Şimdi Ara

★ Grand Theft Auto V (PS4 ANA KONU) ★ (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.107
Cevap
170
Favori
512.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BlueTixx

Watch dogs ile gta 5 i kiyaslaman bile buyuk hata.Gta 5 in yanindan bile gecemez.

Tarzları benziyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekim'den beri GTAV oynuyorum, oynadığım en güzel open world oyunu ve zaten her oyuncu tarafından da kabul görüyor bu.

PS4 ve Watch dogs bu gün gelecek ve oynayacağım ama gördüğüm kadarı ile open world dışında iki oyun arasında pek benzerlik yok.

GTAV zaten şu anda PS4'te olmadığı için watch dogsu aldım ve dört gözle GTAV'i bekliyorum...

GTAV "bana göre" gelmiş geçmiş en güzel oyun... Tam bir özgürlük sunuyor insana...
  • apaci0834 A kullanıcısına yanıt
    PS3'ü dün sattım, PS4 inşallah bu gün elime ulaşıyor.

İlk oyunum Watch dogs, akşamda PSN Plus üyelik yapıp bedava oyun indiririm belki.

Oyunlarımı genelde ikinci el alıyorum ve fiyatı uygun oluyor.

Sadece GTAV'i ve COD serisi oyunlarını sıfır alırım, her ikiside Aralık ayına kadar PS4'e çıkacak diye duyuruldu.

İnşallah GTAV PS4'de sadece görüntü kalitesi farkı değilde biraz yeni eklentiler ve görevler de olur...

Bakalım neler bekliyor bizi bu kış...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asilcenk -- 25 Temmuz 2014; 13:29:41 >
  • Grafik konularını falan bırakın ekstra içerik çok fazla olacak.Grafik zaten ezmiş eskiyi o konuda diyecek bişi yok :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: asilcenk

PS3'ü dün sattım, PS4 inşallah bu gün elime ulaşıyor.

İlk oyunum Watch dogs, akşamda PSN Plus üyelik yapıp bedava oyun indiririm belki.

Oyunlarımı genelde ikinci el alıyorum ve fiyatı uygun oluyor.

Sadece GTAV'i ve COD serisi oyunlarını sıfır alırım, her ikiside Aralık ayına kadar PS4'e çıkacak diye duyuruldu.

İnşallah GTAV PS4'de sadece görüntü kalitesi farkı değilde biraz yeni eklentiler ve görevler de olur...

Bakalım neler bekliyor bizi bu kış...

Valla bende o beklenti içerisindeyim GTA V görüntü kalitesinin yanı sıra demen gibi yeni görevler olsa. Araba sayıları artsa. Biraz daha doldursalar içine keşke ama adalardan ses seda çıkmıyor ki ne alemdeler, öldüler mi kaldılar mı
  • PS3 için olan ile PS4 için olan arasında grafik dışında fark olabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkæn

PS3 için olan ile PS4 için olan arasında grafik dışında fark olabilir mi ?

açıkçası böyle bir farkı bekliyoruz

oyundaki tüm fiziklerde farklılık ve gelişim bekliyoruz

bu gerçekçilik hissiyatının ve detayın daha artması anlamına geliyor

oyunun sadece görsel olarak daha güçlü olarak gelmesi ve başka bir gelişiminin olmaması

rockstar gibi kendi prestijinden ve kalite anlayışından ödün vermeyen bir firma için büyük hayal kırıklığı olur
  • Arşivciler için koleksiyon versiyonunun PS4'e de getirilmesi gerekiyor aslında .İleride ps4'e geleceği ihtimaline rağmen sırf collectors edition olduğu için ps3'e almıştım amerikadan

Ne dersiniz ps4 böyle bir içeriği haketmiyor mu ?

Eğer hotknife vb exclusive araçlar ps4teki gta V oyunumda da açabileceksem ps4 versiyonunu da çıkınca alacağım. Ama karakterimi ve araçlarımı taşıyamayacaksam 2 ayrı gta v dünyası olacak benim için.
  • haberin iyisi kötüsü olmaz

haftasonu gamestoptan ön sipariş verenler için çift taraflı poster verilecekmiş

Rockstar Games ‏@RockstarGames 2 sa.

Pre-Order GTAV for PS4, Xbox One or PC at @GameStop this weekend only and get a free double-sided poster.

https://twitter.com/RockstarGames/status/493002844904382464/photo/1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 26 Temmuz 2014; 17:25:21 >
  • Beyler ps4 versiyonunun kaç fps olduğu açıklandı mı?
  • Evet beyler yok mu bir gelişme ?
  • @FaTaL1Tr rockstar her zamanki gibi suskun malesef

kasım çok geç tarih kasıma kadar beklemezler umarım

beklerken güzel bir Gta5 müzik videosu izleyelim dostlar adamlar cidden iyi iş çıkartmış

@FaTaL1Tr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 27 Temmuz 2014; 18:02:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omzunda_muzikaletli_zenci

daha cok var. kasim 29 diyorum ben.

İnşAllah hacı doğum günümün yakınına geliyor kesin alırım şunu bi 22 ye çeksen .D
  • Arkadaşlar yeni video vs yok mu yaaa Resmi çıkış tarihi netleşti mi ?
  • Collector edition olarak gelcekmi yoksa normal oyunmu gelcek var mı bilen ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaggedyDoctor

Collector edition olarak gelcekmi yoksa normal oyunmu gelcek var mı bilen ?

Maalesef gelmeyecek. Sadece normal kutulu ve dijital psn sürümleri Zalim Aral ithalat yüzünden ön sipariş verdiğim ürün iptal edilmişti onlar tarafından hem de çıkmasına 1 hafta kala Ben de amerikadan aldım ama sorma 1 konsol fiyatına

Almak isterseniz oyunu almadan parça parça sadece harita , şapka , anahtarlı saklama torbası gibi özel içerikleri alabilirsiniz ebayden. 3000 dolara bile satan var oha artık
  • Ağustos 17 de çıkışından tam 1 sene sonra Ps4 versiyonu gelse harika olurdu

uzun zamandır ps3 üm yok oyunu tadımlık oynamıştım

Gta5 i çok pis özledim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkermurat -- 6 Ağustos 2014; 12:48:07 >
  • Buradan her bildirim geldiğinde, yeni bir haber yayinlandi diye meraklaniyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

Ağustos 17 de çıkışından tam 1 sene sonra Ps4 versiyonu gelse harika olurdu

Gta5 i çok pis özledim

Oyun geçen sene Ağustos'ta çıkmadı ki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azor Ahai

quote:

Orijinalden alıntı: ilkermurat

Ağustos 17 de çıkışından tam 1 sene sonra Ps4 versiyonu gelse harika olurdu

Gta5 i çok pis özledim

Oyun geçen sene Ağustos'ta çıkmadı ki.

17 eylülmüş aklımda ağustos diye kalmış
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.