Şimdi Ara

Gravity (2013) | George Clooney (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
471
Cevap
5
Favori
12.956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldığı oscarları hakeden vakit geçirilebilecek sıkmayan güzel bir filmdi
  • şuana kadar avatar hobit yenilmezler vs batman falan 3d si den 1000 kat daha üstündü bence aldığı ödülleri hakkediyor ve bence top 250 girmesi şart hemde 150 200 arası falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: MarjinaL_Kedi

şuana kadar avatar hobit yenilmezler vs batman falan 3d si den 1000 kat daha üstündü bence aldığı ödülleri hakkediyor ve bence top 250 girmesi şart hemde 150 200 arası falan

182.sırada zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

quote:

şuana kadar avatar hobit yenilmezler vs batman falan 3d si den 1000 kat daha üstündü bence aldığı ödülleri hakkediyor ve bence top 250 girmesi şart hemde 150 200 arası falan

182.sırada zaten.

hakkediyor
  • quote:

3d sinin nesi iyiydi yav. görüntü ekranın içinde olması dışında hiç bir numarası yoktu. en ufak dışa çıkma ya da derinlik hissi yok. 2d yi 3d ye çevir aynı şey oluyor zaten. uzayda uçuşan nesneleri çok daha iyi bir 3d ile yansıtabilirlerdi. Zaten 2d çekilip sonradan 3d yapılmış.

ayrıca bir sürü mantık hatası olan fazlasıyla overrated bir film. bir kaç ay sonra puanı 7.5 lara iner zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

quote:

3d sinin nesi iyiydi yav. görüntü ekranın içinde olması dışında hiç bir numarası yoktu. en ufak dışa çıkma ya da derinlik hissi yok. 2d yi 3d ye çevir aynı şey oluyor zaten. uzayda uçuşan nesneleri çok daha iyi bir 3d ile yansıtabilirlerdi. Zaten 2d çekilip sonradan 3d yapılmış.

ayrıca bir sürü mantık hatası olan fazlasıyla overrated bir film. bir kaç ay sonra puanı 7.5 lara iner zaten.

sen flim tv demi sinemadamı izledin ben tv de izledim 9gb boyutlu versiyonu versiyonunu izledim ve gayet güzeldi ya senin tv pek kaliteli değildir
  • başlarındaki o uzayda napılır gibisinden yerler insanı tatmin etmiyordu ama 15.dk den sonra adrenalin başlıyor. izlenesi bi film olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

quote:

sen flim tv demi sinemadamı izledin ben tv de izledim 9gb boyutlu versiyonu versiyonunu izledim ve gayet güzeldi ya senin tv pek kaliteli değildir

aktif gözlüklü philips tv ve pasif hp monitör var. ikisinde de aynı. benim izlediğimin boyutu da o civarlarda.

ayrıca sahte ve gerçek 3d filmlerin yayınlandığı sitede film fake 3d kısmında görünüyor.

mesela ..dk ..sn de derinlik veya dışa çıkmanın çok iyi olduğu bir yer olduğunu söyle mesela. ben öyle bir şey gördüğümü hatırlamıyorum. görüntü sadece ekranın içine gömülü gibi.

hugo, pi, avatar gibi filmler 3d olarak bundan çok daha iyiydi.

• uzay filmlerini abartılı olduğu düşüncesiyle ön yargılı yaklaşıyordum ama oblivion fikrimi değiştirdi
    gravity ilk 250 girdiğine göre izlemeye değer diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marked One

uzay filmlerini abartılı olduğu düşüncesiyle ön yargılı yaklaşıyordum ama oblivion fikrimi değiştirdi

Top 250 ye çok takılmamak lazım bence.

Herkes beğenmeyebiliyor.

Inception
    Amelie

en son bu ikisini izledim sıkıldım mesela.

Ama 6,7 puanı olan lovely bones hayatımda izlediğim en dramatik filmdi.

Esaretin bedeline 7 vermişken buna 10 verdim.

Top 250 dekilerin hepsini seviyorum ben diyen yoktur galiba.

İzlemeye değer tabi ama fragmanı izlemediysen öneririm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hawloo -- 25 Mart 2014; 0:00:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hawloo

quote:

Orijinalden alıntı: Marked One

uzay filmlerini abartılı olduğu düşüncesiyle ön yargılı yaklaşıyordum ama oblivion fikrimi değiştirdi

Top 250 ye çok takılmamak lazım bence.

Herkes beğenmeyebiliyor.

Inception
    Amelie

en son bu ikisini izledim sıkıldım mesela.

Ama 6,7 puanı olan lovely bones hayatımda izlediğim en dramatik filmdi.

Esaretin bedeline 7 vermişken buna 10 verdim.

Top 250 delilerin hepsini seviyorum ben diyen yoktur galiba.

sonuna kadar katılıyorum ben kendi ön yargımdan yola çıkarak bir sıralamaya koymak istedim

bazı filmler insanların o anki psikolojisine göre etkisi olağandan daha fazla etki edebiliyor
  • Film bittikten sonra eksik falan indirdim sandım diğer sürümlerin sürelerini kontrol ettim.Cidden boş bir filmdi bana göre beğenmedim.127 Hours tarzı bir şey bekliyordum zira o film yalnızlık ve çaresizlik hissini çok iyi veriyordu "dünyada" geçmesine rağmen.

5/10 o da görselliğin hatrına.

• http://www.youtube.com/watch?v=Gw79smKZB9E
  • Az önce bitti film ve o kadar takip ettiğim halde sinemada izlemeye bir türlü gidemediğim için kendime kızdım Sandra Bullock'a bir kez daha aşık oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: X@ndeR

http://www.youtube.com/watch?v=Gw79smKZB9E

kamera acısı değişcek falan sandım gülmekden çenem acıdı
  • quote:

Orijinalden alıntı: X@ndeR

http://www.youtube.com/watch?v=Gw79smKZB9E

• Bu filmi 3D izlemekle normal izlemek arasında dağlar kadar fark var bence imkanı olan 3D izlesin. Filmin sonunda evrime gönderme de var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neuroxena

Bu filmi 3D izlemekle normal izlemek arasında dağlar kadar fark var bence imkanı olan 3D izlesin. Filmin sonunda evrime gönderme de var.

Ben filmi iki kez izledim ilkini sinemada IMAX olarak izledim ve ortam ve atmosfer harikaydı, ikinci kez evde izlediğimde o kadar keyif alamadım, teknik olarak gerçekten çok başarılı bir film olmuş, filmi beğenmeyenler bence durgun ve aksiyon olmadığından dolayı eleştiriyorlar
  • Kickassden yify versiyonunu indirip izleyenler gelmiş yorum yapıyorlar kötü diye ben anlamıyorum arkadaş.
    Ve hala inatla bi konusunda bi nane yoktu diyenler var ne bekliyorsunuz dünyaya çarpan meteoru felan mı patlatsınlar elleriyle giderayak .
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.