Şimdi Ara

★ Grand Theft Auto V (PS4 ANA KONU) ★ (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.106
Cevap
170
Favori
513.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende merakla bekliyorum çıktığı gün alıcam.
  • Ps3 te bu kadar muhteşem görünen bir oyun Ps4 te nasıl görünür düşünemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

Ps3 te bu kadar muhteşem görünen bir oyun Ps4 te nasıl görünür düşünemiyorum

Şehir nasılda canlı yaaaa. Sırf şu oyun için çıldırıyorum çıksada PS4 ile beraber uzun süre boyunca oynasam. PS4'te nasıl olur insan düşünemiyor bile. Net bir tarih koysalar Ağustos'ta veya Eylül başında tadından yenmez valla.

• Xbox 360ta oynadim ve bitirdim harika bir oyun yapmis adamlar konuda guzel gorevlerde guzel cevre detaylari herseyi harika.kesinlikle oynamalisibiz.ps4 e gelsin onada alicam.sirf online icin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ''İnternet dünyasının en önemli alışveriş sitelerinden Amazon'un Almanya ayağı, Grand Theft Auto V'in PC, PS4 ve Xbox One sürümünü toplu olarak 14 Kasım için listeledi.
    Yapılan listeleme daha sonrasında apar topar kaldırılsa da, oyun için gelen Kasım tarihleri şüphe uyandırıyor. Resmi haberleri önümüzdeki hafta Gamescom'da görebiliriz.''

Kaynak :http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Amazon_GTA_Vin_PC_PS4_ve_Xbox_One_Surumunu_14_Kasimdan_Listeledi-64893.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: Hardlinelegolas

''İnternet dünyasının en önemli alışveriş sitelerinden Amazon'un Almanya ayağı, Grand Theft Auto V'in PC, PS4 ve Xbox One sürümünü toplu olarak 14 Kasım için listeledi.
    Yapılan listeleme daha sonrasında apar topar kaldırılsa da, oyun için gelen Kasım tarihleri şüphe uyandırıyor. Resmi haberleri önümüzdeki hafta Gamescom'da görebiliriz.''

Kaynak :http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Amazon_GTA_Vin_PC_PS4_ve_Xbox_One_Surumunu_14_Kasimdan_Listeledi-64893.htm

Abi Kasım nedir ya? Tamam yazın çıkarmadınız ama kışa da bırakmayın.

• Kasım çok uzak :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunları yazın çıkartmıyolar sinir ediyolar insanı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • piyasada mevcut olan ve eskimeye yüz tutmuş,ama popülerliğini asla inkar edemicek olduğumuz bir oyun evet, fakat kasıma kadar ileri atılması aynı oyunu yaparlarsa kabul edilir şey değil bence. Senaryo için yeni görevler, kaliteli ek paketler olmalı
  • Arkadaslar PS4'e cıkacak olan oyunla ps3'e çıkan aynı mı yoksa farklı mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MA11

Arkadaslar PS4'e cıkacak olan oyunla ps3'e çıkan aynı mı yoksa farklı mı ?

Aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXios -- 10 Ağustos 2014; 1:15:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celeste

Birde 1080p olursa harika olur ama zor.

belki cevap vermişlerdir ama sonradan yazıyorum ben bilgilendirme amaçlı. oyunun 1080p 60fps olacağı biliniyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: SemihKovboy

quote:

belki cevap vermişlerdir ama sonradan yazıyorum ben bilgilendirme amaçlı. oyunun 1080p 60fps olacağı biliniyor

Böyle bir açıklama yok.

• quote:

quote:

quote:

Böyle bir açıklama yok.

o zaman ben açıklayayım. rockstar akıllı adamlardır paranın kokusunu her zaman alırlar ve ps4 te 1080p çalışacağına çok eminim çünkü devir 1080p devri rockstar akıllıdır

• quote:

quote:

inşallah dediğin doğrudur. 1080p ve 60fps olursa süper olur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MA11

Arkadaslar PS4'e cıkacak olan oyunla ps3'e çıkan aynı mı yoksa farklı mı ?

Senaryo g9revler felan aynı olacak ama grafik,görsellik,yaban hayatı felan ps4'te gelişmiş olacak.

• Trailer 1080p olduğuna göre oyun büyük ihtimal 1080p.

• quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

Trailer 1080p olduğuna göre oyun büyük ihtimal 1080p.

• Afr0oo kullanıcısına yanıt
    Rockstar'ın yeni nesil için yayınladığı video 1080p. YouTube Rockstar Games kanalında var.

• kirmizi ve beyaz arac arasinda tercih yaptigimiz bolumde araclari iyice inceleyip begendigim aracla kokpit kamerasindan oynayarak ps4 gta 5 in suyunu cikarmaya baslamak istiyorum

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.