Şimdi Ara

Gravitasyon Arastirmasi nasıl yapılır? :S

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
4.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Gravitasyon Arastirmasi nasıl yapılır? :S

Gravitasyon Arastirmasi 300.000 enerji istiyor.Ama bende 5.xxx enerji var, 300.000 e nasıl tamamlayacağım bunu, ayrı bi yolu mu var, yoksa solar enerji santrali mi yapacağım hep_???

• Herhalde öyledir başka yolu olmaz ama saldırı yememek lazım yoksa düm solar lar down olur

ortalama 30 la 50 arasın enerjü üretiyorlar desek hemen hemen 30 bin tane falan lazım o da zor valla milyonlarsa kristal zaten bizim bir arkadaş yapamadım diyordu çok zormuş ancak büyük imparatorluklar yapabilir bunu

bir de araştırmaları falan sçmürgelerde yapmanın zamnı gelmiş benim de alanalr 141 e gelmiş
  • sırf solar uydu basıcaksın başka yolu yok yaklaşık 7.000 8.000 tane gezegenin sıcaklığına ve bina kad. göre
  • evet başka hiç bir çaren yok bende uraşıyom ama olmuyo
  • benim anagezegende bir solar uydu 17 enerji veriyo. ayvayı yedim yani , gezegen 12. sırada
  • ortalama normal sıcaklıkta bır gezegende 8000 adet solar basmanız gerekıyor tabııı gunese ne kadar yakınsanız o kadar azalır bu sayı
  • benim 28 veriyo ben baya bascam ama 12 veren kardeş sen işin kötü sen sıcak gezegene söm at yoksa valla baya zorlanırsın
  • eski konularda detaylı bi arama yaparsanız değişik taktikler bulursunuz
    aynı şeyleri teker teker yeniden yazmak istemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetmetingülcan -- 6 Ekim 2007; 21:58:06 >
  • bence en mantıklısı güneş sistemlerinde 1.yerlerden söm alın gezegen sıcak olcağı için enerji tasarrufu yaparsınızben öle yapcam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.