Şimdi Ara

Graveyard Keeper - Better Save Soul Türkçe Yama(v.1.405) (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
362
Cevap
19
Favori
96.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
40 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1.310 sürümünü indirirseniz çalışır. Fakat şuan ki sürüm 1.400 civarında yani bence o kadar eski sürümünü bulmanız zor.

• Franz Wiesenthal F kullanıcısına yanıt

Steamdan aldığın oyunu neden iade ediyorsun. Elbet vakti zamanında onada yama gelecek. Oyun kalsın geri verme sadece internetten eski sürüm bulun. Benim Pc'de var yükleyebilirsem yüklerim linke özelden ulaşın atmaya çalışayım. İlla indirmek oynamak istiyorsanız.

• Discord'umu bırakayım temiz ve güzel bir link atarsan iyi olur. Franz Wiesenthal#1080

• Franz Wiesenthal F kullanıcısına yanıt

Discord kullanmıyorum malesef.

• Hocam yamayı ne yaptınız ya oyunu yenilerde aldım başlamışken Türkçe başlayayım diyorum var mı acaba bi haber

• whatdoo W kullanıcısına yanıt

2022 ağustosta çıkacak.

• azor ahaii kullanıcısına yanıt

2022 Ağustos'ta resmi yama mı, çıkacak yoksa arkadaşın yaptığı yama mı?

• Arkadaşın yaptığı

• yanlış bilgilendirme yapmayalım. Kaç zamandır saçma sapan yorum yapanlar yüzünden birşey yazmıyordum. Çalışma %80 oranında tamamlandı. Az bir kısım kaldı ama oyundaki metinlere göre yine hemen bitecek kadar da az değil. Yine de çok uzun surmez artık. Biliyorum bu sefer çok uzun sürdü. Eskiden hemen bitirirdim bu tür şeyleri ama gerçekten çok yoğun şartlar altında çalışırken bir de bunlarla uğraşmak zor. Ayrıca yamanın önceki haliyle oynauanlar yamanın yeni halini görünce bana hak verecekler. Bütün satırlar elden geçirildi. Belki bazıları için çok farketmez. Oynayalım yeter der. Ama bu oyuna daha özenli bir yama gerekiyordu. Yani biraz daha sabrederseniz oyundan çok daha fazla zevk alacaksınız...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Truelegend kullanıcısına yanıt

Bende saçma sapan yorumlar yüzünden yanlış bilgilendirme yapıyorum ki zırt pırt yazıp hem seni hem bizi germesinler diye. Çıkınca yayınlanacaktan anlamıyorlar çünkü. Amacım işine taş sokmak değil. 2 üst mesajımda belirttim olayı zaten. Ayrıca düzeltmeler ve emeğin içinde tekrar teşekkürler.

• Emeğinize sağlık hocam bekliyoruz zevkle oynamak için @Truelegend

• azor ahaii kullanıcısına yanıt

bu yaptığın harekete dümdüz yalancılık denir. kesin bilgi ağustosta çıkacak deme gibi bir lüksün yok. konu sahibi dışında yama durumu hakkında yorum yapamazsın.

• baytarbatu B kullanıcısına yanıt

Öyle bir lüksüm var, yine de öyle bir şey demedim. Kesin bilgi ağustosta çıkacak diye bir şey hiçbir yerde yazmadım. Keşke biraz okumayı öğrensen. Nedense tüm bu er'ler bana aynı kişi gibi geliyor ya neyse. Sen kendini 2022 Ağustos ayına hazırla. Kesin bilgi değildir! Merdiven altı bilgidir! Dipnot olarakta düşeyim de sonra üşüşmesin fake hesaplar.

• Her yerde sizin çeviri çalışmasının akıbetini soruyorlar :-D Kısa zamanda tamamlayıp oyunculara kavuşturmanız dileği ile.

• Çok özür dilerim.

• 2022 de kimse bi şey yazmamış yazayım dedim

• Arkadaşlar sizce 18,50 TL'ye oyunun yeni DLC paketini almalı mıyım?

• Vay be 8 ay, gerçekten uzun zaman olmuş Graveyard Keeper - Better Save Soul Türkçe Yama(v.1.405) 

Graveyard Keeper - Better Save Soul Türkçe Yama(v.1.405)
  • Alabilirsin yeni olduğu için indirimde çok bi indirime girmiyor son dlc si

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.