Şimdi Ara

Grand Theft Auto VI (GTA 6) [ANA KONU] | Fragman Çıktı (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.853
Cevap
107
Favori
86.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GTA V hala zirveye oynadıkça GTA VI çıkmaz.

• Haydi hayırlı olsun. Çıkışını da görürüz umarım.Grand Theft Auto VI (GTA 6) [ANA KONU] | Fragman Çıktı 

• GTA VI, TES VI, Persona 6'nın 5. oyunlara göre çok daha büyük ve detaylı olmasını bekliyorum. Persona konsolları zorlayan bir oyun değil ama GTA VI ve TES VI, yeni nesil konsolların donanımından dolayı çok daha detaylı olacak.

Bully 2'nin gelmesini çok isterdim ama Rockstar Vancouver kapandı. İlk oyunu geliştiren ekip de artık Rockstar'da çalışmıyor sanırım.

Umarım oyun, Vice City'de geçer. Dizayn olarak Vice City, hikaye olarak GTA IV seride en sevdiğim oyunlardır.

• Grand Theft Auto VI (GTA 6) [ANA KONU] | Fragman Çıktı
  • 8 yıl sonra çıkacak rez alın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız kötü olan şu eskiden 3-4 yıl arayla çıkan oyunlar şimdi 8-10-12 sene aralardan bahsediliyor

yani bu açıkça şunu ifade ediyor oyuncu kitlesi daha fazlasını istiyor ve daha fazlasının hazırlanması içinde daha uzun yıllara ihtiyaç oluyor

ama eksik bir şeyi de ifade ediyor bence oda oyun yapım sektörünün yeterince pratikleşmediği gerçeği, adam belkide hala 10 yıl önce uğraştığı detaylarla şuan başladığında yine uğraşıyor bu detayların motorları hazırlayan ekipler tarafından üstünün kapatılması gerekiyordu

üstelik sektör eskiye oranla çok daha fazla yatırım alıyorken hala yapım sektörünün kendi içinde ciddi zorlukları aşamamış olmaları bir dengesizlik var ya

• 1960'lar Amerika'sında geçerse tadından yenmez.

• Farklı ülkelerde geçen bir oyun hakediyor bu seri artık, tokyo, new york, londra,istanbul, moscow, dubai gibi.
  • 8-10 yil beklemenin karsiligini vermicektir bence. Gta 5 in ustune cokta fazla devrim niteliginde birsey konulamaz. Playstation 4 ve 5 arasindaki fark kadar olur anca

• Beklenen oyunu vereceğini düşünmüyorum, en fazla GTA V in biraz geliştirilmiş, hikayesi farklı ve ufak tefek detaylarla oynanmış hali olur.

• GTA IV'ten V'e geçişte de çok olumsuz konuşan vardı. Gelinen nokta ortada. Rockstar Games'den bahsediyoruz CDPR değil. Ne yapacağı belli olmaz heyecanla bekliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Javelin. -- 17 Ocak 2021; 15:20:27 >
  • GTA IV çok sevmiştim umarım benzer bir yapıda olur, umarım görsel olarak bir sıçrama yapar GTA VI.

• Gerçekçi olmak gerekirse GTA VI tam bir hayal kırıklığı olacak bence. Şirketten önemli isimler hep ayrıldı ve GTA'nın bir sonraki oyunu için orta ölçekli olacağını söylemişlerdi. Dan Houser gibi bir adam olmadığı sürece GTA eski GTA olmaz. Zamanla herşey değişiyor ve Rockstarda bundan nasibini aldı/alıyor. GTA Online kısmından da parayı kırdılar zaten kolay kolay 6. oyunu çıkarmazlar yakın zamanda. Yada konsollar en az 50M satmadığı sürece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtnei -- 17 Ocak 2021; 16:3:29 >
  • https://forum.donanimhaber.com/grand-theft-auto-vi-playstation-ana-konu-bu-ay-duyurulabilir--115719592

Konusunu açtım ve sürekli güncelliyorum?

Tekrar konu açmak?

• Gta 4 online 5 teki kadar tutulmadı ki
    Oyun içi micro ödemeler ile rockstar para basmaya devam ediyor emin olun etkisi var
    Pandemi de sürecin uzamasına tuz biber oldu
    Ama çıkacak elbet VIce city :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JaReD22

Gta 4 online 5 teki kadar tutulmadı ki
    Oyun içi micro ödemeler ile rockstar para basmaya devam ediyor emin olun etkisi var
    Pandemi de sürecin uzamasına tuz biber oldu
    Ama çıkacak elbet VIce city :)

Cyberpunk temali veya 80ler dönemi gta bekliyorum.

• Önceki sayfadaki yanıtımı görmedin sanırım:

Alıntı

metni:
    - Orası konsol konusu burası PC konusu. GTAV ve RDR2 dahil bir çok oyunda konsol ve PC konuları ayrıdır. Konuyu Grand Theft Auto ana forumuna açıp oyun platformlarına yansıma yaparak yaratmıştım. PS bölümünde zaten bir konu var olduğu için oradan yansımayı iptal ettim fakat bir süre hatalı biçimde görünmeye devam edebilir, yakın zamanda düzelmezse bildirin lütfen.

Kontrol ettiğimde bu konu artık PS forumunda görüntülenmiyor.

• Rockstarın sağdan soldan alıntı yapacağını hiç sanmıyorum :) GTA 4 ile 5 te üç haritanın ikisi remake edildi tek bir tane kaldı ve sıra ona geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • unconc3rn3d kullanıcısına yanıt

Bizimi trollüyon? Grand Theft Auto VI (GTA 6) [ANA KONU] | Fragman Çıktı 

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.