sonra hayır derneği gibi bir yerde ,para için değilde bir teşşekür için daha keyif alıyor.
    Tabi bazen köylü gibiler olunca biraz kafayı kırıyor olsa da ,oda bu işin tuzu biberi...Aksiyon katıyor ama olmazsa olmaz..

• quote:

Orijinalden alıntı: command_4

quote:

Orijinalden alıntı: HUIK

umarım memnun kalmışsınızdır, fakat bu konu bana reklam gıbı geldı.

Sadece reklam yapmak için 2005 yılında foruma üye oldum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mbirol

quote:

quote:

neyse konuya döneyim...

Vallahi ne yalan söyleyeyim beni arayabilirsiniz.Ben satarım arkadaş.

Klima satıyoruz diye milleti kötü yola mı sevk ediyoruz. Kime kazık attık bu güne kadar.Ben buraya ayırdığım zamanı işe ayırsam daha çok kazanırdım.Ama artık ticaret buradaki kadar keyif vermiyor bana.Galiba insan bir zamandan sonra hayır derneği gibi bir yerde ,para için değilde bir teşşekür için daha keyif alıyor.
    Tabi bazen köylü gibiler olunca biraz kafayı kırıyor olsa da ,oda bu işin tuzu biberi...Aksiyon katıyor ama olmazsa olmaz..

tekavit mi dediydin diğer topikte. senin tevellüdün dolmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: command_4

quote:

Orijinalden alıntı: baturalpalp

İlk mesajda yazan arkadas herseyi kusursuz anlatmis. Bende basimdan gecenleri anlatayim. İzmir Bornova Koctas tan 17000 btu gree klima aldim. Koctas taki gorevli Karsiyakada oturdugumu ogrenince " gree servisi oraya montaj yapmiyor. Bornova dakilere montaj yapiyor .Karsiyaka ya klimayi kendiniz gotureceksiniz" dedi. Daha 1. Dakikada golu yedik... Neyse dedim ve klimayi daireme kadar tasidim ve servisi aradim. Yarin gelecegiz dediler. Ne zaman dedim? Gun ici belli olmaz dediler. Sabah aradim , oglen 13 den sonra dediler. 15:00 de aradim. Merak etmeyin gelecegiz dediler. 18:00 de aradim. Mutlaka gelecegiz dediler. Yahu ne zaman geleceksiniz saat 6 oldu dedim. Merak etmeyin 21:00 e kadar calisiyoruz dediler. En son saat 20:50 de aradim. Telefonu kimse acmadi. Sonra mesgul sesi, ulasilamiyor mesaji, vs... Sonuc bugun klimayi koctasa iade ettim. Benim gozumde satis sonrasi hizmetleri profesyonelce vermeyen firmalar 5 para etmez. Sattiklari urunun kalitesi ne olursa olsun. İlk mesajdaki yazilanlar hic inandirici gelmedi bana.

Cevap geç olacak ama, Karşıyaka'da oturuyorsunuz klimayı neden Bornova'dan alıyorsunuz? Karşıyaka'da Koçtaş yok mu? Var. Oradan alın. Ben öyle yaptım.

Karşıyaka mağazasında ürün yoktu.

• Pazartesi günü 21000 lik olanını Akbatı Avm Koçtaş'dan 1599 tl ye aldım.
    Bugünde kurulumu yapıldı.
    Ama gelen servisin vakum cihazının borusu uymadığı için vakum yapamadılar.
    Bende cihazı açtırmadım. Yarın gelip vakumlayıp deneyeceğiz bakalım.

Ama ilk izlenim olarak kaliteli bir cihaza benziyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jyhun

Pazartesi günü 21000 lik olanını Akbatı Avm Koçtaş'dan 1599 tl ye aldım.

kardeş bende bu cihaza bayağı yoğunlaşmış durumdayım. izlenimlerinizi yazarsanız takipteyim. birde kaç metrekare alanda kullanacaksınız ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blueice32

quote:

kardeş bende bu cihaza bayağı yoğunlaşmış durumdayım. izlenimlerinizi yazarsanız takipteyim. birde kaç metrekare alanda kullanacaksınız ?

Kullanmaya başlayınca izlenimlerimi tabi ki yazarım.
    Cihazı 24m2 salon ve salona açık kapısı olmayan 12,5 m2 mutfakta kullanıcam.
    Aslında 17000 liğide yeterdi sanırım ama arada çok fazla fiyat farkı olmayınca bunu aldım.

• quote:

Doğru yapmışsınız.Mutlaka vakum işlemini yaptırın. R22 li makineler ile R410 lu makinelerin servis sibobu bağlantısının diş çapları farklıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: mbirol

quote:

Doğru yapmışsınız.Mutlaka vakum işlemini yaptırın. R22 li makineler ile R410 lu makinelerin servis sibobu bağlantısının diş çapları farklıdır.

İşin ilginci müşteri hizmetlerine de servis randevu için aradığında da vakum cihazını getirmelerini özellikle söylememe rağmen böyle bir sıkıntı yaşadık.
    Bugün de ben akşam eve geldiğimde servis montajda olduğu için gelemedi.
    Sanırım hafta sonuna kalacak.

• 21000 lik klimayı bir süredir kullanıyorum.
    İzlenimlerim;
    İç dış ünite gayet sessiz.
    Performansı gayet iyi, oldukça hızlı bir soğutma sağlıyor.
    Elektrik faturası gelmediği için tüketimi tam olarak bilemiyorum.

Başka sorusu olan varsa cevaplayabilirim.
  • quote:

21000 lik klimayı bir süredir kullanıyorum.
    İzlenimlerim;
    İç dış ünite gayet sessiz.
    Performansı gayet iyi, oldukça hızlı bir soğutma sağlıyor.
    Elektrik faturası gelmediği için tüketimi tam olarak bilemiyorum.

Başka sorusu olan varsa cevaplayabilirim.

ben koçtaşa gittim klima reyonuna bi çocuğu koymuşlar eğitim vermeden... yazık çocuğa da bilmiyor ama bak ne oldu alamadım abi.. bu klimanın aktif karbon filtresi varmı diyorum yok abi diyor. catrichng gibi bir filtresi varmış dedim yeşil çay özlerinden filan dedim yüzüme bakıyor ? abi tamam herşeyden vazgeçtim kendi kendini kurutma fonksiyonu var mı dedim benim için çok çnemli dedim yoogh abii dedi... hadi gel de al.. canım kardeşim dedim bunlar internet sitenizde var diye yazıyor açtı kapağının en altta en yakındakinin bak abi dedi en önde siyah bir filtre var bu da tozları tutar...

varsa cevabı kardeşim sen cevapla bari :)

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.