Şimdi Ara

Gratis 2 nivea deodorant alana koton 30 tl hediye çeki

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
3
Favori
2.451
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Quampara kampanyasıymış arkadaşlar. Gratisten 2 adet nivea deodorant alana 30 liralık koton çeki hediyeymiş. Fişin fotosu çekilip qumpara uygulamasına yüklenince veriyormuş.
    - Kampanyadan bir kişi en fazla 2 adet hediye çeki kodu kazanabilir.

-Tüketiciler, alışveriş fişi tarihinden itibaren 5 (Beş) gün içinde alışveriş fişini Qumpara uygulamasına yükleyerek başvuruda bulunmaması halinde kampanyaya katılım haklarını kaybedecektir.

-Kampanya yukarıda belirtilen tarihte gece yarısı sona erer. Bu tarihten sonra gönderilen kasa fişleri geçersiz sayılır.

- Gönderilen fişler en geç 48 saat içerisinde kontrol edilir ve kampanya şartlarına uyan tüketicilere kazanmış olduğu hediye çeki bilgisi uygulama içerisinden iletilir.

- Kampanyada hediye edilecek KOTON hediye çeki kodu sayısı stoklarla sınırlıdır; belirlenen işlem adedine ulaşıldığında kampanya otomatik durdurulur.

-Belirtilen Hediye Çeki Kodu Outlet ve fabrika satış mağazaları hariç tüm Türkiye'deki Koton mağazalarında kasa görevlisine " Qumpara’dan kazandığım hediye çekini kullanmak istiyorum" şeklinde belirtilerek kullanılabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Qumpara Çek Kazan gibi uygulamaların verdiği kuponlar alt limitsiz mi oluyor?

• Cekler birlesir mi acaba

• tarih aralığı yazmıyor?

• decathlon veren varmı
  • Fatih kullanıcısına yanıt
    alt limitsiz evet. ben dün 3 lira fark verip 80 liralık koton çeklerini kullandım alışverişimde. outlet mağazaları hariç oluyor.

• sitedeki indirim döneminde katalogda bu kampanyayı görüp çokda lazım olmasada 2 adet deodorant aldım fakat az önce gönderirken gratis mağazaları yazdığını farkettim. sanırsam site geçerli değil bilgisi olan var mı.
  • mytra kullanıcısına yanıt
    hediye çekleri birleşiyor mu?

• ugurkiller U kullanıcısına yanıt
    denemedim hocam aldığım iki ürün 43 tuttu birisi de 39.90 idi. kodları verdim, 3 tl fark ödeyip çıktım.

• guzel kampanya deneyelim deodarant ne kadar fiyati

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mytra kullanıcısına yanıt
    Hocam ürünler indirimli ürünler miydi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.